Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπέλα μου άρεσε από τις φωτογραφίες και έτσι πήρα την απόφαση να το κάνω το ραντεβού. Εύκολη η συνεννόηση με το γραφείο και κλείστηκε το ραντεβού.
Κάνω μπανάκι και περιμένω το κορίτσι,το οποίο ήρθε με πενταλεπτη καθυστέρηση.
Με το μπαίνει στο δωμάτιο άρχισε αμέσως τα φιλιά. Καυλωσα και το κατάλαβε,μου βγάζει την πετσέτα και άρχισε να τον παίζει. Πήγαμε στο κρεβάτι με φιλιά όπου άρχισε να βγάζει τα ρούχα της και εγώ την βοηθούσα. Σε όλη την διάρκεια δεν είχα σταματήσει να την χουφτωνω και να ευχαριστιεμαι τα υπέροχα βυζια της. Πέρασα αρκετή ώρα στο πιπιλισμα (άλλωστε το λέω σε κάθε κριτική μου ότι είμαι μέγας βυζολαγνος) και η κοπέλα έπαιζε το μουνακι της και μάλιστα είχε υγραθει. Φοράω το σκουφάκι και αρχίσαμε το σεξ. Παίχτηκε μόνο μια στάση,εγω από πάνω και να δίνω πόνο και η Νικόλ να βγάζει κραυγές καυλας. Μου φάνηκαν αληθινές.
Έτσι τελείωσα και τα έριξα τα σκάγια στο σώμα της.
Μπανακι και από τους δύο, λίγο μπλα μπλα. Αρχίσαμε το χαμουρεμα με φιλιά τα οποία τα δίνει με πάθος, μάλλον τα γουστάρει. Κατέβηκα στα βυζια, τα ξαναευχαρηστηθηκα,κάναμε και ισπανικό κοινώς βυζομαλακια,μετά πάλι φιλάκια, φόρεσα το σκούφο και ανέβηκε από πάνω μου. Έδινε καλό ρυθμό στο σεξ και εγώ το απολάμβανα. Μετά στα 4 ,όπου αμέσως άρχισα το σφυροκοπημα, αντέχει και έτσι ήρθε η λήξη του αγώνα. Τα έριξα στην πλάτη.
Μπανακι έδωσα το αντίτιμο, τα οποία τα είχα αφήσει εξ'αρχης στο κομοδίνο, χαιρετηθηκαμε και έφυγε.
Αυτά τα ολίγα έγιναν με τον Νικόλ και καλές γιορτές με υγεία πάνω από όλα και πολλά και καλά γαμισια!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.671
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Karelis69, TOMCRUISE και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού