Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ο τίτλος τα λέει όλα!

Στην συνάντηση πήγα με μεγάλη επιφυλακτικότητα. Από τις λίγες φορές που δεν ασχολήθηκα με τις κριτικές της κοπέλας (άλλωστε δεν έχει καμία) αλλά πήγα από ένστικτο. Πριν από μένα είχε ένα τρίωρο ραντεβού για το οποίο με είχαν ενημερώσει από το γραφείο και νόμιζα ότι θα την πετύχω κουρασμένη. Αμ δε. Μου άνοιξε την πόρτα με ένα διάπλατο χαμόγελο φορώντας μαύρα σέξυ εσώρουχα και μαύρες γόβες. Το δωμάτιο στην πένα σαν να είμαι ο πρώτος που την βλέπω. Μου έσκασε ένα βαθύ γλωσσόφιλο και αμέσως γονατίζει μου ξεκουμπώνει το παντελόνι και τον παίρνει στο στόμα ρουφώντας μια τον πούτσο μια τα αρχίδια. Δεν άντεξα πολύ την σηκώνω την στήνω όρθια στο κρεβάτι και αρχίζω να την γαμάω φορώντας ακόμα το παντελόνι και χύνοντας στο πεντάλεπτο. Μόλις κατάλαβε ότι έχυσα γύρισε το κεφάλι της προς το μέρος μου και χαμογέλασε. Γδύνομαι πάω στο μπάνιο και όταν γύρισα την βλέπω να έχει βγάλει τα εσώρουχα και να δαχτυλιάζεται γυμνή στο κρεβάτι. Πάω δίπλα της και της τον δίνω πάλι στο στόμα ενώ μας βλέπω στον καθρέφτη και καυλώνω με το σκηνικό. Φοράω καπότα και αρχίζω να την γαμάω σε ότι στάση μου έρχεται με την Μελίσα να ακολουθεί. Μόλις κατάλαβα ότι πλησιάζει το τέλος την γονατίζω και της κάνω νόημα να ανοίξει το στόμα και η πουτάνα πρόθυμα υπακούει και ρίχνω όλο τον πίδακα μέσα.

Υπηρέτρια της πούτσας που ξέρει καλά την δουλειά της και δεν κωλώνει. Θα ξανατιμηθεί με την πρώτη ευκαιρία και ελπίζω να έρχεται συχνά από τα μέρη μας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 05, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Καντηλανάφτης
Σπουδαίος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
4.436
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lavro, THV, protaris2018 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Δεκεμβρίου, 2021
Μύστη μου γιατί 190 ;;; Έκανες φοτο ;;
08 Ιανουαρίου, 2022
Αν πρόσεχες καλυτερα θα έβλεπες οτι είχε κάνει swallow
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2