Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την είδα από σπόντα λόγω αδυναμίας άλλης κορασίδας να προσέλθει σε κλεισμένο ραντεβού, οπότε και στο μυαλό μου ήμουν κάπως ότι αγοράζω δεύτερη επιλογή και λόγω ανάγκης. Τελικά διαψεύθηκα και μάλλον πανηγυρικά. Καταρχήν οι φωτός είναι ειλικρινείς, οκ κλασσικά αφαιρούμε κάτι, αλλά τελικά αφαιρείς μάλλον λιγότερο από ότι θα υπολόγιζες. Ηλικία προφανώς 30 κάτι, αλλά και αυτό αναμενόμενο. Πρόσωπο 7 και δεν είναι παραπάνω, γιατί έχει σιδεράκια και την κλασσική μαλακία του ροφού. Με το βάψιμο όμως που κάνει κλπ, την οποία τέχνη την κατέχει, το πρόσωπο απογειώνεται και ίσως είναι και για παραπάνω. Εντυπωσιακά τα μάτια της. Σώμα επίσης 7 και δεν είναι παραπάνω γιατί δείχνει τα χρόνια του, χωρίς όμως ραγάδες ή χαλαρώσεις, αλλά δείχνει ότι δεν είναι 20-25άρα. Βυζούβιοι πλαστικοί για λυσαλέο ντεκολτέ, δύσκολα την κοιτάς στα μάτια και ας είναι εντυπωσιακά όπως προανέφερα, το ντεκολτέ τελικά κερδίζει τον καυλωμένο μπέμπη. Με εξαίρεση τους βύζους (γυναίκα χωρίς βύζους, εκκλησία χωρίς jesus), τα υπόλοιπα είναι εντυπωσιακά νατουρέλ. Μακρύ μαλλί χωρίς προσθήκες, νύχια άψογα δικά της χωρίς επικόλληση πλαστικών νυχιών και τέλος, μεγάλη αναστάτωση από την αλυσιδούλα στον αστράγαλο, το οποίο μεταφέρει κωλόγερους σαν και εμένα στα ατίθασα 90s. Γενική συμπεριφορά 9, όλα μια χαρά, πολύ άνετη, συνειδητοποιημένη, αρκετά εκλεπτισμένη για ρωσίδι, το οποίο μάλιστα δηλώνει από μικρή πόλη και όχι μόσχα ή πήτερ. Βέβαια, από ότι κατάλαβα, είναι πολύ ταξειδεμένη και όταν λέμε ταξειδεμένη, δεν εννοώ το κλασσικό τετράπτυχο που ταξειδεύουν όλα τα ρωσίδια και νομίζουν ότι πήγαν στον Άρη (ταυλάνδη, dubai, τουρκία άντε και ελλάδα), αλλά US, UK, South Africa κλπ. Επικοινωνία 10, αγγλικά υπεραρκετά για την περίσταση, ο γούγλης και ο γιάντεξ μεταφραστής είχαν ρεπό, οπότε 10. Σεξ εγώ θα βάλω περήφανο 10άρι. Εκτός του ότι έχει πολύ καλή τεχνική, το οποίο σημαίνει ότι έχει αρκετά ένσημα στο χώρο ή ενδεχομένως να είναι ταλεντάκι (τυχερός όποιος την κουτουπώνει στην πατρίδα της), φαίνεται ότι το ζει. Μουσκεύει κυριολεκτικά, κοκκινίζει (αυτό που λέμε ανάβει), ο τρόπος που πιάνει το εργαλείο δηλώνει πάθος, γαμιέται όπου και όπως θες, παίρνει έντονα πρωτοβουλίες, παίζει με βλέματα, επαφές κλπ, με λίγα λόγια το έχει. Έμπειρη, δοτική και ενεργή. Δεν την βρήκα στενή, αλλά οκ, μπορεί να είμαι ο mr rigatoni στο πουλί, το οποίο όμως έχει και τα πλεονεκτήματά του, γιατί τελικά σπάνια μου αρνούνται κουλουράκι όσες το προσφέρουν ειλικρινά. Οεο. Απόδοση βάζω 8 και δεν βάζω 10 γιατί είναι στα 160 και όχι στα 140 όπου έχω ζήσει αντίστοιχες εμπειρίες. Όχι ότι δεν τα αξίζει, αλλά αν υπάρχουν αντίστοιχες εμπειρίες στα 140, τότε προφανώς ο λόγος απόδοσης δεν μπορεί να είναι άριστος. Επιπλέον και παρόλο που η εμπειρία είναι πολύ καλή, λείπουν 2-3 πραγματάκια για να πεις ότι είναι από τα κορυφαία ραντεβού, δεν θα αναφερθώ συγκριτικά με άλλες κοπέλες για ευνόητους λόγους fair play. Επανάληψη με βεβαιότητα και θα προσπαθήσω να είναι και 2ωράκι ή παραπάνω και αυτό γιατί η εμπειρία μαζί της τελικά είναι είναι πολύ καλή συνολικά και κυρίως επειδή συνδυάζει καλή εμφάνιση με δυνατό σεξ. Είναι εντυπωσιακό πως μεταμορφώνεται το πρόσωπό της όταν ξεφεύγει στο σεξ (θέατρο? μπορεί....who cares) όπως επίσης ότι το κορμί της, παρόλο που δεν είναι το τέλειο κορμί με αυστηρούς κανόνες, είναι τελικά ιδανικό για σεξ. Επιπλέον, κάποιες λεπτομέρειες (οι οποίες κάνουν την διαφορά), όπως ο τρόπος που σε ακουμπάει με τα άκρα της (τα απόλυτα περιποιημένα άκρα της) και πως προσπαθεί να σε σαγηνεύσει, δίνουν πολλούς, πάρα πολλούς πόντους και δεν την ξεχνάς εύκολα, μάλλον το αντίθετο. Γμτ, τα γράφω και μου ξανασηκώθηκε! Ακριβώς αυτός είναι ο λόγος για την βέβαιη επανάληψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.258
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TheTester, hornyasfuck, Kontopodis και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2021
Λιτος, περιεκτικος, διαφωτιστικος. Τελειωσα την αναγνωση και καπακι πηρα τηλ να κλεισω 2ωρακι γιατι αυτο που βλεπω και αυτο που διαβαζω ειναι οτι ακριβως ψαχνω για αυριο.
review reaction 1 Jack Skellington, hornyasfuck
27 Νοεμβρίου, 2021
Ως Mr Rigatoni έχεις και τις ανάλογες ραβδώσεις;;; γιατί αυτό μετράει έξτρα στους οργασμούς!!! Κριτική έγραψες παλι να μπαίνουμε σε μεράκια και ας είναι στα 160....(δεν τα πάω καλά με το ακριβές τι να κάνουμε) Πλατύ χαμόγελο
review reaction 1 Jack Skellington
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2