Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 19 10
Call-Girls 50056
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειχα δει τις φωτο της Mia και μου εβγαζε κατι το προστυχο με αυτο το καρε μαλλι, συν του οτι εδινε κωλαρακι, οποτε επρεπε να την τεσταρω .... δεν επεσα εξω

Οπτικα οι φωτο την αδικουν.... αρκετα
Πολυ πιο γλυκο προσωπο με ωραια ματια, η φραντζα ειναι πιο πανω και γενικα το προσωπο της ειναι "φωτεινο", οταν χαμογελαει δε, κανει λακακια :)
Κορμακι πολυ ωραιο(8.5), στεγνο, βυζακι 1 αντε 1.5 με ομορφες ρωγες, ωραιο αφρατο κωλαρακι πιο μικρο απο τις φωτο
Μουνακι γλυκο και ροζουλι, με στενη αισθηση, μικρα χειλη
Αγγλικα πολυ καλα, ευχαριστη γυναικα στο social, υψος ενα κλικ πιο κατω
Ηλικιακα στα πρωτα -αντα περιπου και δεν της φαινεται καθολου

Αγωνας

Φιλια με γλωσσα δινει με παθος
Πιπα deepthroat δεν ειχαμε, αλλα κανει μια απο τις αγαπημενες μου τη "στριφογυριστη" με μπολικη δοση σαλιου :)
Μουνακι εφαγα αλλα δεν τελειωσε, γιατι προτιμουσε οδοντογλυφιδα και εκει μου τα εδωσε αρχικα
Πολυ ωραιο μουνακι, οι χυμοι της εχουν υπεροχη γευση και υγραινεται ευκολα, δαχτυλα δεχεται, 1 δεν ζορισα
Αλλαγη μερικων στασεων με πολυ καλη συμμετοχη απο μερους της, της αρεσει να σε γλυφει παντου επισης
Και παμε στο clue του ραντεβου το κωλαρακι της
Γυναικα που της αρεσει απο πισω οποτε επιτρεψτε μου να ειμαι καπως προκατειλημμενος ;)
Οδοντογλυφιδα και κωλαρακι "εδεσαν" και εγιναν ενα, αργα στην αρχη, χωρις πολλα περιθωρια για κινησεις
Σιγα σιγα αρχισε να τριβει το μουνακι της και να ανοιγει απο πισω, οι ρυθμοι ανεβηκαν.... της αρεσει :)
Αλλαξαμε 3 στασεις και ειχαμε ξεφυγει καπως οπου οταν την ειχα στα 4 απο κωλο μου εδωσε παλι τους χυμους της
....Αξία ανεκτιμητη που ελεγε και μια διαφημιση παλαιοτερα.....
GFE περισσοτερο, το PSE πρεπει και λιγο να της το βγαλεις, το εχει παντως
Το τελειωμα εννοειται οτι ηρθε στο κωλαρακι της, οπου μαλιστα ξερει να ανοιγοκλεινει την τρυπουλα της ΑΡΙΣΤΑ και δεν ξερω για ποση ωρα με ειχε σε edging φαση στο τελος, μια να μου τον σφιγγει μια στο πιο χαλαρο να τον παιρνει ολο μεσα :)

Αν δεν εφευγε για τη συμπρωτευουσα θα την ξαναεπαιρνα, μετα μου ειπε πρεπει να παει Ρωσια και απο του χρονου παλι
Σιγουρα υπηρχε "ταιριασμα" μεταξυ μας, αριστη επαγγελματιας οπως και να εχει παντως
Σιγουρα εχω κρατησει καποια σημεια της συναντησης για εμενα
.....Αυτα ;)

Tested..... "Όταν μια Γυναίκα χύνει, όταν την παίρνεις από Κώλο.... Αξία Ανεκτίμητη!" Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HoneyVoskos, giorgos2226, clonarius και 42 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Δεκεμβρίου, 2021
ωραια τα λες. καλη κριτικη το μονο που δεν καταλαβαινω ειναι πως οταν την παιρνεις απο κωλο να βγαινει , gfe..μοναδικη περιπτωση ?
ευγε
review reaction 1 TheTester, hornyasfuck, paparovicz
01 Δεκεμβρίου, 2021
Κάποια σημεία της συνάντησης τα κράτησες για σένα, αλλά για πες Χαχαχα!
Μιας και το ανέφερες παλιότερα, περιμένω ακόμα να μου πεις που διαφώνησες με τη δικιά μου κριτική, PSE καταστάσεις και πίπα? Χμμμ;
review reaction 1 TheTester, hornyasfuck, paparovicz
01 Δεκεμβρίου, 2021
@Moscowita εννοω οτι η συναντηση αρχικα ξεκινησε στο χαλαρο, στη συνεχεια βγηκε το PSE
Εχω παρει και κωλο που αρκετες τον ειχαν στο μενου απλα για τα εξτρα και οι συναντησεις ειχαν κινηθει σε χαλαρους ρυθμους

@redb θα στα πω αλλου εσενα Έρχεται ροπαλιά , εδω παντως πεσαμε διάνα φιλε
review reaction 1 Moscowita, hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3