Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ήμουν σε επαγγελματικό που τέλειωνε νωρίτερα, είχα καύλες και είπα να δω τι παίζει.
Από browsing στο site του Glamour είδα ότι η Kelly είχε φτάσει. :smiling-face-with-heart-eyes: Στέλνω μήνυμα αμέσως, διαθέσιμη όμως μετά τις 0400. Money Mouth Αν και την είχα δει πριν ένα μήνα είπα για Dia, σιγά μην ήταν διαθέσιμη. Ρωτάω ποιες κοπέλες μπορούν σε μισή ώρα για μισή ώρα; για να μην χάνουμε χρόνο.
Μου είπαν 4. Από αυτές καλύτερη φαινόταν η Anastasia. To κλείνουμε και μέσα σε 40 λεπτά ήμουν εκεί. Έτσι!
Πρώτη εντύπωση οκ, μοιάζει με τις φωτογραφίες αλλά δεν είναι η ίδια. Σιγουρά λείπουν τα tattoo που έχει.
Κοντούλα, με μικρό βυζί, οκ κώλο αλλά άγριο πρόσωπο πιο γερασμένο.
Καλή διάθεση.
Ζητάω να κάνω ένα ντους και επιστέφοντας είναι όρθια με τα εσώρουχα.
Αρχίζει τα φιλιά και καταλαβαίνει αφου το απέφυγα διακριτικά, ότι δεν φιλάω στο στόμα.
Συνεχίζει να φιλάει όλο το σώμα, το κάνει ωραία και κατεβαίνει προς τα κάτω. Τον βάζει στο στόμα και γλύφει αρκετά καλά. Της παίρνω το χέρι και το βάζω στο στήθος μου για να χαϊδεύει, ωραία αίσθηση. Της ζητάω να γλύψει τα αρχίδια, δεν ενθουσιαστικέ αλλά το έκανε και μάλιστα καλά. Από τις καυλες ήθελα να χύσω. Της λέω να βάλει το προφυλακτικό και αρχίζουμε στο ιεραποστολικό. Μου ήρθε μια μυρωδιά από τις μασχάλες και με χάλασε λίγο. Για να μην μου πέσει την γυρνάω ανάποδα και αρχίζω το σφυροκόπημα. Κάνει ωραίες κραυγούλες. Έχει αρκετά ωραίο κώλο και δέχεται χαστουκιά.
Την χύνω, κάνω ντουσακι και φεύγω.
Εκτός από την μικρή μυρωδιά τίποτα κακό αλλά τίποτα σπουδαίο.
Δεν θα την ξαναδώ.
Αυτή την εποχή υπάρχουν τόσες επιλογές

Γαμάτε !!! κάνει καλό!!!!
Γράφετε όμως και καμία κριτική να ξέρουμε τι γίνεται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 03, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
psexa21
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.409
Πόντοι:
2.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, andronikos3, Constantinos27 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού