Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Προσπαθώ να πετύχω Diva κενή...μπορέλι, Joana κενή...επίσης μπορέλι. Και μου προτείνουν Νικολέτα. Θυμόμουν τις παλιές φωτός της, όπου δεν με πολυενθουσίαζαν αλλά τελικά βλέπω νέες φωτό, που δεν είναι wow, αλλά σίγουρα καλύτερες από τις παλιές και δίνω το οκ να βρεθούμε. Εμφανίζεται μία κοπέλα, που δεν έχει πολλά κοινά με φωτός, αλλά όπως εμφανίστηκε, με τον αέρα της, το ντύσιμό της κλπ, ήταν μάλλον καλύτερη από ότι θα περίμενα. Πατημένα τα πρώτα άντα σίγουρα, πλησιάζει τα δεύτερα, αν κάποιος πει ότι τα έχει πατήσει και αυτά, δεν θα μου έκανε εντύπωση, αλλά αδιάφορο γιατί εμφανισιακά είναι μία χαρά. Επίσης, ξέρει να παίζει τον άντρα και ας είναι φτωχά τα αγγλικά της. Ξέρει να σουλατσάρει, ξέρει ότι όσο φοράει τις γόβες της, το πόδι της θα κολάζει, ξέρει ότι όταν σκύβει δεν μπορούμε να μην κοιτάξουμε το thigh gap, ξέρει ότι ο άντρας είναι οπτικό ζωάδι και ότι μικρές οπτικές λεπτομέρειες μας στέλνουν αδιάβαστους. Το ξέρει, το επιδιώκει και το απολαμβάνει. ΟΚ, φτωχά φιλιά, αλλά δεν είμαι μεγάλος οπαδός. Το γαμήσι ήταν όπως πρέπει, χωρίς να επιτρέπει όμως να ξεφύγει η κατάσταση, το γαμήσι κλεοπάτρα που ονομάζω εγώ, δηλαδή, το κάνω για να σε ικανοποιήσω, αλλά δεν θα τρελαθούμε και θα το κάνουμε όσο και όπως θέλω εγώ. Αν είσαι καλός και με ανάψεις, θα σου δώσω και κάτι παραπάνω να θυμάσαι. Γενικά παίζει ένα θεατρικό σκηνικό και με αυτό κερδίζει πόντους και όχι με το πόσο καλή πίπα κάνει ή πόσο βαθειά τον παίρνει. Το πως σε κοιτάει, πως αναπνέει θυμάσαι και τις εικόνες πριν και μετά το γαμήσι. Πως γδύνεται, πως περπατάει, πως ντύνεται, πως κινείται. Ίσως επανάληψη, για μήπως και σε δεύτερο ραντεβού η Κλεοπάτρα αφεθεί στον Αντώνιο. Σε μπουρδελιάρικους όρους, τίμιο ραντεβού, δεν τα έκλαψα, αλλά μπορεί και να ξεχαστεί δύσκολα εάν δεν δοθεί ευκαιρία για εκρηκτική επανάληψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.231
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, mallias20, TOMCRUISE και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού