Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 78 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ομολογώ ότι είχα αρκετό καιρό που σκεφτόμουν να την συναντήσω μια που με τραβούσαν οι ωραίες καμπύλες και η κωλάρα της .
Το απόφάσισα και σίγουρα δεν μετάνιωσα για την επιλογή μου . Η επικοινωνία εύκολη με μυνήματα και κλείστηκε το ραντεβού.
Αφιξη με προσεγμένο ντύσιμο που τόνιζε τις καμπύλες της και τα δυνατά της σημεία και πρόσωπο ωραίο .
Μετά τα γνωστά ντουζάκια κτλ είχαμε την έναρξη της αγωνιστικής , μπορώ να πω ότι τα προκαταρκτικά δυσκολεύουν λίγο λόγω ελλειψης φιλιών αλλά το βλέμα της βοήθησε αρκετά την κατάσταση και ειχαμε επιτυχη και αμεση ανορθωση .
Στο κυρίως μέρος είναι πράγματι αρκετά καλή και παίχθηκαν διάφορες στάσεις με αποκορύφωμα στα 4 και την υπέροχη θέα με το ωραίο και σφικτό κωλαράκι , αν κ δυσκολευτικα λίγο μέχρι να ερθει η λήξη στον 2ο γύρο δεν το εβαλε κάτω και με κατάφερε .
Στο ενδιάμεσο μπορείς να κάνεις μια πολύ ωραία συζήτηση μια που το έχει σε αυτό τον τομέα , χωρίς αυτό να σημαίνει κλέψιμο χρόνου . Στην καθαριότητα παίρνει υψηλό βαθμό μια που είναι προσεκτική και φυσικά να μην ξεχάσω την ευγένεια και την διάθεση που έδειξε
Θα την συναντήσω σίγουρα ξανά και αισιοδοξώ να είναι ακόμα καλύτερη από την πρώτη συνάντηση.

Υ.Γ Αν έδινε και φιλιά νομίζω ότι θα είχε ένα πιο ολοκληρωμένο πακέτο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
495
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 EH2018, ant-ant, baroc και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού