Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 36 10
Call-Girls 64744
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα συνάδελφοι,
Θα είμαι ειλικρινής. Η Ρουσλανα δεν ήταν εξαρχής στο ραντάρ μου. Μπήκε διαβάζοντας κριτικές οι οποίες εξυμνουσαν αυτό το κωλι (περισσότερα σε λίγο...).
Συνάντηση στο κλασικό ξενοδοχείο και χτύπημα στην πόρτα. Ανοίγει η Ρουσλανα. Κορμαρα μοντελε, λαμπάδα. Πρόσωπο όντως ιδιαίτερο και χαμογελαστό. Μπάνιο να φρεσκαριστώ αφου είπαμε πρωτα μερικές κουβεντες και μετα βουρ στο κρεβάτι. Εκεί δεν είχε κουβέντες. Εκεί είχε πιπονι dt με φόρα. Λίγο τζελ για την συνέχεια (ΟΚ εγώ δεν δίνω και πολύ σημασία σε αυτο) και μετά........
Όντως η κοπέλα θέλει να γαμιεται και να το νιώθει. Αφού μου ζήτησε να πάω πιο δυνατά από όσο είχα αρχίσει. Αρχίσαμε με ιεραποστολικο και μετά την γύρισα στα 4.... Τι ΚΩΛΙ είναι αυτό! Θαύμα της ανθρώπινης μηχανικής. Και ξέρει και να το στήνει. Περιττό να πω ότι η φάση δεν κράτησε και πολύ.. Τελείωμα στο σκουφί και ξάπλωμα να πέσουν λιγο οι παλμοί..
Η κοπέλα έχει κορμάρα, με μικρό στήθος και ιδιαίτερο πρόσωπο (προσωπική άποψη παντα). Όντως μοντελε φάση. Αλλά ο κωλος...... είναι μια ιστορία από μόνος του ;)

Υ.Γ: Αντζυ, Νικόλ και τώρα Έλσα. 3 φωνές, 3 άψογες συνεννοήσεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 16, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
D
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Ικτίνος, TOMCRUISE και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού