Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 9 10
Call-Girls 17701
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
--Λοιπόν βλέποντας το σίτε των αγγέλων και χωρίς καμια άλλη επιλογη για κάτι καλύτερο ειπα να δοκιμάσω την Κύρα, όποτε και κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πόρνο ξενοδοχείο. Όταν έφτασα άρχισα να παρφουμαρίζομαι για να την υποδεχτώ έχοντας αράξει στον αγωνιστικό χώρο και ξεφυλλίζοντας τις φωτός της ειπα εδώ έχουμε να κάνουμε με γυναίκα που ξέρει τι θέλει έχοντας διανύσει χιλιόμετρα στο σπορ αυτό από όσα αναγράφονται και από τους προηγούμενους συναθλητές, σίγουρα άβγαλτη δεν θα είναι , ψυχρός εκτελεστής δεν θα είναι μάλλον θα έχουμε μια ώρα παθιασμένου σεξ με πολλές ευχάριστες ερωτικές περιπτύξεις.
--Χτυπάει η πόρτα και ανοίγοντας την αντικρίζω ένα μελαχρινό Κορίτσι ντυμένο με μια μαύρη φούστα, μαύρο γυαλιστερό μπουφάν με καλτσόν μαύρο πάνω σε casual παπούτσια, πρόσωπο εντάξει δεν ξετρελάθηκα απλό καθημερινό τις λέω πέρασε μέσα και κατευθείαν μου σκάει δυο πεταχτά φιλάκια στο πρόσωπο μου ενώ εγώ προσπαθούσα να την φιλήσω στο στόμα μου λέει να πάει πλύνει τα χεριά της ποίος ξέρει τι είχε πιάσει πριν από έμενα για αυτό και τις ειπα ορίστε όλο δικό σου, αφού τα έπλυνε άρχισε η παρλαπίπα μιας και τα αγγλικά το έχει και με το παραπάνω να μου λέει πως σε λένε, πόσο χρόνον είσαι λέγοντας μου να κουβεντιάσουμε να γνωριστούμε καλύτερα, τις λέω άστα αυτά κούκλα μου δεν πάω για προξενείο και άρχισα να την γδύνω με χαμογελά και γελάκια από την πλευρά της όταν γδύθηκε φανερώθηκε ένα σώμα απλό, ωραίο, ιδανικό για την ηλικία της φυσικό χωρίς πολλά πολλά να θαυμάσεις, βυζί 2 στητό σε όρθια θέση και άκρα περοιποημενα όχι στην πένα αλλά αξιοπρεπέστατα για ραντεβού.
--Στον αγώνα τώρα την ρίχνω στο κρεβάτι αρχίζοντας να την φιλάω και να κατεβαίνω στο απόκρυφα, μόλις έφτασα αντίκρισα ένα μουνί με κοντές τρίχες Κεφάλι σε τοίχο! όχι αντιαισθητικές αλλά εντάξει δεν το λες και λεία ξυρισμένο, ξεκινώντας το γλύφω μούνιασμα άρχισε να ηδονίζεται και να φανερώνονται οι πρώτες υγροποιεί σεις δαχτυλάκια με άφησε στην αρχή ήταν διστακτική αλλά μετά με άφησε, στην συνέχεια τις γυρίζω τον μητσάρα περνώντας τον με απόλαυση χωρίς λαρυγγικές διεισδύσεις και εκεί που την γλύφω με σταματάει απότομα περνώντας την πρωτοβουλία και γυρίζει το αξύριστο μουνάκι της στο στόμα μου για να το γλείψω έχοντας είδη στο στόμα της τον μητσαρα. Στην συνέχεια την βάζω γονατιστή για να δω αν θα μπορέσει να ανταποκριθεί απέναντι στον μητσαρα έχοντας τον αχλαδωτό κώλο της με θεά στον καθρέφτη εντάξει το απόλαυσα μέχρι και τα σάλια της έτρεχαν από το στόματα κι τηςΝαι!, έχοντας την μπουκωμένη περνάω το σκουφί και κάθομαι καθιστός για να ταιριάξουμε τις τρίχες μας και να κάνουμε το απόλυτο ταίριασμα βλέποντας να κουνάει των κώλο της ρυθμικά με τον μητσάρα σφηνωμένο στο μουνί της σε μια φάση παίρνει την πρωτοβουλία και πάλι σηκώνεται και ακουμπάει με τα χεριά της στον καθρέφτη με τον κώλο της τουρλωμένο για να τις τον σφυρίξω με πίσω κολλητό όπου και έγινε δίνοντας και την λήξη του πρώτου γύρου αφού με έκανε τούρμπο με την θέση αυτή.
--Γυρίζει κατευθείαν και μου λέει και τώρα, τις απαντώ πας για ντους μετά από εσένα πάω και εγώ και ετοιμαζόμαστε για τον δεύτερο γύρο έφυγε σφαίρα, αφού έβαλε μουσικού λα στο κινητό της με ανατολίτικη μουσική κάναμε μια σύντομη κουβεντούλα λέγοντας μου ότι είναι ψυχολόγος πάνω σε παιδιά με δυσκολία στην ομιλία και ο μητσαρας παιδί είναι και πάντα έψαχνε μία να τον ψυχολογήσει να η ευκαιρία σου για πρακτική και την ξανά βουτάω σε ένα γλυφομούνι κατεβάζοντας πιο πολλές υγροποιήσεις από τον πρώτο γύρο κάνοντας κινήσεις χυσίματος από την μεριά της, ξανά παίρνει την πρωτοβουλία και με σταματάει πριν είναι αργά και χύσει για τα καλά παίρνοντας τον μητσαρα στο στόμα της για να τον τονώσει κάνοντας του και μαλάξεις.
Μόλις είχε αρχίσει να παίρνει την ανιούσα σκουφί κατευθείαν και άρχισε το πανηγύρι μου στήθηκε στα τέσσερα χωρίς δεύτερη κουβέντα και άρχισα να την σφυροκοπάω αλλά ο τελειωμός δεν ερχόταν είχε δηλώσει άρνηση πάλι ο μητσάρας προσπάθησα αρκετές φόρες άλλα ειχα κουραστεί και κούραζα και την ψυχολόγο του τις ειπα δεν χρειαζόμαστε ψυχολόγο μάλλον διακοπές χρειάζεται μια και πλησιάζουν τα χριστούγενα ευκαιρία να μείνει λίγο μόνος του για μερικές μέρες να έρθει στα ίσια του τις άφησα το αντίτιμο αποχαιρετιστήκαμε ντύθηκε και έφυγε.
--Λοιπόν μάγκες εδώ έχουμε να κάνουμε με ένα απλό καθημερινό μελαχρινό Κορίτσι χωρίς πολλά πολλά να θαυμάσεις, φαίνεται ότι έχει διανύσει χιλιόμετρα στο σπορ αυτό αλλά έχει κάνει και πρακτική εξάσκηση και στο δείχνει από την πρώτη στιγμή του αγώνα δηλώνοντας τις κινήσεις και τις στάσεις που τις αρέσουν στον αγωνιστικό χώρο εγώ πέρασα μια ώρα ευχάριστη μαζί της γιατι ένιωσα ότι βρισκόμουν με γυναικά που ήξερε πως να περάσεις καλά αλλά και αυτή με έντονη καθοδήγηση από την πλευρά της είναι σίγουρα μια τίμια επιλογη από αυτές που παίζουν στο προσκήνιο χωρίς πολλές συγκινήσεις συστήνεται ανεπιφύλακτα για οποιονδήποτε χρειάζεται ψυχολόγο ελπίζω να βόηθησα στην επόμενη επιλογη σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 20, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS, piko, olddog και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού