Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η βασίλισσα στο κρεβάτι μου. Κάπως έτσι αισθάνθηκα με τη Flory... Μιλάμε για μια αρχοντική γυναίκα με τα σέα της και τα μέα της.Αρωματισμένη προσεγμένα άκρα ντύσιμο στην πένα βάψιμο προσεκτικό όχι αυτό το φτηνιάρικο που κάνουν κάποιες στα μούτρα της. Αγγλικά σε καλό επίπεδο και σωστές κουβέντες από την αρχή έως το τέλος χωρίς περιττές φλυαρίες. Η καθαριότητα της μοναδική τόσο που δεν άντεξα να σπατουλάρω με την γλώσσα μου όλες τις τρύπες της. Στο κρεβάτι μεταμορφώθηκε στην πουτάνα που όλοι ψάχνουμε. Της έδωσα τον πούτσο στο λαρύγγι κρατώντας το κεφάλι της για να μην φύγει ούτε πόντος. Καβάλησε την ψωλή μου και χοροπηδούσε πάνω σαν καθαρόαιμο. Στα 4 τούρλωσε την κωλάρα της και έκανε και κάτι κούρμπες με την μέση της σκέτη καύλα. Η σεξουαλική τελετή έλαβε τέλος με ένα μεγαλοπρεπές χύσιμο στο στόμα της και την μανταμίτσα να ρουφάει και την τελευταία σταγόνα. Αυτά από μένα και συνεχίζουμε τον αγώνα για την ανεύρεση της απόλυτης πουτάνας (ναι ξέρω καμία δεν είναι τέλεια).

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 04, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
CS
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Constantinos27, mancunian1986, George Iakovidis και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού