Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 43 10
Call-Girls 76864
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα μάγκες

Είδα την Ινεσα εδώ και μπήκα στο site να την δω καλύτερα, θεωρητικά ύψος βάρος φωτογραφίες, σωματάκι, βυζάκια, κωλαρακι, μια χαρά όλα καλά, μάτια σχιστα μου έκανε κλικ. Λέω εδώ είμαστε.. Τηλέφωνο στο γραφείο και ραντεβουδάκι στο χώρο της στο ξενοδοχείο στη Συγγρού.

Μόλις άνοιξε η πόρτα του δωματίου διαπίστωσα ότι όντως ήταν πολύ κοντά σε αυτό που περίμενα, πολύ κοντά στις φωτογραφίες που είδα στο site και μου άρεσε πολύ γιατί ήταν πολύ άνετη και ζέστη σαν να με γνώριζε από πριν. Ήταν πεντακάθαρη μόλις είχε βγει απ’ το μπάνιο και περιποιημένη. Το κορίτσι σε κάνει να αισθανθείς άνετα από την πρώτη στιγμή φιλάει με γλώσσα και νομίζεις ότι είσαι με την γκόμενα σου.

Μετά το καλωσόρισμα τα φιλιά και τα χάδια, ξεκίνησε μία πολυ ωραία πίπα σχεδόν χωρίς χέρι και με την περιποίηση και στα μπαλάκια. Έχει ωραίο κορμάκι που το ευχαριστήθηκα σε πολλές στάσεις σε αργό και γρήγορο ρυθμό, δε μου χάλασε χατίρι, με αποκορύφωμα στα τέσσερα όπου ήρθε και το τέλος με πολύ ένταση. Συμμετέχει πολύ ενεργά με κραυγουλες και βογκητά αληθινά και όχι σε υπερβολικό βαθμό. Μετά από ένα μικρό διάλειμμα έγινε μια επανάληψη πάνω κάτω τα ιδια σε μεγαλύτερη διάρκεια. Το κορίτσι μιλάει αρκετά καλά Αγγλικά μπορείς να κανείς κουβέντα άνετα. Γενικά πέρασα πολύ καλά, μπράβο στο κορίτσι !

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 29, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
sasthelooles
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
1.740
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., TOMCRUISE, olddog και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού