Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 141360
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειχα ακουσει αρκετα καλα λογια απο συναγωνιστες για τη Ντιβα και σε συνδυασμο με το οτι προσεφερε φουλ πακετο και ηταν και 2 μετρα γυναικα, ηθελα να την παρω.... δυστυχως παντα κλεισμενη ή ειχε ρεπο
Ευτυχως το ραντεβου κανονιστηκε απο νωρις και ηρθε και η σειρα μου

Προσωπο ενα κλικ πιο κατω απο τη λαμψη των φωτο με σκουρα πρασινα ματια
Στηθος 2.5αρι με μια μικρη ταση προς τα κατω με σκουρες μεγαλες ρωγες
Υψομετρικα πρεπει να ειναι πιο πανω κι απο 1.83 που λεει το site και ηλικιακα καποια χρονακια παραπανω αν και απο κοντα δεν της φαινεται(εξ ου και ο τιτλος σε λογοπαιγνιο με τη λατρεια μου :) )
Κωλαρα και μουνακι με καλη αισθηση
Εχει και μια ελιτσα στη μεση αριστερα chic για εμενα να βρισκω αυτο το κατι διαφορετικο στην εκαστοτε κοπελα
Κορμι και δερμα αρκετα σφιχτο
Αγγλικα δεν μιλαει αλλα μεσω γουγλη ειπαμε 2 κουβεντες στο τελος, εχει ομως αρχισει να μαθαινει τα βασικα Ελληνικα

Παμε και στον αγωνα

Να τονισω αρχικα οτι η κοπελα ειναι καθαροτατη, πραγμα το οποιο επιδιωκω και βρισκω παντα θετικο στα ραντεβου μου
Ζητησε αν ηθελα να παει μπανιο αλλα δεν χρειαστηκε, εχει και ενα σετ ψεκασμου που εβαλε στα χερια της
Ξεκινησε δειλα μια αρκετα καλη πιπα με σαλια και περιποιηση της γυρω περιοχης, σιγα σιγα αρχισε να σεληνιαζεται και να δαγκωνει πουτσο και να ανεβαζει τέμπο, φοβερες ματιες καθ'ολη τη διαρκεια
Περασαμε και 69 οπου αν και ψηλη θεμα δεν ειχαμε, εκει εδωσε παραπανω "πονο" στην πιπα και εβγαζε ωραιες κραυγες
Καλη αισθηση σε cow να κουμανταρεις την κωλαρα της, να παιζεις με στηθος και φιλια ναι δινει με γλωσσα
Ιεραποστολικο να βρισκεται σε καποια φαση μιση εξω απο το κρεβατι, να ανοιγει ποδια, να βγαινουν αλλοτε νυχια και αλλοτε δαγκωματιες, γενικα ειναι πολυ επιθετικη στον αγωνα
Για αναλ ηξερε(γιατι παντα ενημερωνω ;) ειδικα για καθαριοτητα κλπ) και με ειχε ρωτησει εξαρχης, οποτε φτασαμε και σε αυτο το κομματι :)
Αν και ψηλη γυναικα, ειναι στενη απο πισω οποτε εβαλε λιγο τζελ και ξεκινησαμε
Αργες κινησεις αρχικα μεχρι να συνηθησει και μετα αρχισε το ... παρτυ :)
Δεν εχω παραπονα, απλα σε καποια φαση βγηκε off, οποτε παλι πιπα, μουνακι και κωλαρακι για να ερθει το τελος


Απο τις πολυ "επιθετικες" γυναικες στο κρεβατι με την καλη εννοια, δεν σε αφηνει σε ησυχια
PSE περισσοτερο, GFE προσωπικα δεν νομιζω αλλα και δεν μου εβγαλε κατι τετοιο
Της αρεσει να τραγουδαει, να χορευει, ειναι ευχαριστη γυναικα με πολυ θετικη αυρα
Συντομη κριτικη, στα περισσοτερα συμφωνω με εκλεκτους φιλους απο εδω μεσα


Tested..... "Κω(λο)ρίτσαρος!" Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chaoserevos, houdin, GALLAS και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού