Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 15 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχοντας περάσει πριν κάνα 5ωρο με ένα πλάσμα 23 Μαΐων, αλλά επειδή για εμένα η 1 ώρα δεν φτάνει, ήθελα κάτι ακόμα. Το θέμα όμως ήταν ότι ήθελα κάτι που να αντέχει σε σκληρή χρήση αλλά και να είναι νεουδι. Την Νικολέτα την είχα δει καιρό στις φωτογραφίες και να είμαι ειλικρινής μου έβγαζε κάτι θετικό. Ήξερα ότι δεν έβλεπα κάτι τόσο νέο, όσο θα ήθελα, αλλά περίμενα να είναι τουλάχιστον λίγο πιο νεα. Αυτό ήταν το κεντρικό μειονέκτημα για εμενα. θα τα πω λοιπόν συνοπτικά τα υπέρ και τα κατά γιατί δεν θέλω να μακρηγορώ.

Υπερ: 1) Είναι γυναίκα με όλη την σημασία της λέξης. Πολύ όμορφη για την ηλικία της που πλησιάζει τα δεύτερα αντα. Αν πέφτω τόσο έξω, στο θέμα ηλικίας, αν και δεν πιστεύω, τότε θέλει λίγο σουλούπωμα.
2) Στο κρεββάτι δεν χαλάει χατίρι. Είναι λογικό βέβαια 03.00 η ώρα που την ζήτησα να μην έχει την ανάλογη απόδοση, αλλά το πάλεψε και αυτό το σέβομαι.
3) Επίσης πολύ περιποιητική σε όλο το κομμάτι πριν και μετά τον αγώνα. Είναι από τις ελάχιστες που με έχουν περιποιηθεί τόσο πολύ.

Κατά: 1) Αγγλικά δυστυχώς πολύ λίγα, οπότε η συνεννόηση ήταν δύσκολη.
2) Σωματικά πρέπει να προσέξει λίγο. Έχει καλό κορμί για την ηλικία της, και είναι λογικό να υπάρχει μια μικρή χαλάρωση, αλλά αν δεν προσέξει, θα βρεθεί πολύ κάτω.

Συμπέρασμα. Θεωρώ ότι η Νικολέτα απευθύνεται σε ανθρώπους που έχουν ένα συγκεκριμένο target group. Εγώ όμως δεν ανήκω σε αυτό. Σίγουρα όμως στο target group της θα αφήνςι απόλυτα ικανοποιημένο το κοινό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 03, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
olotyxeros
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
1.938
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, Annapurna και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού