Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ραντεβού με την κοπέλα πριν λίγες ημέρες στο ξενοδοχείο της, όπου το ραντεβού κανονίστηκε εύκολα.

Μου άνοιξε την πόρτα ένα γλυκό και χαμογελαστό πετιτ πλασματακι, με προσωπάκι πιο χαριτωμένο από τις φότο και σώμα αψεγάδιαστο με τα ωραία βυζάκια του και πεταχτό (για πολύ χουφτωμα) κωλαράκι?.
Μετά τις χαιρετουρες μπήκα για μπάνιο για την εκκίνηση της μάχης.
Στο φιλί δεν αφήνει περιθώρια για παράπονο, άφθονο και με γλώσσα. Στον πρώτο γύρο δεν την άφησα να πάρει καμία πρωτοβουλία καθώς ήθελα να την γευτώ ολόκληρη. Το επίμαχο σημείο της ενδείκνυται για περιποίηση αρκετής ώρας κάτι που το εκτιμάει το κορίτσι μας. Αφού με εγλυψε κι αυτή για λίγο, περάσαμε στο κυρίως, όπου λόγω σωματότυπου η μεταχείριση ήταν εύκολη και απολαυστική. Στην ανάπαυλα είχαμε μικρής διάρκειας κουβέντα (ο θεός να την κάνει με τα αγγλικά που ξέρει ή τα ρώσικα που δεν ξέρω ?) και εναρκτήριο λάκτισμα δευτέρου ημιχρόνου, στο οποίο είχαμε καλύτερη απόδοση, καθώς έδωσα στο κορίτσι χώρο να παίξει μπαλίτσα. Πιο άνετο και λυμένο το μωρό, μου πρόσφερε μία πολύ ευχάριστη και ερωτική εμπειρία.

Εν κατακλείδι, ένα νεαρό και χαμογελαστό κορίτσι με αψεγάδιαστο κορμί που αν την λύσεις θα περάσεις υπέροχα. Σηκώνει και πιο άγρια μεταχείριση, πάντα σε λογικά πλαίσια. Όσοι είστε λάτρεις των μικροκαμωμένων νεαρών κορασίδων προλάβετε πριν φύγει (μέσα Δεκεμβρίου αν δεν με απατά η μνήμη μου, ανέφερε)

Ευχαριστώ για το χρόνο σας και καλές ερωτικές απολαύσεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
234
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Larson, Bartender 74, Jim25jim και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Νοεμβρίου, 2021
Χαρη στη κριτικη σου πετυχα το 10 το καλο! Ευχαριστω!
review reaction 1 Loveater
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1