Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 23 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ενθυμούμενος το ρητό «ξανθό μουνί-τρελό γαμήσι» ήθελα να συναντήσω κάτι σε ξανθό.

Angelina η επιλογή. Ξανθό μουνί ναι-τρελό γαμήσι όχι.

Πολύ καλή εμφάνιση, πρόσωπο όπως στις καινούριες φωτό. Σώμα όχι τόσο στεγνό όσο στις φωτό. Έχει λίγο «κρεατάκι» παραπάνω. Γυναικεία κορμάρα που χαίρεσαι να χουφτώνεις, με εμφανή τα σημάδια της γυμναστικής.

Στήθος σιλικόνη, από τις καλύτερες δουλειές που έχω δεί. Τέλειο μέγεθος, εξαιρετικό στην αφή με φυσική αίσθηση, κανένα σημάδι. Ρόγες και θηλές ερεθίζονταν εύκολα.

Πολύ καλό και το ντύσιμο με μαύρο δερμάτινο παντελόνι και μαύρο ξώκοιλο τοπ να τονίζει την κοιλίτσα με piercing. Ψηλοτάκουνες γόβες, ίσιο καθαρό μαλλί και ωραίο make up. Μία κάβλα και μισή.

Στον αγώνα, φιλάει υπέροχα και αισθησιακά έχει και πολύ ωραία χείλη. Φίλαγε λαιμό και χόρευε / πούτσοτριβόταν αισθησιακά.

Είναι από τις γκόμενες που εμένα μου βγάζουν άγρια ένστικτα και θέλω να τις γαμήσω σκληρά, αλλά δεν….

Μόλις ανέβασα στροφές λίγο απότομα, την είδα λίγο «μάγκωσε». Δε γκρίνιαξε, ούτε δυσανασχέτησε αλλά κατάλαβα ότι δεν είναι για τα άγρια γαμήσια που είχα στο μυαλό μου.

Επειδή με φτιάχνει να γουστάρει η γκόμενα, προσαρμόστηκα πάνω της και πήγα με τον ρυθμό της.

Ευχαριστήθηκα το κορμί της σε ότι στάση φαντάστηκα σε μέτριο προς γρήγορο ρυθμό. Χαλάρωσε, άνοιξε και γαμήθηκε σωστά.

Η πίπα της μέτρια με κάποιες αναλαμπές που γινόταν καλή με ντιπ και γλύψιμο τριγύρω.

Προς το τέλος του δεύτερου γύρου, την ώρα που τη γάμαγα ήθελα να τη χύσω στο στόμα. Της το λέω, και γυρνάει μου δείχνει τα χείλη και μου λέει «έξω στα χείλη και είναι έξτρα».

Εκεί μου κόπηκε το χύσιμο και επειδή ήταν δεύτερος γύρος λέω game over.

Έγινε όμως η ανατροπή, της τον έδωσα στο στόμα και ξεκίνησε επική πίπα με φτυσίματα, ντιπ και ένα τρελό γλυφαρχίδι και με έκανε πύραυλο. Όταν της είπα «τώρα χύνω» τον έβαλε στο στόμα, τον στράγγιξε και συνέχιζε να πιπώνει για κανά δίλεπτο. Δεν έφτυσε τίποτα και αν δε τη σταματούσα θα συνέχιζε μέχρι να ξαναχύσω…

Συμπερασματικά, είναι μουνάρα που βγάζει άγρια ένστικτα και θέλεις να τη σκίσεις αλλά δεν της αρέσουν αγριάδες και σκληρά γαμήσια.

Στο τέλος μεταμορφώθηκε σε καταπιόλα, και μου χάρισε μοναδικές στιγμές τρέμουλου και για αυτό μπράβο της και ίσως τη ξαναδώ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 21, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Myk69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.348
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kontopodis, konstantinos-gko, piko και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού