Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 13 10
Call-Girls 26456
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
επικοινωνία με το γραφείο και έστειλε μετά από ένα δίωρο την νερά στην πόρτα μου.
1.80 πάνω στις μαύρες γόβες της και γω στις μύτες των ποδιών για να πάρω το πρώτο φιλί μας.
Πέρασε μέσα , έβγαλε τα γοβάκια της και προχώρησε στο σαλόνι.
Ντυμένη με παντελόνα , τοπάκι και σακάκι, όλα μαύρα. όμορφα, απλά και βαμμένη ελαφριά. Πρόσωπο ότι βλέπετε θα πάρετε, όμορφο κορίτσι.
έπινα καφέ και ζήτησε και κείνη. Κάναμε τσιγάρο , αρχίσαμε τα φιλιά με γλώσσα αλλά έφαγα ταιμ ουτ για φρεσκάρισμα.
επέστρεψε ολόγυμνη, λαμπάδα το κορμί της, δυο μέτρα πόδια, κορμάκι καλό και φυσικό, κωλαράκι στητό και σφικτό, στηθάκια 1,5-2 στητά και αυτά με ρόγα μεγάλη που βγάζει μάτι όταν καυλώσει.
Αρχίσαμε τα φιλιά , πιπίλισα τις ρόγες της και έπεσα στα γόνατα να γευτώ το μουνάκι της, σήκωσε το ένα πόδι της πάνω στην καρέκλα για καλύτερη πρόσβαση της γλώσσας μου στο όμορφο στενούλι μουνάκι της. Υγραίνεται , δέχεται δακτυλάκια μπρος, πίσω μόνο γλώσσα.
Ζήτησε να πάμε δωμάτιο όπου με ξάπλωσε και τον πήρε στο στόμα, καλή όχι ντιπ , πέρασε και από μπαλάκια.
Πάλι την περιποιήθηκα για λίγο, με δάκτυλα και γλώσσα. Βάλαμε σκουφάκι και γαμηθήκαμε , δεν είχαμε αγριάδες. μόνο αγάπες, λουλούδια , ελεφαντάκια , λαγουδάκια. κτλ .Όταν ανέβασα ρυθμό είδα την όμορφη φατσούλα της να αλλάζει, πόναγε, δυσανασχετούσε, οπότε έκοψα, τελείωσα στα πλάγια με τα χεράκια μου πάνω στα στητά στήθια της.
μπανιάρισμα ξεχωριστά , μια τζούρα καφέ, iqos , χαζοκουβέντα , ξέρει αγγλικούλια και πάμε πάλι από την αρχή , φιλιά με γλώσσα, παίξιμο το μουνάκι της με τα δακτυλάκια , λίγο πίπα και μες στο μουνάκι της , πάντα με σκούφο .
Ιεραποστολικά , πλάγια και τελείωμα πάλι ιεραποστολικά, με φιλιά διαρκείας , να με χαϊδεύει η νεαρά με τα νύχια σε όλο το κορμί. ανατριχίλα σκέτη .
Τελειώσαμε και ντριν η αφύπνιση της, δεν βιάστηκε , δεν αγχώθηκε..
μπανιαρίστηκε , ντύθηκε είπαμε δυο ακόμη κουβέντες και καλό απόγευμα γλυκιά μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 19, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
332
Likes:
25.825
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, OUROBOROS, Constantinos27 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού