Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη μαγια τη συναντησα νομιζω περυσι. ημερομηνια δε θυμαμαι καθολου. Την ειχα παρει τηλ δε το σηκωσε και εστειλα απλα ενα σμς στο οποιο μετα απο ωρα απαντησε. Και ετσι εγινε η πρωτη επικοινωνια. το τηλ το ειχα βρει μεσα απο το φορουμ εδω ειχα διαβασει και κριτικες. Εγω το μονο που ηθελα ηταν στραποναρισμα και παθητικο ρολο cross-dresser . Οταν χτυπησα τη πορτα μου ανοιξε με καυλιαρικα εσωρουχα και ενα στραπ απο κατω ειναι παρα πολυ καλη με το χαμογελο στο στομα να ικανοποιεισει καθε αναγκη. τα ειπαμε λιγο στο σαλονακι και επειτα περασαμε στο ειδικα διαμορφωμενο δωματιο που εχει με αρκετα μεγαλή συλλογη με δονητες και στραπ . Ξεκινησε σιγα σιγα βαζοντας μου μια σφηνα μεσα και μου ειπε να πιπωσω το πουτσο της και ετσι και εκανα , επειτε με εντυσε για να ειμαι το πουτανακι της μου ειπε και ετσι ξεκινησε ενα γαμησι με τη μαγια σε ενεργητικο ρολο και εγω παθητικο. κατα τη διαρκεια του γαμησιου αλλαζε συνεχως δονητες παιρνοντας και ακομα μεγαλυτερο καθε φορα . το ξεσκισμα της στο στραποναρισμα ηταν απιστευτο . πραγματικος γαμιας . η μαγια ειναι μια γυναικαρα πραγματικα . Την ηλικια της δε τη ξερω ακριβως αλλα απο οτι διαβασα εδω στο σαιτ ειναι γυρω στα 40-50. Η αληθεια ειναι οτι δε της φαινεται εχει πολυ ομορφο δερμα πολυ ωραια βυζια αρκετα μεγαλα και πραγματικα σφιχτο κορμι. Για παθητικο ρολο της μαγια δεν ξερω να σας πω αλλα στον ενεργητικο της ρολο πραγματικα με ξεσκισε. Βεβαια της ζητησα και μια πιπα στο τελος την οποια δεν αρνηθηκε ισα ισα ηταν παρα πολυ καλη. Δε κοιταει την ωρα τη νοιαζει μονο να περασει ο αλλος καλα! Σιγουρα θα τη ξανα τιμησω διοτι επικοινωνησα παλι μαζι της και τη ρωτησα αν μπορει να εχει και καποιον αντρα στη παρεα , η απαντηση της ηταν θετικη και οτι εχει και να ερθω να περασουμε καλα. ελπιζω να βρω χρονο να παω και να περασω καλα μαζι της .
ειναι η πρωτη κριτικη που γραφω γιατι ειναι και το πρωτο στην ουσια call-girl που πηγα η μαγια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 09, 2020
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
1 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 σακης47, Pegging Slave, TheTester και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2021
Παλιές καλές εποχές
12 Ιανουαρίου, 2022
1 τηλ. σε παρακαλώ
15 Ιανουαρίου, 2022
καλησπέρα,υπαρχη κάποιο τηλέφωνο επικοινωνιας?
15 Ιουλίου, 2022
Καλησπέρα. Η Μαγια εξακολουθεί να είναι ενεργή? Εχουμε κάποιο τηλέφωνο? Ευχαριστώ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4