Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 19 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 40883
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα σύντεκνοι, και βιζιτο addicted , χαχα…
Αναμνηστική δόση covid και off 5 μερες αυτη τη φορά τα είδα ολα!!. Μετα απο 4 μέρες στο κρεβατι και στο σπίτι, δεν αντεχα αλλο, ενα χαλαρο GFE session ήταν οτι πρέπει καθως ακόμα εξαντλημένος και αδύναμος, χεχε.
Συνάντηση με το πιπίνι , χτες βραδάκι outcall σε ξεναδοχείο. Λιγοστές επιλογές χτες, οπότε διάλεξα την Αμίνα, αν και σπανίως παίρνω τόσο μικρές , μου αρέσουν οι γυναίκες στο range 30-35.
Πιπίνι της διπλανής πόρτας, ντύσιμο νορμάλ, φυσικά όλα πάνω της, φρεσκάδα, και μιλά αγγλικά, οπότε οκ και το social. Αγκαλίτσες και φιλάκια, και πολύ καλή πίπα, ναι ωραια πιπα κανει το πιπίνι.
GFE αγαπούλιδες και πιπινολάτρες και μόνο , τρεχάτε.:) Αρε νιάτα , μωρουδικό προσωπο, βυζακι τρελλα, χαχα.
Πολύ φιλική κοπέλα, χαρούμενη, καλοσυνάτη, επικοινωνιακή, σαν να κάνεις τρυφερό έρωτα με το κορίτσι σου.
Στο αν θα ξανασηναντούσα την κοπέλα εχω βάλει ισως, γιατί σπάνια το κάνω, και γιατί προσωπικά γουστάρω πιο μεγάλες κοπέλες ηλικιακά…
Βarbie φιλιά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 15, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
George_1969
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
4.255
Πόντοι:
11.461
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., monstercock greece, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού