Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 62 10
Call-Girls 152384
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με πιάσανε οι κάβλες μου και έπρεπε να αδειάσω,βαράω τηλέφωνο στο γραφείο και ρωτάω αν είναι διαθέσιμη η Dida,μετά την επιβεβαίωση της τηλεφωνήτριας τους λέω σε ένα δίωρο στο Χοτέλ. Σκάω μύτη στο χοτέλ κανονίζω δωμάτιο και περιμένω. Μετά από 10 λεπτάκια ήχος τακουνιών και χτύπος στην πόρτα. Ανοίγω και σκάει μέσα η Dida. Μου έσκασε ένα χαμόγελο και λέω θα περάσουμε καλά,μου έκανε νοήματα οτι πάει για μπάνιο και να περιμένω. Να πω την αλήθεια όταν δεν μπορώ να συννενοηθώ έστω στα αγγλικά μου φαίνεται λίγο κάπως αλλά ο αγώνας με διέψευσε. Βγαίνει από το μπάνιο με τις τακούνες,τις ζρτίρες της και βλέπω το πανέμορφο κορμί της,μιλάμε για λαμπάδα γυμνασμένο όπως πρέπει,λέω τώρα μάλιστα θα γίνει χαμός. Την βάζω στα γόνατα και μου αρχίζει ένα πίπωαμα άλλο πράγμα,μαστόρισα η γυναίκα της χαίδευα την θηλύ της και ένοιωθα ότι γούσταρε και αυτή,δεν κρατήθηκα και τελείωσα εξ άλλου έχω χρόνο λέω,μπήκα για ένα γρήγορο μπάνιο και άραξα στο κρεβάτι όπου άρχισε το μπαλαμούτι δεν άργησα σηκώθηκε το κατάρτι,είδα ότι άρχισε να ζεσταίνεται και αυτή για γαμήσι. Την πήρα σε ότι στάση υπήρχε και δεν υπήρχε πραγματικά η γυναίκα ξέρει να γαμίεται κάνει και κάτι αεροπλανικά κολπα άλλο πράγμα μιλάμε. Συνολικά παίχτηκαν τρεις γύροι, ο πρώτος γρήγορος με πίπα να φύγουν τα πολλά και οι υπόλοιποι με τρελό γαμήσι. Η κοπέλα πραγματικά αξίζει και χαίρομαι που δεν ήρθε κουρασμένη και μπόρεσε να αποδώσει.Την προτείνω ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 23, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Le Blanc
Σεβαστός
Εγγραφή:
27 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
4.242
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TheTester, Constantinos27, alpula και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2022
Έμπαινε Γιούτσο ... Ματάκι
Καλή περίπτωση !!! Έτσι!
review reaction 2 Le Blanc
01 Μαρτίου, 2022
@Annapurna ήρθε πάλι!!!!!!!!!
review reaction 2 Annapurna
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2