Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 11 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Θα προσπαθήσω να είμαι ψύχραιμος και ευγενικός. Η διαφορά με τις φωτογραφίες είναι μεγαλειώδης. Η κοπέλα είναι αρκετά πιο γεμάτη και σε καμία περίπτωση το κορμί των φωτό. Αυτό που τελικά βλέπεις δεν έχει απολύτως καμία σχέση με ότι θα περίμενες, ακόμη και εάν κάπου όλοι ξέρουμε ότι το προφίλ στα sites είναι για marketing και να τσιμπήσουμε και ότι η πραγματικότητα θα διαφέρει σε ένα βαθμό, αλλά εδώ μιλάμε για τεράστια διαφορά. Εμφανισιακά δεν αναφέρω άλλα, απλά ότι ΔΕΝ....ένα μεγάλο ΔΕΝ. Από εκεί και πέρα, ντύσιμο πολύ καλό, εσώρουχα top, περιποιημένη στην πένα, κορυφαία σε αυτό θα έλεγα, πάρα πολύ ευγενική, καλά αγγλικά και περπατημένη γενικά. Σεξ είχε μόνο πίπα (πολύ καλή), και κάθησα μόνο και μόνο επειδή είχα μόνο λίγη ώρα διαθέσιμη και πριν αναχωρήσω για το χωριό μου. Sorry, αλλά λόγω εμφάνισης, ΔΕΝ. Το 5άρι στο σεξ, μονο και μόνο για να είναι στην μέση της βαθμολογίας, καθώς έπαιξε μόνο στοματικό, το οποίο ηταν καλό, αλλά με το που τελειώσα...ήθελα να εξαφανιστώ. Ίσως η πιο απογοητευική συνάντηση του 2021 και πολλά τα νεύρα, κυρίως επειδή από το προφίλ της, περιμένεις τελείως άλλη γυναίκα να δεις. Κρίμα κιόλας, γιατί εάν οι φωτός ήταν τίμιες, ή πιο τίμιες (όπως και σε άλλες κοπέλες που δεν κρύβουν ότι είναι γεμάτες), πας γνωρίζοντας τι θα δεις και μιας και επικοινωνιακά και σαν συμπεριφορά και περιτύλιγμα στέκει πολύ καλά, μπορεί τελικά να μάζευε καλύτερες αντιδράσεις. Δεν γράφω άλλο, πολλά νεύρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.258
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, mallias20, andronikos3 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2021
Τόσο μεγάλη διαφορά? Οι άλλες κριτικές αναφέρουν κοπέλα στα ίδια κυβικά με τις φωτό.
Αναρωτιέσαι τώρα μπας και ήταν άλλη κοπέλα πραγματικά... Χμμμ;
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
05 Δεκεμβρίου, 2021
Κλασσική περίπτωση your angels : άλλη βλέπεις στις φωτό, άλλη έρχεται...
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, redb, Aragorn135 και 1 ακόμα μέλος
05 Δεκεμβρίου, 2021
Oι προηγουμενοι εκτεθηκαν ανεπανορθωτα για ακομα μια φορα
review reaction 1 hornyasfuck, Limperatore XXI, redb και 1 ακόμα μέλος
05 Δεκεμβρίου, 2021
redb Οι άλλοι που γράφουν άλλες κριτικές αποκλειστικά και μόνο για αυτό το γραφείο και πάντα διθυράμβους .

Δεν πάει πουθενά το μυαλό σου ;
review reaction 1 hornyasfuck, lavro, Limperatore XXI και 1 ακόμα μέλος
05 Δεκεμβρίου, 2021
ηθελα να ξερα,διαβαζετε τις κριτικες των προηγουμενων οσοι τους κραζετε ή κραζετε απλα για να κραξετε;
σε 3 κριτικες εχει αναφερθει οτι η γκομενα ειναι γεματουτσικη,αλλα οχι χοντρη κ διπλα ολοι περασαν γαματα,εγω επειδη τις διαβαζω κ δεν τις ξεφυλλιζω απλως ή κοιταω μονο τους βαθμους,το συμπερασμα μου ειναι οτι η γκομενα σιγουρα εχει αρκετα παραπανω κιλα,αλλα επειδη τα αντισταθμιζει με τις φοβερες υπηρεσιες της-γιατι κ σε αυτη την κριτικη ο συναδελφος σκελινγκτον δεν ειπε κατι κακο οσον αφορα τις επιδοσεις της-οι συναδελφοι δε στεκονται τοσο στο εμφανισιακο,διοτι περασανε πολυ καλα,
εγω επειδη ειμαι σαν τον σκελινγκτον σιγουρα δεν θα την επαιρνα,διοτι δεν μου αρεσουν οι γεματουτσικες.
review reaction 1 hornyasfuck, Leviathan, paparovicz και 1 ακόμα μέλος
05 Δεκεμβρίου, 2021
@TOMCRUISE το θέμα δεν είναι οι κριτικές όπου στις περισσότερες δεν αναφέρεται καν το σώμα... αλλά η τόση μεγάλη διαφορά στις φωτογραφίες.
Αν έχει απίστευτες υπηρεσίες και το σώμα είναι οκ δεν με νοιάζει καν.. αλλά άλλοι γουστάρουν σφιχτά-μοντελέ σώματα που στις φωτογραφίες τείνει προς εκεί.
review reaction 1 hornyasfuck, paparovicz, TOMCRUISE και 1 ακόμα μέλος
05 Δεκεμβρίου, 2021
gnnakos...γιατι εκτεθηκαν οι προηγουμενοι και οχι αυτος?
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, paparovicz
05 Δεκεμβρίου, 2021
παντως ρε μαγκες τωρα που ξαναειδα τις φωτο & το προσωπο δεν μου αρεσει καθολου...
οσο για το σωμα παντως & το γραφειο της ακομα ,στην καρτελλα της γραφει 1,65 58 κιλα.
ε με αυτες τις αναλογιες δυσκολο να σκασει λεπτουλα γκομενα.
review reaction 1 hornyasfuck
06 Δεκεμβρίου, 2021
Και παραπλανητικές φωτό και μόνο μία πίπα..... θεωρώ δικαιολογημένα τα νεύρα συνάδελφε..
review reaction 1 hornyasfuck, lavro, TOMCRUISE
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9