Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 19 10
Call-Girls 50055
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπέλα είναι μια υπέροχη petite παρουσία με πραγματικά πανέμορφο πρόσωπο, πανέμορφο χαμόγελο και πανέμορφα μάτια που δεν ξεκολλάς από πάνω τους.
Το σώμα της πολύ λεπτό και μικροκαμωμένο, βυζί ψιλοανύπαρκτο, γενικά δεν ενθουσιάζεσαι με αυτά της τα χαρακτηριστικά.
Ανταλλάξαμε όμορφα γλωσσόφιλα και ας ήταν τα χείλη της πέτρα(γαμώ το φούσκωμα μου γαμώ). Με την κοπέλα θέλεις να κάνεις έρωτα και ο χρόνος κυλάει σα νερό. Καταπληκτική πίπα με πολύ σάλιο όπως μου αρέσει. Οι επιδόσεις της θα έλεγα κινούνται σε πιο amateur ρυθμούς αλλά και πάλι αξίζει αν θέλεις να περάσεις ωραία με ένα πανέμορφο πλάσμα. Δε ξέρω αν θα το επαναλάμβανα, αλλά σίγουρα θα το θυμάμαι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
De marco 156
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
1.677
Πόντοι:
4.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, olddog, gymaster και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Δεκεμβρίου, 2021
Συγγνώμη, φίλε. Διάβασα καί τὴν προηγούμενη κριτική σου μὲ τὴν κοπέλα στὴ Θεσσαλονίκη. Γάμησες ΚΑΙ στὴν Ἀθήνα ΚΑΙ στὴ Θεσσαλονίκη;
17 Δεκεμβρίου, 2021
Μια είναι η κριτική για την κοπέλα και έγινε Αθήνα.
17 Δεκεμβρίου, 2021
Γιά τὴν ἄλλη κοπέλα. Τὴν Εὔα 3 λέω! Χμμμ; Χμμμ; Σέ ποιά πόλη εἶσαι τελικά;! Χμμμ; Χμμμ;
17 Δεκεμβρίου, 2021
το ιδιο εβγαλε κ σε εμενα οταν την συναντησα. δεν ειναι μουναρα εχει μια περιεργη ομορφια , αλλα ρε φιλε τοσο θετικη ενεργεια ειχα καιρο να λαβω απο cg
review reaction 1 De marco 156, hornyasfuck
18 Δεκεμβρίου, 2021
Φίλε hornyasfuck αν διαβάσεις τις κριτικές μου θα διαπιστώσεις ότι δεν είναι όλες στην ίδια πόλη. Οι δυο συγκεκριμένες έγιναν με λιγότερο ή περίπου ένα μήνα διαφορά.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5