Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σκεφτόμουν μέρες τι τίτλο να βάλω και έπιασα το τον εαυτό μου να σιγοτραγουδάει το παλιό άσμα
του Στράτου : Γιατί καλέ γειτόνισσα αφού σου τηλεφώνησα και είπες πως θ' αφήσεις το κλειδί.
Τα συμβάντα έχουν ως εξής πίνοντας το πρωινό καφέ είπα να ρίξω μια ματιά στα νέα, εντάξει υπάρχουν τα γνωστά νέα (κακοκαιρίες, μεταλλάξεις κλπ) αλλά η ζωή είναι μικρή για να είναι θλιβερή, όπως λένε, ανοίγω το σαιτ του γκλαμουρ και εδώ τα καλά νέα ούτε μία ούτε δύο 47 κοπέλες, αυτό κι αν είναι νέο Ναι!
Δύσκολη η επιλογή ανάμεσα σε τόσες κοπέλες, μου έκαναν κλίκ η φωτογραφίες της Μισέλ, ειδικά αυτές στο πάγκο με τα μακαρόνια :drooling-face:
Έκλεισα το ραντεβού και έφτασα νωρίς με υποδέχτηκε η κυρία με μαύρες κάλτσες (σιλικόνης) και body που στη πορεία έψαχνα να δω πως ανοίγει,
επιτέλους κάτι σωστό όχι να τα βλέπουμε μόνο σε φωτογραφίες Γιούπιιι!
Εκ πρώτης όψεως ήταν συμπαθητική, ύψος όσο δηλώνει, καστανή χωρίς κάτι υπερβολικό πάνω της πιο πολύ γήινη θα τη χαρακτήριζα.
Μετά το ντουζ περάσαμε στο κρεβάτι και η κυρία με αρχίζει στα φιλιά και της αγκαλιές σαν να ήμουν ο γείτονας που γούσταρε καιρό, εξ ου και ο τίτλος.
Ανταπέδωσα με αιδοιολειξία, ομολογώ από τα καλύτερα που έχω γλύψει, γλυκό με εμφανή χειλάκια
πέρασα το προφυλακτικό και αρχίσαμε το κυρίως 2-3 στάσεις που ήρθε το τέλος.
Μετά η Μισέλ έδειξε πολύ σωστή συμπεριφορά, δε λούφαρε δευτερόλεπτο με πάρλες και άσχετα θέματα, μασαζάκι και πολύ καλό στοματικό.
Σε όλη τη διάρκεια του ραντεβού ήταν πολύ ευγενική και προσπαθούσε να με ευχαριστήσει, ούτε λεφτά ζήτησε μπροστάτζα ούτε έκανε κάποιο φάουλ Ματάκι
Γενικά ήταν μια καλή συνάντηση, το ατού της Μισέλ είναι η απαλή άσπρη επιδερμίδα και η ζεστασιά που δίνει στο παρτενέρ της, δε τσιγκουνεύεται τα φιλιά, δεν λέει μη και όχι προσπαθεί να ευχαριστήσει κατά τα άλλα ότι βλέπεις παίρνεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 12, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
rodriguez96
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
10.566
Πόντοι:
11.746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, THV, NICK TRIVE και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2021
Roooood !!! )))))

Αμα μας έφτιαχνε να φάμε και μια "pasta πουτανέσκα" θα ήταν τελειότερη όλων !!!!

Καλή επιστροφή φίλε !!
review reaction 1 rodriguez65
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1