Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0

Η κριτική που θα διαβάσετε είναι άκρως αγαπουλίστικη αλλά αυτό μου έβγαλε η Kriss...

Η συνάντηση έγινε τις προάλλες στον χώρο μου μετά από μια έντονη εβδομάδα. Είχα μεγάλη ανάγκη να χαλαρώσω και σκρολάροντας την σελίδα του γραφείου μου κέντρισε το ενδιαφέρον η μικρή. Ζήτησα να έρθει απλά ντυμένη για να μην δώσω και στόχο στην πολυκατοικία. Μόλις άνοιξα την πόρτα αντίκρυσα μια νεαρή κοπέλα πολύ κοντά στις φωτογραφίες που υπάρχουν στο σαιτ. Την χαιρέτισα με ένα απαλό φιλί για να χαλαρώσω την αμηχανία της και την άφησα να πάει στο μπάνιο. Βγήκε γυμνή αποκαλύπτοντας το μικροκαμωμένο φυσικό κορμί της. Αισθάνθηκα ότι είχα μια μικρή φοιτήτρια και την είχα αποπλανήσει. Καθήσαμε στο κρεβάτι και αρχίσαμε τα χάδια και φιλιά. Χωρίς να περάσει η ώρα έσκυψε στον καυλωμένο πούτσο μου και άρχισε να τον γλύφει και να τον ρουφάει σαν καλό πουτανάκι. Δεν άντεξα πολύ και άρχισα να την γαμάω μια στα 4 μια ιεραποστολικά μια στο όρθιο. Ότι μου ερχόταν στο μυαλό το εφάρμοσα πάνω στο πιτσιρίκι. Το τελείωμα ήρθε στο στόμα της. Δεν είχα πολύ χρόνο για δεύτερο γύρο οπότε την άφησα να μου κάνει ένα μασαζάκι. Ελπίζω να βοήθησα. Καλά να περνάμε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 21, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.803
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, hornyasfuck, Dragon18 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού