Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 15 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα,
Ο τίτλος περιγράφει σε ένα πολύ μεγάλο ποσοστό την αίσθηση και την σκέψη που είχα όταν πήγαινα προς το αμάξι μετά το τέλος του ραντεβού.
Η Νικολέτα είναι γυναίκα με όλη την σημασία της λέξης. Συμφωνώ απόλυτα σε αυτό το οποίο έχει ήδη ειπωθεί. Οπως και ότι ξέρει να κινείται μέσα στο δωμάτιο και να σε "παιζει" με τα μάτια της και το χαμόγελο της.
Διαφωνώ στο κομμάτι των αγγλικών. Είχα πάει η αλήθεια προετοιμασμενος για πιο "δυσκολη" συνεννόηση αλλά μπορώ να πω ότι μιλήσαμε σε ικανοποιητικό επίπεδο.
Με υποδέχτηκε με ένα φοβερό σετ εσωρούχων. Και εμένα η αίσθηση μου είναι ότι είναι μεγαλύτερη από όσο λέει το site. Πληθωρικη γυναίκα, με ανάλογο ύφος και στυλ. Μέσα στο χαμόγελο από την αρχή, σημαντικό αυτό. Μπήκα για μπάνιο και βγαίνοντας, με περίμενε με ακόμα λιγότερα εσώρουχα και αυτά τα τεράστια βυζια σε ακόμα καλύτερη θέα... Χαδια και φιλιά παντου... Πιπα σε επίπεδο dt, μέχρι που της ζήτησα να σταματήσει για να μην έρθει πρόωρα το τέλος.... Παίχτηκαν δύο στάσεις, σε ωραίο gfe σκηνικό (καυλωτικες εκφράσεις στο πρόσωπο...) Πρώτα ιεραποστολικο και μετά στα 4, όπου έγινε και η "κατάθεση" μέσα στο προφυλακτικό.
Σίγουρη επιλογή για εμένα. Απλά φανταστική.
Υγεία παίδες. Και να προσέχουμε τις κοπέλες.
Καλό βράδυ.
Υ.Γ1: Αυτή την φορά στην επιλογή μου βοήθησε η σιγουριά στην φωνή της Νικόλ όταν της είπα για την Νικολέτα, λόγω του classy-woman look που με τράβηξε στις φωτο.
Υ.Γ2: Οι απανταχού βυζολαγνοι θα κάνουν πάρτι.....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 10, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
D
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, Constantinos27

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού