Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχοντας περάσει σούπερ στο πρώτο τουρ και βλέποντας την στα προσεχώς λέω πρέπει να την ξαναδώ!
Έτσι την κλείνω διωρακι την πρώτη μέρα του δεύτερου τουρ.
Περίμενα ότι θα χαρεί που θα με ξαναδεί αλλά αυτό που έγινε ανοίγοντας την πόρτα ξεπέρασε κάθε προσδοκία.Με το που με είδε έτρεξε με αγκάλιασε και άρχισε να μου δίνει φιλιά λέγοντας το όνομα μου!Υποδοχή λες και ήμουν ο δικός της που επέστρεφα από ταξίδι μηνών!Άρχισε να χορεύει κάνοντας στριπτίζ και το ματς ξεκίνησε απ'τα αποδυτήρια.Καπαρτινα γόβες μαύρο φόρεμα τριψιματα και τσουπ μέχρι να επεξεργαστώ τι γινόταν ο "steve" μου ήταν ήδη στο στόμα της!
Αφού αρχίσαμε μετά το μπαλαμουτι βλέπει το τζακούζι γεμάτο μου λέει πάμε εκεί.
Με τα ποτήρια της σαμπανιας ανά χείρας μπαίνουμε μέσα της αρέσει πολύ το τζακούζι και εκεί αρχίζει να ρέει στο στήθος της την σαμπάνια προσκαλώντας να πιω από εκεί.
Παρόλο που έχω ζήσει παρά πολλά με έσκορτ τέτοια κόλπα δεν τα συναντώ συχνά.
Πίπα και στο τζακούζι φιλιά δαχτυλιασμα εκατέρωθεν και την στήνω ντογκι όρθιο στο τζακούζι με τουρλωμενη κωλάρα να κρατάει το σιδερενιο χερούλι που πιάνεις για να μπεις.
Δάχτυλα στο στόμα της σκαμπίλια στην κωλάρα όπου ζήταγε και αλλά το νερό να κοχλάζει στα πόδια μας και αυτή να μην χορταίνει σφυροκόπημα.Παιχτες ερεθιστικα τώρα που τα ξαναθυμαμαι ψήνομαι για άλλο ένα ραντεβού μαζί της.Μετα διάλειμμα ήπιαμε την σαμπάνια μας όπου μου είπε ότι σκέφτεται να κάνει πλαστική στήθους της είπα να προσέξει να γίνει καλή δουλειά γιατί έχουν δει τα μάτια μου σφαξιματα και προχειροτητες αλλά είπε έχει βρει καλό γιατρό.Στην συνέχεια με ανταπέδωσε γλύψιμο απ'τα πόδια ως τον λαιμό γυρίσαμε όλα τα έπιπλα δεν την άφησα σε χλωρό κλαρί αλλά δεν δυσανασχετησε έχει αντοχές.Είκοσι λεπτα σχεδόν πρίν το τέλος πλακωθηκαμε σε 69 όπου με την λήξη του χρόνου τελείωσα!Έφυγε για το μπάνιο αλλά δεν γκρινιαξε ότι πέρασε η ώρα ούτε το γραφείο ενόχλησε με κλήσεις.Απ'τα καλύτερα repeat που έχω κάνει έχει περάσει σχεδόν 1,5 μήνας και ακόμα το θυμάμαι σαν χθες παρόλο που γενικά ψιλοξεχναω όπως είπα μετά την βδομάδα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 03, 2021
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis78, roughfucker, gpd και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2021
μπραβο ρε παικτη
ομορφο ραντεβου
review reaction 1 hornyasfuck
08 Δεκεμβρίου, 2021
Ευχαριστώ συνάδελφε και στα δικά σου!
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2