Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.1 6 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 13641
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η πρωτη κριτικη βρισκεται εδω https://www.bourdela.com/call-girls/discussions/review/?id=88981
Προκειται για την ιδια κοπελα οποτε αν θελουν οι admin ας ενωσουν τα προφιλ

Συντομος θα ειμαι εννοειται καποιο copy paste θα το κανω, σε περιπτωση που καποιο μελος δεν ψαξει το αλλο της προφιλ

Προσωπο οπως ειπα οχι κατι το ιδιαιτερο, κορμι πετιτ με αρκετη χαλαρωση, βυζι σταφυδακι 0.5
Ηλικιακα πρεπει να ειναι πανω κατω γυρω στα 30+
Καταγωγη σιγουρα οχι απο .... Μολδαβια, δεν θα πω καν ισως.... Ελληνικα καλα παντως

Στον αγωνα προσπαθει αλλα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο απο μπροστα αν και εχει συμπαθητικο μουνακι
Πιπα μετρια, deepthroat δεν το εχει


Παμε και στα νεα δεδομενα
Οταν μπηκε κατι μου ελεγε το προσωπο της, απλα δεν μπορουσα να προσδιορισω απο που
Τη ρωτησα αν την ξερω απο καπου αλλα μου ειπε οχι, χμμμμμμμ
Ε πανω στη διαρκεια του ραντεβου φτασαμε και στον κωλο(αυτους λιγο πολυ τους θυμαμαι καλυτερα, ιδιαιτερα αν τους εχω φατσα-καρτα στα μουτρα μου)..... εκει πριν καν μπω εφαγα το Flash back..... "εσυ δεν εισαι η Τζινα απο Magic?" της λεω, πηγε να τα μασησει αλλα συμφωνησε.... περασε ολο το προηγουμενο ραντεβου απο το μυαλο μου σε χρονο DT, θυμηθηκα τα καλα ... σχετικα στοιχεια και επικεντρωθηκα εκει
Παλι ειχαμε τα κλασικα μουγκρισματα οταν ημουν στον κωλο :)
Γενικα εκει επικεντρωθηκα για 1,5 ωρα που ηταν το ραντεβου, παραπονο δεν ειχα, της αρεσει τελικα

Φυσικα ακομα και στα 140 το 1.5ωρο ΔΕΝ ειναι VFM, μια μαλακίτσα την εκανε, γενικα συγχωρω...
Κακο οτι το μαλλι της μαδαει, δεν ξερω ποσες τριχες μαζεψα μετα απο σαλονι, κρεβατι κλπ .... και ουτε καν της τραβηξα τα μαλλια.....
Ειπαμε και 2 κουβεντες, κατανοω τα δικα της αλλα δεν μπορω και να μη γραψω, να της ευχηθω να της πανε ολα καλα
Τιμια στα ραντεβου της ηταν με εμενα, αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο περαν του κωλου

Tested..... "Αυτό τον Κώλο κάπου τον θυμάμαι...." Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spipis71, giorgos2226, company of heroes tho και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Νοεμβρίου, 2021
Μύστη, συγχαρητήρια που την ξεσκεπασες! Ερώτηση: Από το πρωκτικό που φαίνεται να γουστάρει ήρθε τελικά σε οργασμό?
24 Νοεμβρίου, 2021
@Junax οχι φιλε σε οργασμο δεν ηρθε, ή τουλαχιστον δεν μου εδειξε εμενα κατι τετοιο
review reaction 1 Junax, olddog
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2