Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 66 10
Call-Girls 125216
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Από καιρό στο μάτι, απωθημένο κάποιες φορές και κάποιες άλλες απλά δε το έφερνε το timming, ήρθε η ώρα της ή μάλλον ήρθε η ώρα μου.
Τη περίμενα με ένα μπουκάλι κρασί γιατί είχα ρωτήσει τι πίνει να ρωτήσουν τη κοπέλα και με ενημέρωσαν κρασάκι του Θεού.
Έφτασε ντυμένη σαν σοβαρό εσκορτ, επαγγελματίας, κυριλέ..

Μαύρη ωραία παντελόνα, ένα σαν σακάκι από πάνω, γόβες μαύρες.
Εσώρουχα δαντελωτά μαύρα σέξι κάργα.
Πρόσωπο η γυναίκα έχει θεϊκό για μένα..πετιτ μυτούλα χειλάκια,δύο μάτια διαπεραστικά και φακιδουλες που τη κάνουν να ξεχωρίζει από ότι έχω πάρει .ωραία οδοντοστοιχία και φιλάκια που δε τα τσιγκουνευεται και τα εμπλουτίζει με πάθος .

Σωματικά για μένα είναι κούκλα,μου είπε είναι επαγγελματίας χορεύτρια, και αυτό δε κρύβεται,φοβερά πόδια,γαμπες,άκρα...όλα περιποιημένα και με μια επιδερμίδα μωρού.
Έχει ιδανικές αναλογίες,ύψους κιλά.
Αγγλικά τέλεια ,είπαμε δυο λόγια με το κρασάκι μας.

Μενού:
Απίστευτη γκόμενα να σου περνει πόζες και να σε παροτρύνει άλλες φορές πως να σε γαμησει και άλλες φορές πως να τη γαμησεις.
Ανοίγει τα πόδια της να τη γλύψεις και παραδίδεται.γλυφεις τα πάντα, φοβερό μουνακι σε σχήμα,άρωμα,γεύση και πίσω τρυπουλα που δεν τη δινειιιιιΔάκρυ
Στη πίπα ξεκιναει από πάνω , στα αυτιά και κατεβαίνει με ένα μαγικό τρόπο στον κύριο που μπορεί και τον εξαφανίζει
Έχει τεχνική,ξέρει...αυτό μου άρεσε, δε χρειάστηκε να της πω μια λέξη εκεί.απλα με μάγεψε πριν της γαμησω τον πάτο.
Γαμιεται σαν κύρια που είναι και μεταμορφώνεται σε πουτανα που σε βγάζει απτά όρια σου και θες να την ξεσκισεις.

Δεν μιλάω πολλές φορές ενθουσιασμένος αλλά η Νικόλ για μένα ήταν στις 3 τοπ επιχειρήσεις μου στο χώρο.

Δυστηχως δεν είχε χρόνο παραπάνω, έπρεπε να φύγει,γιατί την ήθελα άλλη μια ώρα.εδωσα όμως στον εαυτό μου το σίγουρο για επανάληψη σύντομα μέσα στις γιορτές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 22, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Metr69
Προμότορας
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
8.582
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, olddog, THV και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού