Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για την ακρίβεια η καυτή κόρη της γειτόνισσας.
Λοιπόν είδα την Nastia εχθές.
Η Nastia είναι μια όμορφη και καλοφτιαγμένη πιτσιρίκα.
Σε σχέση με τις φωτογραφίες, το μόνο που ίσως σας ενοχλήσει είναι το μικρό της στήθος. Είναι Α, ενώ στις φωτογραφίες φαίνεται σχεδόν Β. Παρόλα αυτά είναι όμορφο και ευαίσθητο και εμένα προσωπικά δεν με χάλασε καθόλου. Κατά τα άλλα είναι αυτή.
Η κοπέλα είναι πεντακάθαρη και χαίρεσαι να την γλύφεις παντού.
Είναι συνεχώς ευδιάθετη και ενδιαφέρεται πραγματικά να περάσεις καλά.
Τα Αγγλικά της είναι ανύπαρκτα, αλλά δουλεύει πολύ καλά τον translator οπότε κανένα πρόβλημα.
Στις υπηρεσίες τώρα, στοματικό για σεμινάριο, τον καταπίνει όλον με σχετική ευκολία. Για την ακρίβεια είχε πρόβλημα να τον δεχτεί όλον χαμηλά, αλλά ψηλά τον εξαφάνιζε με ευκολία. Είναι η πρώτη φορά που μου συμβαίνει αυτό.
Στο σεξ συμμετέχει κανονικά σε φάση GFE. Νομίζω ότι επειδή είναι πολύ νέα στο επάγγελμα δεν μπορεί ακόμη να τα ξεχωρίσει, οπότε και λειτουργεί σαν να είναι με το φίλο της. Το απολαμβάνει αληθινά, αρκεί φαντάζομαι και ο παρτενέρ να είναι λογικός.
Γενικά ακολουθεί χωρίς κανένα πρόβλημα όλες τις επιθυμίες σου, εκτός της πίσω τρυπούλας, που γενικά δεν αφήνει πολύ ενασχόληση με αυτή, σε αντίθεση με αυτό που αναφέρει ένας συνάδελφος παρακάτω. Παρόλα αυτά αυτός μπορεί να είναι περισσότερο μάστορας από εμένα και να κατάφερε να την πείσει, την ώρα που εγώ απέτυχα ακόμη και στο δάκτυλο, όπου αρνείται ευγενικά.
Σε κάθε περίπτωση περνάς μαζί της πολύ ωραία και απολαμβάνεις απόλυτα την επαφή μαζί της, αρκεί να μην έχεις άγριες ορέξεις.
Γενικά δεν μου άφησε τίποτα αρνητικό, αλλά βεβαίως πρέπει να αποδεχτείς ότι κάνεις σεξ με ένα 23χρονο μωρό.
Θα την ξαναέβλεπα πολύ-πολύ ευχαρίστως.
Το γραφείο όπως πάντα άψογο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 23, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
999
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, olddog, redb και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού