Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 20 10
Call-Girls 40790
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα σύντεκνοι, εύχομαι καλά xmass σε όλους και καλή Χρονιά. Σημερινό ραντεβού outcall πάντα gia μένα.

Έρχονται μέρες γιορτινές με οικογένεια και τα παιδιά , time to cool down!!!!

Και η χρονιά δεν θα μπορούσε να κλείσει καλύτερα από την Bella ή Οlga αν θέλετε, σαν το τελευταίο ραντεβού του 2021, γιατί έτσι αξίζει να κλείσει η χρονιά, και έχουμε και οικογενιακεςυποχρεώσεις στις γιορτές!!!!

Τελικά τώρα τελευταία που διαλέγω μόνος μου, απανωτά GFE jackpot, χωρίς καν να ρωτάω τα γραφείο για details, απλά τσεκάρω τις κριτικές αν υπάρχουν για 4αρια…..Tα PSE μου είναι ψιλοστάνταρ και εκεί πάω στα σίγουρα αστέρια…..

54 πλεον παντρεμένος με παιδια, τα γούστα του καθενός στις γκόμενες είναι και λίγο υποκειμενικά, όπως και πάντα παίζει ο παράγοντας χημείας.

Μου αρέσουν πολύ οι slim γκόμενες ακόμα και light skinny. Τις λατρεύω. Η Bella δεν είναι skinny, είναι slim. Φανταστικό κορμί, όλα φυσικά. Κοιλιά αεροδρόμιο, μουνάκι επίσης, στηθάκι φυσικό μικρό και καυλα με κατι ρόγες ακόμα πιο καύλα.

Η Bella είναι ένας άγγελος από τη Moσχα, είναι ακριβώς ο τύπος γκόμενας και εμφανισιακά και σε αύρα που με τρελαίνει , μια τέτοια γκόμενα καρμπόν είχα στα Χανιά πριν 25 χρόνια, σαν σκυλάκι ήμουν και μόνο που την έβλεπα, ήθελα να την παντρευτώ.

Παιδιά Θα το πω απλά : αν ήμουν τώρα 30 χρονών εργένης χωρίς γυναίκα και παιδιά , και όχι 54 να περιμένω τη σύνταξη !!, θα την παντρευόμουνα και ας Γαμιόταν με όλο τον γαλαξία κάθε μέρα . Χα χα, πάντα ήμουν λίγο των ανοιχτών σχέσεων και friends with benefits :) :):)

Ότι βλέπετε στο cover photo του πρακτορείου, τη photo που ειναι ορθια με τα πρασινα εσωρουχα και χαμογελά, αυτό ακριβώς θα πάρετε κύριοι, μαζί με το χαμόγελο και την pure elegant μοσχοβίτικη αύρα, και αυτό το φανταστικό GFE το καλό Russian style…

Παίζαμε και λίγο καθρέφτες, της άρεσε και αυτής, ωω απα πα να βλέπεις αυτόν τον τέλειο κωλαράκι πάνω μου και το προσωπάκι της και τα βυζάκια της. Μουνάκι πεντανόστιμο…., υγράνθηκε και αυτή χωρίς gel, δέχεται και δάχτυλα και σε fast speed :):)

Για τα γλωσσόφιλα που πέσανε, της ανάσες της, τα βογγητά της δεν θα μιλήσω ….

Έκανα έρωτα με ένα φανταστικό άγγελο που θα αφήσω έτσι να κλείσει το 2021 με την Bella σαν ανάμνηση.

Ольга ты ангел, кукла, чтобы всегда быть счастливой. Желаю вам счастливого 2022 года!

George over&out

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 22, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
George_1969
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
4.255
Πόντοι:
11.461
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, HoneyVoskos, geroksouras και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού