Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπον θα επικεντρωθω κυριως στην κοπελα, καποια πραγματα τα ειχα πει και στο νημα γκλαμουρα, θα τα κανω copy paste στο τελος ως προταση/παρακληση(εκει φτασαμε) προς το γραφειο

Το ραντεβου κλειστηκε για αργα το βραδυ, εννοειται οτι ειχα ρωτησει αν η κοπελα μοιαζει με τις φωτο(με την οποια λαμψη φυσικα) και εξελαβα θετικη απαντηση
Η κοπελα κατευθασε με ενα μαλλινο φαρδυ φουτερ και ενα βελβετ παντελονι, ειχα δε ενημερωσει το γραφειο οτι αν μιλαει καλα αγγλικα θα ηθελα να την κρατησω παραπανω και ειχα ενημερωση επειδη υπηρχε θεμα με τους οδηγους αν μπορω να το πω αμεσα
Μπαινει και ρωτω αν ειναι οκ τα αγγλικα της(το οποιο ειχα ρωτησει και το γραφειο 1 ωρα πριν αλλα ουδεποτε ελαβα απαντηση λογω φορτου εργασιας, κατανοητο... εν μερη), μου απαντησε καταφατικα και ενημερωσα το γραφειο 2 λεπτα αφοτου αφιχθει, χρονο για ακυρωσεις και νεο ραντεβου τετοια ωρα δεν ειχα

Η κοπελα οπτικα ειναι οτι βλεπετε στις φωτο μαλλον κατι χρονια πριν, δεν νομιζω πολλα, δεν ξερω
Κιλα καπως παραπανω οταν βγηκαν τα ρουχα εχει, περιφερεια και λιγο κοιλιτσα και προγουλακι, ποδια οκ, πρεπει να αθλούταν γιατι γενικα το κορμι προς τα κατω φερνει στη φωτο που ειναι στημενη στον τοιχο(3η φωτο)
Ματια ομορφα γκρι που γινονται και γαλαζια αναλογα το φωτισμο, φρυδια δεν της πανε πιστευω ετσι οπως τα κανει, μου πηρε καποιο διαστημα αλλα τα συνήθισα
Βυζακι 1 αντε 1.5 ελαχιστη χαλαρωση με ανταποκρισιμες ρωγες
Εχει πειραξει τα χειλη της αλλα εχουν καλη αισθηση, φοραει κολλητά extensions
Μουνακι πολυ καλο, πρεπει να εχει καυτηριασει χειλη γιατι δεν εχει, μικρη κλειτοριδουλα, πολυ απαλη, υπεροχο, οταν καβλωσει ανοιγει και γινεται χαμος
Κωλος τα ειπαμε πρεπει να αθλουταν, να εκανε squats, ειναι σε ικανοποιητικο επιπεδο απλα ενα τικ πιο χαλαροψωμομένος
Αγγλικα πολυ καλα, ειπαμε διαφορα, περασε ευχαριστα η ωρα στο διαλειμμα, ηλικιακα και 30 θα την εκανα

Παμε και στον αγωνα

Φιλια με γλωσσα δινει...γλυκά
Πιπα το εχει το deepthroat ειδικα στο 69 μου εκανε ωραια πνιξιματα, γλυφει υπεροχα και τα @@
Ξερει να γαμιεται παρα πολυ καλα με πολυ καλη συμμετοχη, ξερει να κοπανιεται απο πανω, να πηγαινει κυκλικα τη λεκανη της, να βρισκει το ρυθμο σου, να συνεχιζει αν κοψεις, δεν ξερω αν ταιριαξαμε αλλα περασαμε πολυ καλα
Επισης εκτος του οτι ερχεται σε πολλαπλους οργασμους, squirt-αρει, δαχτυλα δεχεται(μπροστα οχι πισω) και το κρεβατι μου το εκανε μουνι
Αν εδινε και κωλο σιγουρα θα εκανα επαναληψη κι ας μην ειναι ακριβως οπως η κοπελα των φωτο
Πηξαμε στον ιδρωτα και στα υγρα, πολυ δοτικη και πολυ θετικη σαν ατομο, θελει να σε κοιταει σε ολη τη διαρκεια του αγωνα... το ζει
Πρωτο τελειωμα στο προσωπο, δευτερο μεσα της(στο κοντόμι), με ξεζουμισε και με "πεθανε", απο τις καλυτερες συνευρεσεις μου με κοπελες του εν λογω γραφειου
Δεν κλεβει σε χρονο, ωφελιμος χρονος γαμησιου περιπου 1.45 λεπτα εκατσε και 10 λεπτα παραπανω μιας και ημουν το τελευταιο ραντεβου της(ευχαριστω γραφειο/κοπελα και οδηγο, ενοχληση δεν υπηρξε)

Δεν εχω να προσθεσω αλλα και δεν προκειται να μπω σε προσωπικα στοιχεια της κοπελας
Εχει καποια ονειρα για οταν θα φυγει απο το χωρο τα οποια της ευχομαι να πραγματοποιησει
Εχει κανει 1-2 τουρ πριν αρα πειρα εχει και της αρεσει το σεξ
Δεν κανει κακογουστα κομπλιμεντα
Της ευχομαι επειδη εχει ασχοληθει με τον αθλητισμο, μου εδειξε φωτο οπου ειχε κοιλιακους ΦΕΤΕΣ να επιστρεψει κοντα σε αυτα τα επιπεδα παλι, το κορμι ποτε δεν ξεχνα αν αθλεισαι
Γενναιοδωρος στη βαθμολογια ημουν γιατι η κοπελα δεν μου φταιει σε κατι.... ισα-ισα, απλα δεν ειναι αυτο το Super-Wow των επαγγελματικων φωτο
Σιγουρα κατι εχω ξεχασει, αν θυμηθω θα προσθεσω, να διορθωσω λαθη χρονο δεν εχω επισης

Tested...."Άριστη συμμετοχή ... και μια Παράκληση!" Καπέλο

Η κριτικη για την κοπελα τελειωσε οποτε αν θελετε δεν διαβαζετε το παρακατω κομματι

Παρακληση προς το γραφειο(απλα κανω copy-paste οτι ειχα γραψει στο νημα, δεν εχω χρονο να κανω edit)

Λοιπον η κοπελα ειναι άριστη στο service της, ξερει να γαμιεται πολυ καλα, 9 θα βαλω(εχει και αλλα συν+)
Αλλα ρε σεις τι θα γινει με αυτο το photoshop ή τις παλιες φωτο, μεγαλη αποκριση απο το τι θα δεις απο κοντα.....
Μιλαμε για 7-10 κιλα παραπανω και αρκετα παλιες φωτο, δεν μπορει καποιος να ελεγχει αν οι φωτο ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα?
Κοιλιτσα και προγουλακι τι να πω, θα εξηγησω στην κριτικη μου γιατι την κρατησα, παντως περασα ΑΡΚΕΤΑ καλα
Ειστε σοβαρο γραφειο αλλα ΚΑΤΙ πρεπει να κανετε με τις φωτο, ας στελνουν με εσωρουχα οταν φτανουν στο χοτελ, εστω να ενημερωνετε καλους πελατες
ξερετε οτι καποιοι γραφουμε, μην τις καιτε ΕΣΕΙΣ κυριοι και παντα κραταω αρκετες κριτικες για να μην κοψω το "ψωμι" απο καμια
παλια ειχαμε βρει μια ακρη με τις selfies, τωρα το εχουμε παραγαμησει, sorry ... not sorry....
Πελατης 6.5 χρονια οταν ειχατε αλλη ονομασια, πρωτη κριτικη για Jessica και άλλα τοσα πουλεν που πηγαν σουπερ
Δεν ξερω ποιος φταιει, η κοπελα ή ο μανατζερ στελνει αλλες φωτο? εσεις δεν ελεγχετε? δεν ξερω και εν μερη δεν με απασχολει
επαναλαμβανω η κοπελα ΑΨΟΓΗ στο ραντεβου και υπηρεσιες κι ας μην κανει αναλ(δικη μου προτιμηση φυσικα) και 9αρια δεν βαζω ευκολα
ειστε αρκετα εξυπηρετικοι αλλα καποια θεματακια πρεπει να τα κοιταξετε ΕΚΤΕΝΩΣ......
Κριτικη .... οταν μου ερθει..........

ΥΓ1. στον αντιποδα εχω παρει και κοπελες που οι φωτο ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα και η κοπελα παρεχει μετριες υπηρεσιες........ ακρη δεν βγαζω ωρες ωρες....
ΥΓ2. ΠΟΤΕ δεν θα κοψω βαθμους απο κοπελα επειδη δεν πηγε το ραντεβου καλα ή αν δεν ειναι ομορφη, σε αλλες κατηγοριες της βαθμολογιας της εννοω(Tina, Ksenia,κλπ κι ας εφυγε η μια .... "βραδυ"....,) δεν ειμαι πικροχολος, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ειμαι και "ευκολος".......
ΥΓ3. Το αν θα εστιασετε στο αν η κοπελα δεν ανταποκρινεται στις φωτο ή αν θελω να ξανανοιξω το γενικοτερο θεμα του photoshop/παλαιων ή (μη)ρεαλιστικων φωτο(με καποια δεκτη "λαμψη" φυσικα) εξαρταται απο την οπτικη σας γωνια.... η κοπελα δεν φταιει θα το ξανατονισω!
ΥΓ4. τα σεβη μου, παω να παρω λιγο αερα Καπέλο

edit:
ΥΓ5. Τα ιδια εχω πει/λεω και σε αλλα γραφεια που παιρνω κοπελες, προς αποφυγην παρεξηγησεων και παντα ρωταω το εκαστοτε τηλεφωνικο κεντρο για την αποψη του για την καθε κοπελα που θα ηθελα να κλεισω

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anestis_38, Vasilisperisteri, THV και 37 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2021
Ότι πιο σωστό έχει ακουστεί τελευταία …….
Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!
Μας κάλυψες όλους!!!
review reaction 1 hornyasfuck, TheTester
28 Νοεμβρίου, 2021
Το ξαναείπα... χαίρομαι που πέρασες καλά... αλλά έχει παραγίνει νομίζω το κακό με τις φωτό γενικά... αν και από το συγκεκριμένο γραφείο έχω φάει τις λιγότερες φόλες με αποκρίσεις από τις φωτό.
Τα σωστά επαγγελματικά γραφεία θα έπρεπε να κάνουν δικιά τους φωτογράφηση ή έστω να συγκρίνουν φωτό με τη πραγματικότητα... άκουσα και κάτι που με χάλασε γενικά από ένα γραφείο... ζητάμε selfie για να βλέπουμε την απόκλειση που έχει μου είπαν... και εγώ έχω κάτι selfie από το 2004 ... καλή μας τύχη. Αν θέλουν τα γραφεία να ξεχωρίσουν από τα μπακάλικα ΕΣΤΩ να βλέπετε τις κοπέλες από κοντά πριν αρχίσουν... έτσι οι πελάτες θα είναι κατά το ελάχιστο ευχαριστημένοι. Κατά τη γνώμη μου στο συγκεκριμένο θέμα τα γραφεία είναι 100% υπεύθυνα. Είπα πολλά και στο νήμα... φτάνει.

Μάλλον θα πρέπει να αρχίσουμε λέγοντας κάθε φορά... αν έχει διαφορά θα στη στείλω πίσω... και αυτό να γίνει το νορμ.... να δω τα γραφεία τότε τι θα κάνετε... ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΓΩ.... ΑΠΛΑ ΘΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕΙΤΕ... Έρχεται ροπαλιά

@TheTester Πες μου κάτι όμως... ΠΟΣΟ μεγάλη διαφορά είχε? Γιατί το έκανες θέμα κατά την παράκληση στο γραφείο... αλλα στη κριτική μπερδεύτηκα. Ήταν απλά παλιές φωτό πριν 5-10 χρονια?
review reaction 1 hornyasfuck, old boy, TheTester και 1 ακόμα μέλος
28 Νοεμβρίου, 2021
@redb οι διαφορες ηταν οι εξης: κοιλιτσα και ειναι ψιλονταρντανα γυναικα εννοω και λογω υψους, προγουλακι, μακρια και βαθια τομη στο πλαι απο εγχειρηση, συν βαθιες και αρκετες ρυτιδες πλαγια των ματιων

Οταν την εκλεισα ενιωσα σαν παιδακι μεσα σε ζαχαροπλαστιο, ελεγα "τι μουναρα θα γαμησω σημερα!", απο κοντα και οταν επεσαν τα ρουχα ενιωσα μια μικρη απογοητευση, φυσικα η κοπελα ηταν αριστη στο service της και απο αυτην δεν εχω κανενα απολυτως παραπονο

Αφου μου εδειξε φωτο στο ινστα της και τη βλεπω φετες και με κοψιματα εσωτερικα των ποδιων και προσωπο πολυ στεγνο, με γωνιες(οπως οταν ρουφαμε τα μαγουλα), τη ρωταω απο περιεργεια "απο ποτε ειναι αυτες οι φωτο" και μου εδειξε 13 και 18 Νοεμβριου 2021, ε τι στο καλο ή πλακωθηκε στα πιτογυρα μεχρι τις 26 που την ειδα ή απλα ποσταρε φωτο παλιες απο τα νιατα της για εντυπωσιασμο(οπως κανουν πολλες εξαλλου)

Το θεμα δεν ειναι της κοπελας, αλλα των υπευθυνων ΚΑΘΕ γραφειου, ωστε να εχουν μια οπτικη επιβεβαιωση του οτι η κοπελα παραμενει ΚΟΝΤΑ στις φωτο που εχει στειλει και αναλογως να γινεται μια ενημερωση στους πελατες(να παω να κανω "επαληθευση φωτογραφιων με πραγματικοτητα" αν δεν εχουν καποιον... τι να πω)

Εχω θιξει σε αλλα νηματα γραφειων για φωτο(στο site τους επαγγελματικες) που δεν κολακευουν τις κοπελες(αναποδη φαση δηλαδη....), αλλα τουλαχιστον αυτο το θεωρω ....πιο ΤΙΜΙΟ(τι εφτασα να λεω, αν ειναι δυνατον)

Επισης εχω συνηθως feedback και ΔΕΝ μου εχουν προτεινει κοπελες που ηθελα γιατι απειχαν οι φωτο απο αυτο που θα συναντουσα στην πραγματικοτητα, οπως και οτι δεν ταιριαζαν στα γουστα μου(το οποιο το θεωρω σεβασμο στον πελατη)

Ελπιζω να βοηθησα Καπέλο
review reaction 1 olddog, hornyasfuck, protaris2018 και 1 ακόμα μέλος
28 Νοεμβρίου, 2021
Οι ψεύτικές φωτο ή έστω οι "λάθος" ... έχουν κακό αποτέλεσμα (τις περισσότερες φορές) δεν θα γίνει το ραντεβού και για την κοπέλα και για το πελάτη και για το γραφείο ... πραγματικά τι δεν καταλαβαίνουν!
review reaction 1 hornyasfuck, TheTester
28 Νοεμβρίου, 2021
Δεν νομίζω ότι πρέπει να σέβονται τον πελάτη ανάλογα με το αν είναι παλιός ή νέος , "καλός" ή "κακός". Δλδ εγώ που παίρνω 2-3 κοπέλες το μήνα, πρέπει το εκάστοτε γραφείο να με σέβεται λιγότερο από κάποιον που παίρνει 10 κοπέλες το μήνα ; Υπάρχει και άλλο θέμα με τις φωτογραφίες, αν και θα έπρεπε να το γράψω σε κάποιο νήμα, παίρνω την ευκαιρία. Το έχω γράψει στις κριτικές μου. Δεν γίνεται να βλέπω την κοπέλα στις φωτό σέξι με τα ρούχα ή με τα εσώρουχα, με γόβες, μπότες κ.λ.π και σε εμένα να έρχεται σαν να πηγαίνει στη λαϊκή ή στο περίπτερο για τσιγάρα. Για εμένα είναι άλλη μια παράμετρος. Γιατί άλλη κοπέλα φαντάζεσαι και άλλη βλέπεις. Με ντεκολτέ στις φωτό, με μάλλινη μπλούζα στον πελάτη. Με μίνι φόρεμα ή φούστα στις φωτό, με τζιν ή φόρμα στον πελάτη. Με γόβα στις φωτό, με αθλητικό στον πελάτη. Έλεος.
review reaction 1 hornyasfuck, james034
28 Νοεμβρίου, 2021
Μερικοι νομιζω φοβουνται να γραψουν αρνητικη κριτικη!Και πηγαινουν γυρω γυρω ολοι..λες και τους ξερει προσωπικά η τους δινει καμια σημασια το γραφειο!
review reaction 1 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6