Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωτη πριζα εφαγα απτη τιμη της κοπελας,
δεύτερη απτις φωτο της,
τρίτη απτη τηλεφωνήτρια που μου λεει παρτη και αν δε περασεις καλα χρεωσε με,εχουμε πολυ δυνατο feedback και φρέσκια με όρεξη πολύ.

Κλεινω μια ωρα σαλεμ, γνωστό και παλιο αγαπημενο χοτελι, παίρνω δωματιο,κανω μπανιο, αρωματίζομαι ,τοκ τοκ η πορτα και παίξιμο με το νύχι..ηχος ερωτικός στα αυτια αυτουνου που περιμενει να γαμησει.

Εμφανιση ΥΠΕΡΤΟΥΜΠΑΝΟ, μαλλι πενα, ντυσιμο μοντελο,αναλογιες γυναικαρας/μοντελου,νυχια πενα, μαυρισμενη μεσα στο Δεκεμβρη περασε μεσα να μου βαλει φωτια με γλωσσοφιλο απτη πόρτα και πιανοντας με τη χουφτα της το πουτσο μου και λεγοντας μου στο αυτί με χαμογελο:"καλα θα περασω φενετε"
και μόνο ο ενικος εκει με καυλωσε!

εγω μπανιαρισμενος, αυτη ηδη ,απλα γδυθυκε άνοιξε τα ποδια της (εχει ποδαρες και ανοιγμα τρελό) και άρχισε να παιζει το μουνι της λεγοντας μου ελα να σε πιπωσω με καυλωνει πολυ ενω μαλακιζομαι.
Πρωτη φορα κρατιομουν να μη χυσω ενω τον επαιζα πριν καν έχουμε επαφή.θα μπορουσα και έτσι της λεω,αλλα δε θα σου κανω τη χαρη.
πίπα..:...ρουφήχτρα,φτυσιματα,μαζεματα παλι,αρχιδια,βαση,τρυπα πισω ολα πλυμμυρα.
φούντωνε παιζοντας το μουνι της και τσιμπούκονοντας με.
εχυσε εκει. το καταλαβα κυριως γιατι εριξε ρυθμους στη πίπα και βάρυνε η ανάσα της, ανακουφιστικε .
περασα σκουφο και λεω τωρα καριολακι θα σε φτιαξω.
αρχισα απο πανω εγω με τα ποδια της στους ωμους,βαθυ γαμησι.μουσκεμα το μουνι της και η κωλοτρυπιδα της που ενω την εγλυφα δε με αφηνε να την αγγιζω...
Γυρισμα στα τεσσερα με θεα τη κωλαρα της και αρχισαν τα χαστούκια.
τη χαστούκιζα εγω,βαραγε και αυτη,και καρφωνοταν μονη της στο πούτσο να τον περνει πιο βαθια.
η τελεια πορνη...η πορνη πολυτελειας που θα μπορουσε να σε εξοντωσει σε μια ωρα.
τελειωσα μια φορα, αδειασα ομως απο τα παντα,σκεψεις,εννοιες κτλ σκεφτομουν μονο πως θα τη ξαναγαμησω.
Ειδικα οταν μου ειπε για τη φιλη της που κανουν ντούο και πως γενικα γουσταροντε μεταξυ τους,μου ειπε δυο τρια σκηνικα, ειπα πως πριν τις γιορτες θα της παρω παρεα ενα διωρο.να ζησω την τσοντα μου.

στον επιλογο, η τιμή για τις υπηρεσιες και αυτο που βιωσα/γαμησα ηταν δικαιολογημενη.
μπραβο της, ελπιζω να διατηρησει την όρεξη και τα επιπεδο αυτο σε ολη τη πορεία της,θα σπασει ταμεια.

Υ.Γ δώσε τη σουφριτσα σου να προσκυνήσουμε ρε μωρό...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 08, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Metr69
Προμότορας
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
8.582
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS, Katz, Antonis_Greece4 και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2021
To πρόσωπο της κοπέλας πως θα το χαρακτήριζες αδερφέ;
review reaction 1 nkon, hornyasfuck
09 Δεκεμβρίου, 2021
Έτσι είναι η Φαίδρα....Πολύ καλές φωτογραφίες
review reaction 1 review reaction 4 andronikos3, hornyasfuck
09 Δεκεμβρίου, 2021
Ηλικία περίπου κατάλαβες?
review reaction 1 hornyasfuck
09 Δεκεμβρίου, 2021
@Dragon18 Ποιά Φαίδρα;
16 Δεκεμβρίου, 2021
Ο σωματότυπος, οι υπηρεσίες και το στυλ (καθώς και η τιμή) κάτι μου θυμίζουν. Μήπως όπως λέει και ο συνάδελφος Dragon18 , έχουμε να κάνουμε με την "Φαίδρα" ;
review reaction 1 hornyasfuck
16 Δεκεμβρίου, 2021
Ρε 'σεις, μήπως είναι η παλιά γνωστή "Φαιδρα του Σειρήνα" ;
review reaction 3 hornyasfuck
17 Δεκεμβρίου, 2021
Ναι αυτή είναι
review reaction 1 gbgtt, hornyasfuck
06 Ιανουαρίου, 2022
Η Φαιδρα εχει τατου ενω η Κωνσταντινα οχι. Πως λετε οτι ειναι αυτη?
review reaction 3 hornyasfuck
06 Ιανουαρίου, 2022
@bourdeliaris1984 Προφανῶς καί δέν μποροῦν νά διαγραφοῦν μὲ τὸ photoshop...!
10 Ιανουαρίου, 2022
για αυτη εδω λετε παιδια?? https://www.fimes.gr/2018/07/masterchef-faidra/ ή για χαβαλε εχει αναφερθει οτι ειναι η πορνοσταρ φαιδρα??
review reaction 3 hornyasfuck
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2