Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 2 10
Call-Girls 8373
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το κορίτσι μας εδώ απλά μια εξαιρετική επιλογή! Είναι ένα όμορφο μικρό Ρωσιδάκι όλα τα λεφτά!
Έσκασε με χαμόγελο και full όρεξη, προκλητικό με ένα μικροσκοπικό φόρεμα και ζαρτιερες!
Από κορμάκι απλά απίστευτο πολύ λεπτή αλλά όχι το άσχημο, καλές αναλογίες ότι πρέπει. Κωλαράκι μικρό αλλά πεταχτό και στρογγυλό, το δερματάκι της απαλό και πεντακάθαρο. Μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα όταν την είδα full στα Tattoo μου θύμισε πορνοστάρ, μέσα στην καύλα να το χύνεις παντού!

Κατευθείαν έκανε μπανάκι και ετοιμάστηκε για φάση που αισθανόταν ότι θα πάει καλα! Ξεκίνησε φυσικά με πίπα απίστευτη, το κορίτσι αν και μικρούλα το αγαπάει το θέμα μπορώ να πω ότι ήταν από της πιο δυνατές πίπες που μου έχουν πάρει, μια αργά και απολαυστικά και μια γρήγορα και καυλοτικά, έφτυνε και έγλυφε τα πάντα με μανία και το βλεματάκι καρφωμένο στα μάτια, αξιοποιούσε ότι είχε διαθέσιμο!

Η όλη φάση ήταν μέσα στην καύλα η γκόμενα φόραγε ακόμα τα μικροσκοπικά της ρούχα και όπως με έγλυφε απλά με ξάπλωσε στο κρεβάτι και χωρίς να βγάλει τα ρουχα της έκανε πέρα λίγο το μικροσκοπικό βρακάκι της και άρχισε να γαμιέται σαν τρελό! σιγά σιγά τα έβγαλε όλα και καταλήξαμε να στήνεται στα τέσσερα έτοιμη για δυνατό γαμησι. Η κατάθεση δεν άργησε και πολύ... δεν γινόταν η κοπέλα με είχε καυλώσει τόσο πολύ που κατάθεσα πάνω στα τατουάζ όπως ήταν φυσικό.

Σχεδον δεν υπήρχε διάλειμμα εκεί... έπεσα με τα μούτρα πάλι πάνω της!! Το πως κουνιότανε πως βογκούσε και το με πόση πουτανιά με κοίταζε απλά δεν υπήρχε... και όλα τα έκανε με τον πιο φυσικό τρόπο, ναι μεν με πουτανιά αλλά και ερωτικά.

Το κορίτσι, είναι σίγουρα από τις πιο δυνατές επιλογές είναι άπλα must! εγώ έχω κλείσει πάλι το Σάββατο!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 16, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
sasthelooles
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
1.740
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TheTester, kwstasxat, hornyasfuck και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2021
Η κοπέλα ειναι μετριότατη και με πολυ φτωχο-φοβισμένο σερβις.
review reaction 1 paparovicz, hornyasfuck, L0v3 και 3 άλλα μέλη
17 Νοεμβρίου, 2021
ο sasthelooles όλα τα κορίτσια του Αγγέλου τα βρίσκει υπέροχα...
τυχαίο? δεν νομίζω...
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
17 Νοεμβρίου, 2021
gnnakos-γραψε μια κριτικη φιλαρακι πλιζ,εδω που πετας μια γραμμη κ χαμενη θα παει & δεν μας δινει πολλες πληροφοριες για να την αποφυγουμε.
review reaction 1 hornyasfuck, Διαγραμμένο μέλος 201295
18 Νοεμβρίου, 2021
clonarious-εχει κραξει κ 2 ασχημα παντως
review reaction 1 olddog, hornyasfuck
18 Νοεμβρίου, 2021
@Tom ψαξε την κριτικη μου που εχω αφησει οταν ητα στο glamour εκει θα παρεις μια γευση?
P
paparovicz
review reaction 1 olddog, TOMCRUISE, hornyasfuck
18 Νοεμβρίου, 2021
Φίλε gnnakos ανέβασε κριτική για να βοηθήσεις περισσότερο.
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
18 Νοεμβρίου, 2021
Η συναντηση μου ακυρωθηκε στο 5λεπτο,στο Γκλαμουρ,γιατι ειδα μια ατεχνη πίπα με κατι δηθεν φτυσιματα της πλακας,και γενικα μυριστικα εντονα φολα.
review reaction 1 paparovicz, hornyasfuck, TOMCRUISE
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7