Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 19 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αρχικά ένα μεγάλο μπράβο στο γραφείο για τον επαγγελματισμό του. Παρά τη καθυστέρηση μισής ώρας λόγω κίνησης, ήταν ευγενέστατοι και κατανοητικοί και δεν δέχτηκαν να πληρώσω 1.5 ώρα όπως είχα κανονίσει αρχικά. Επέμειναν κιόλας να πληρώσω μόνο την ώρα με εξαιρετική ευγένεια.

Δεύτερον και σε ότι έχει να κάνει με τον χαρακτήρα της Milena και δείχνει το ποιον της. Της είπα να της πληρώσω την μισή ώρα που της κόστισα, όχι μόνο δε δέχτηκε έβγαλε και ρέστα από το αντίτιμο της μίας ώρας. Τέτοια συμπεριφορά με σκλαβώνει, την εκτιμώ και την τιμώ αναλόγως… Είναι σαν να βγάζεις γκόμενα για φαγητό και να κάνει κίνηση να πληρώσει στο τέλος. Και μόνο η κίνηση μετράει, ενώ συμβαίνει σπάνια είτε με γυναίκες της δουλειάς είτε με άλλες.

Στα του αγώνα, είχαμε τρομερή χημεία αλλά θα είμαι όσο αντικειμενικός μπορώ για τα υποκειμενικά μου γούστα.

Στην εμφάνιση είναι μουνάρα μελαχρινή, περιποιημένη από το μαλλί μέχρι τα νύχια των ποδιών.

Κορμάρα από τις λίγες, έχει αδυνατίσει σε σχέση με παλαιότερα και προσπαθεί να πάρει πίσω αυτά τα κιλά που ήταν κυρίως μυϊκά αλλά την κολάκευαν. Και έτσι όμως παραμένει κορμάρα με πολύ ωραίες αναλογίες πόδια / μέση / κώλος / κοιλιά φλάτ / στήθος σιλικόνη με piercing και πολύ ωραία αίσθηση.

Το πρόσωπο είναι μεσογειακό, με εκφραστικά μάτια, ωραίο χαμόγελο και αισθησιακά χείλη.

Στην επικοινωνία μιλάει πολύ καλά αγγλικά, είναι έξυπνη και με χιούμορ αλλά δε θέλει να σου τρώει χρόνο.

Στον αγώνα, είναι έμπειρη και ξέρει να σε διαβάζει. Το ίδιο όμως ισχύει και από την μεριά μου, οπότε σε συνδυασμό με τη χημεία που υπήρχε διαβάσαμε ο ένας τον άλλο και ήταν από τις καλύτερες συνευρέσεις.

Η τεχνική της άψογη, σε συνδυασμό με το κορμί και το πρόσωπο χάνεις τη μπάλα.

Νομίζω ότι ήταν από τις συναντήσεις που βγήκε ο καλύτερος εαυτός και στους δύο, πράγμα σπάνιο.

Αν το επιτρέψει το πρόγραμμα μου θα την ξαναδώ πριν φύγει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 09, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Myk69
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.348
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Constantinos27, kwstasxat και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Δεκεμβρίου, 2021
Κατατοπιστικοτατη κριτική
95% αναφορά (μπλα μπλα) για την εμφάνιση της γκομενας και τι φοβερός χαρακτήρας είναι κλπ κλπ
5% αερολογίες για σεξ
review reaction 1 review reaction 3 srek7, FIDEL Sk, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
11 Δεκεμβρίου, 2021
Ουτε απέξω συνάδελφοι εχω γράψει κριτική εχει γίνει χειρότερα...
11 Δεκεμβρίου, 2021
Ναι τρομερός χαρακτήρας η Μιλένα . Κουνήστε της ένα 50ευρω για πλακα και θα το εξαφανίσει σε μισό δευτερόλεπτο οπως εξαφάνιζε κάτι κουνέλια ο Μαικ Λαμάρ ο παλιός μάγος Χαχαχα!
review reaction 1 review reaction 3 HoneyVoskos, djantonis666, JOHN-PLAYER-SPECIAL
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3