Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Call-Girls 706730
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα Κύριοι !!!

Καλησπέρα σας ... Με την Αντριαννα έχουμε μιλήσει τα τελευταία χρονια πάνω από 10 φορες για να κάνουμε συνάντηση ... Και οσες φορες ηρθα στην Αθηνα και στην Περιοχη μου οταν εκανε Διακοπες !!! Την Κυριακη μιλησαμε 3 φορες στο τηλ οπου την 3η φορα μιλουσαμε για αρκετη ωρα και την Προσκαλεσα να ερθει για Δειπνο στο ξενοδοχειο μου (Δεν παω ποτε στα ξενοδοχεια ημιδιαμονης μενω παντα σε Ξενοδοχεια 5 αστερων γιατι το εχω ΒΙΤΣΙΟ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ) Η Κοπελα μαλλον εχει προαισθημα μαλλον οταν ακουει τον συνομιλητη καταλαβαινει και τι περιπου αντρας ειναι .... Φιλοι μου τελικα δεχτηκε και ηρθε στο Ξενοδοχειο μου ... Κατεβηκα κατω την πηρα και ανεβηκαμε στο δωματιο
Στην Σουιτα μου την περιμεναν 2 μπουκαλια Λευκο κρασι Γαριδομακαροναδα γλυκα και διαφορα αλλα η διαρκεια στην Αρχη του ραντεβού είχε κανονιστεί για 2 ωρες φιλοι μου αλλα εκατσε ενα 4ωρο ....
Οι Υπηρεσιες τις εξαιρετικες ολα τα εχετε πει δεν μπορω να ανεφερω κατι παραπανω αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι μπορει να σε Ψιλολογήσει και να ξερετε ρε φιλοι μου οποια γυναικα και αν ειναι οτι δουλεια και αν κανει αν εισαι ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ κερδιζεις ....

ΥΓ1. Πολλοι θα πειτε οτι αποκλειεται να εφυγε απο τα ξενοδοχεια που εργαζεται ... Ρωτηστε την
ΥΓ2. Ευχομαι να εχετε ολοι υγεια και καλες γιορτρες

Αντριαννα Ξερεις .....την Επομενη εβδομαδα τα λεμε στην Χωρα σου !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 12, 2021
Διάρκεια
5 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Alexconl
Μέλος
Εγγραφή:
22 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
358
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 racer13, Πέτροςαλανι, John_282 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Δεκεμβρίου, 2021
Αν είσαι μόνο ευγενικός δεν ξέρω αν κερδίζεις σίγουρα, αλλά αν είσαι ευγενικός και προσφέρεις γαριδομακαρονάδα και μπουκάλι λευκό κρασί σίγουρα κερδίζεις.
review reaction 1 gymaster, hornyasfuck, makemyday02
16 Δεκεμβρίου, 2021
Τυπε ξεχασες να γραψεις τιμη για το 5ωρο
review reaction 1 gymaster, makemyday02, gejgi και 1 ακόμα μέλος
16 Δεκεμβρίου, 2021
Ἄ, Γι' αὐτό πάει στὴ Βουλγαρία!! Ματάκι Ματάκι Καλά νά περάσετε!
review reaction 1 gymaster, makemyday02
16 Δεκεμβρίου, 2021
τώρα αδερφέ μου αν σε αποκαλέσω ΑΓΑΠΟΥΛΑ θα φταίω?
review reaction 6 review reaction 1 review reaction 3 makemyday02, gymaster, hornyasfuck
16 Δεκεμβρίου, 2021
Σίγουρα το αποτέλεσμα μετράει και από την στιγμή που πέρασες εσύ καλά όλα τα άλλα περισσεύουν. Από την κριτική αυτό που κατάλαβα πάντως είναι ότι αν τα έχεις περνάς καλά με την κοπέλα.
review reaction 1 review reaction 3 makemyday02, hornyasfuck, gymaster
16 Δεκεμβρίου, 2021
Κόστος συνάντησης δεν έβαλες!!!
review reaction 1 makemyday02, hornyasfuck
16 Δεκεμβρίου, 2021
Φίλε μπράβο που πέρασες καλά αλλά αυτή η κριτική είναι για τον εαυτό σου όχι για την Αντριάννα..
Στους συναγωνιστές δεν προσφέρει τίποτα εκτός δηλαδή κι θες να τους κάνεις να ζηλεύουν που δεν διαθέτουν το χρήμα σου..
Πάντως ενημερωτικά, σε οποιαδήποτε πουτάνα οποιασδήποτε κατηγορίας, αν είσαι καλός πελάτης, έχεις πει δυό κουβέντες, και δεν έχει αγαπητικό/νταβατζή πάντα θα δεχτεί έξοδο/φαγητό/ποτό πριν το ξενοδοχείο και χωρίς να την χρεώσει..
Όσο για την Αντριάννα μάλλον τη φέρνεις σε δύσκολη θέση μη γράφοντας πόσα της έδωσες..
review reaction 1 troueno, sakarvats, makemyday02 και 2 άλλα μέλη
16 Ιανουαρίου, 2022
Μήπως να περαστεί και βαθμολογία για σενά... Γιατί απ ότι είδα τα σχόλια ήταν για την πάρτη σου Χαχαχα!
review reaction 1 Πέτροςαλανι
10 Φεβρουαρίου, 2022
Αφού το είπε ο τύπος είχαν κανονίσει για δύο ώρες και αυτή έκατσε παραπάνω προφανώς χωρίς να τον χρεώσει
27 Οκτωβρίου, 2023
ανθρωπηνη συμπερηφορα θελουνε να εχεισ και δικιο εχουνε.ανθρωποι ειναι και αυτεσ.αν εισαι κυριοσ στην συμπερηφορα και πληρωνεισ κανονηκα καμια δεν σε διωχνει.αν τησ φερθεισ ωραια 1 φορα θα σου φερθει 15 φορεσ πιο ωραια.εγω με οσεσ εχω παει παντα τισ σεβομαι και τισ υπολογηζω σαν ανθρωπουσ.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10