Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 36 10
Call-Girls 64744
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κατα την προσφιλη μου συνηθεια 1μιση το βραδυ της πεμπτης στελνω μηνυμα στους αγγελους να ρωτησω τι επιλογες παιζουν,μου στελνουνε 5-6 ονοματα,ρωταω ποια μου προτεινουν περισσοτερο απο τις 2 που μου αρεσαν περισσοτερο κ μου λενε τη ρουσλανα,μελεταω λιγο τις 7 κριτικες που ειχε το κοριτσι κ δινω το οκ.

παω ξενοδοχειακι πετυχαινω κ συμπαθητικο δωματιο,διοτι τωρα τελευταια επρεπε να εχω μπαρμπα στην κορωνη για να πετυχω δωματιο της προκοπης,παροτι παω παντα μετα τα μεσανυχτα κ καθημερινες μερες,παρφουμαριζομαι κ γω με τη σειρα μου κ αναμενω το κοριτσι.μου στελνει μηνυμα το γραφειο να ρωτησει αριθμο δωματιου,απανταω αμεσως κ μετα απο 5 λεπτα,δεν εχει ανεβει ακομα το κοριτσι,ριχνω μια ματια στο κινητο κ εκει συνειδητοποιω οτι μου εχει βγαλει αποτυχια αποστολης του μηνυματος,οποτε παιρνω τηλεφωνο αμεσως & εκει παθαινω πλακα με τη φωνη της τηλεφωνητριας,δε ρωτησα το ονομα της,αμεσως μου ηρθε στο μυαλο οτι πρεπει να ειναι πολυ ομορφο κοριτσακι & μπηκα στον πειρασμο να της πω μηπως να αφησουμε τη Ρουσλανα κ να ερθεις εσυ που εισαι κ πατριωτακι,αλλα ντραπηκα,διοτι ειμαι κ ντροπαλος γενικα ο μαλάκας.

μετα απο 2 λεπτα χτυπαει η πορτα & εμφανιζεται η Ρουσλανα,ψηλο κοριτσι ,πολυ χαμογελαστο,σιγουρα δεν ειναι απο τις πιο ομορφες εσκορτ που εχω παρει,αλλα χωρις να εχει κατι αρνητικο το προσωπο της,μια συνηθισμενη κοπελα την οποια σιγουρα αμα την πετυχαινες στο δρομο θα γυρνουσες το κεφαλι να χαζεψεις την κωλαρα της.
καθως τη χαζευω την ωρα που γδυνεται μου κανει ξαπλωσε στο κρεβατι μην περιμενεις να προηγηθουν οι κυριες-αγγλικα μιλαει μια χαρα,δεν υπαρχει δυσκολια στη συνεννοηση,
γδυνεται κ μενει μονο με τις καλτσες της που εφταναν μεχρι τα μπουτια της-δεν τις εβγαλε καθολου,μικρα βυζακια φυσικοτατα & στη θεση τους,σωμα μια χαρα-κανονικο,ουτε σκινι ουτε περιττα κιλα & πραγματικα μια κωλαρα που τη χαζευες & αναρωτιοσουν πως γινεται αυτη η κωλαρα να ειναι σε ενα κανονικο κορμι,αντι να ειναι σε ενα κορμι που εχει παραπανω κιλα.
ερχεται στο μερος μου κ ξεκιναει αμεσως πιπα ωραια ,μετα απο λιγο της λεω να σταματησει & να ανεβει να κανουμε λιγο αγκαλιτσες κ γλωσσοφιλα & εκει αρχιζουμε γλωσσοφιλα διχως αυριο,να γλειφω τα βυζακια της,να πιανω την κωλαρα της,να τη χαιδευω,γενικα ειχα χαθει μεσα στην κορμαρα της,προσπαθουσα να κουμανταρω το κορμι της,πολυ ομορφα μακρια μαλλια,κοιταξα μηπως ηταν εξτενσιον,αλλα δεν βρηκα κατι αφυσικο,μετα την γυρισα σε 69 & επιδοθηκα στο αγαπημενο μου γλειφομουνι ,ενω εκεινη εγλειφε μαεστρικα τον πουτσακο μου.
μετα την ξαπλωσα ανασκελα κ συνεχισα το γλειψιμο μονος μου οπου καποια στιγμη τελειωσε(?),συνεχισαμε με πιπα να σκληρηνω τερμα & την εβαλα στα 4 να τη χαρω εχοντας θεα του κωλου της & μετα την πηρα μισιοναρι για λιγη ωρα μεχρι που τελειωσα εχοντας την σφιχτα στην αγκαλια μου.
στη συνεχεια μειναμε ξαπλωμενοι για κανα δεκαλεπτο μεχρι να βαρεσει τη ληξη το κινητο της.
συνοψιζοντας παροτι ηταν πολυ αργα & φαινοταν οτι μια κουραση την ειχε το κοριτσι,δουλεψε τα λεφτα της μεχρι το τελευταιο λεπτο,δεν προσπαθησε να κλεψει καθολου,ηταν συνεχεια απο πανω μου με την πουτσα μου στο στομα της,γλωσσοφιλα οσα τραβουσε η ορεξη μου,γλειφομουνι το ιδιο,ευχαριστηθηκα δηλαδη το κοριτσι στο 100% του & πραγματικα πηρα αυτα ακριβως που ηθελα απο τη συναντηση μας!
Αφου εφυγε το κοριτσι με πηρε τηλεφωνο η τηλεφωνητρια να με ρωτησει αν περασα καλα,οποτε εχοντας ξανακουσει τη θεικη φωνη της ,ημουνα υπερπληρης απο τη συναντηση & αποχωρησα ευχαριστημενος απο το χοτελι!
να ειστε ολοι καλα & να γαματε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 09, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
TOMCRUISE
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Αυγ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
20.357
Πόντοι:
12.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, daemon, maradona7 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Δεκεμβρίου, 2021
γιατι δεν κανεις incall?
G
geroksouras
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
13 Δεκεμβρίου, 2021
Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
P
paparovicz
review reaction 3 hornyasfuck, TOMCRUISE
14 Δεκεμβρίου, 2021
θελω να εχω το χωρο μου φιλαρακι,να εχω φτασει απο πριν στο δωματιο να εχω κανει το μπανακι μου,να εχω την εξαψη της αναμονης του τι θα αντικρισω οταν θα ανοιξω την πορτα οταν ερθει το κοριτσι,να το παρακολουθω ενω θα γδυνεται & μετα αφου τελειωσουμε κ φυγει το κοριτσι θελω να αραξω λιγο να χαλαρωσω,δηλαδη το να παρω μια βιζιτα ειναι μια συνολικη εμπειρια χαλαρωσης,δεν θελω να τρεχω με την ψυχη στο στομα να ειμαι στην ωρα μου στο ξενοδοχειο,μετα να φυγω στα γρηγορα για να μη με κραξει η γκομενα οτι καθυστερησα στο ντους κλπ.
προφανως μου φευγουν περισσοτερα χρηματα,που δυστυχως δεν τα εχω σε αφθονια,αλλα μετα απο καποια χρονια πορνοκαταστασεων που δοκιμασα διαφορα πραγματα,στριπτιτζαδικα,μπουρδελα στη φυλης,μαυρες στην πλατεια θεατρου-μεγαλη μαλακια μου αυτο,αλλα ευτυχως δεν κολλησα κατι,στουντιο,ινκολ σε ξενοδοχειο,εχω καταληξει οτι αυτο που με ευχαριστει περισσοτερο ειναι να υποδεχομαι κοριτσια σε πορνοξενοδοχειο.
ειναι βεβαια τα γαμημενα τα λεφτα αρκετα,αλλα παιζω κ τζοκερακι,οποτε ισως καποια στιγμη να γαμαω πιο ανεμελα...
review reaction 1 Vizkol, paparovicz, hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3