Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 18 10
Call-Girls 41287
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Έχω πολλές ενστάσεις αγαπητοί. Οκ, είμαι περίεργος, δεν βλέπω καλά, ξεχνάω κλπ, αλλά όταν μπήκα στο δωμάτιο και την είδα, πραγματικά εκνευρίστηκα. Το πρόσωπό της απέχει πολύ από τις φωτογραφίες, οκ και στις φωτό δεν είναι η σοφία λώρεν, αλλά the reality είναι μακρυά ακόμη και από αυτές τις φωτό και το πρόσωπό της δεν είναι το δυνατό της σημείο. Επιπλέον, το κορμί της είναι προκλητικό όπως στις φωτό, αλλά τελικά στην αφή και όταν βρεθεί γυμνή, φαίνεται ταλαιπωρημένο. Ξέρω την ερώτηση. Γιατί κάθησα. Γιατί ήμουν στην Αθήνα για κάποιες ώρες, είχα ένα απογευματινό κενό, κοινώς, που να πηγαίνεις πάνω κάτω το χοτέλι τους με φορώντας κουστούμι μέχρι να βρεθεί η κατάλληλη και βέβαια, πότε θα βρεθεί αυτή, καθώς τα δυνατά χαρτιά, εκείνη την ώρα κοιμόντουσαν. Οπότε κάθησα. Και ομολογώ, ότι σε ότι αφορά τον αγώνα, δεν έχω παραπονο. Μάλλον κατάλαβε ότι όχι μόνο δεν ενθουσιάστηκα απο την εμφάνιση, αλλά σκεφτόμουν την μεταβολή, οπότε μου όρμηξε και κυριολεκτικά με ξετίναξε δύο φορές, χωρίς να προλάβω να πάρω ανάσα. Η τεχνική της είναι πολύ καλή, έχει πολύ ένταση σε ότι κάνει και θα τολμήσω να πω ότι γουστάρει αυτό που κάνει. Και ο ίδιος δεν πίστευα ότι παίχτηκε και δεύτερος γύρος και μάλιστα περήφανος. Συνοψίζοντας, μέτρια εμφάνιση (επιεικώς), ανύπαρκτα αγγλικά, πολύ τσιγάρο, δυνατό και καλό γαμήσι. Επανάληψη όμως όχι. Θεωρώ ότι πληρώνουμε όχι μόνο για το καλό γαμήσι, αλλά και για εμφάνιση και εδώ η εμφάνιση υστερεί σημαντικά. Υπάρχουν σαφώς χειρότερα (επόμενη κριτική μου), αλλά υστερεί, γιατί υπάρχουν πολλές επιλογές με καλύτερη εμφάνιση και αντίστοιχες υπηρεσίες πάνω κάτω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.258
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Skorpio93, antisthenis και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2021
Από βυζι τι λέει η κοπέλα, γεμίζει η χούφτα;;;
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1