Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καπέλο
Χαιρετώ ...!!
Diana , μια τίμια κ εργατική μιλφ με όλη την σημασία !
Πρόκειται για γυναίκα άνω των 35 σίγουρα ,με κάποια σημάδια του χρόνου κύριος στο πρόσωπο ( δεν είναι άσχημη σε καμία περίπτωση,απλά είναι αυτό που είναι στην ηλικία που είναι ) Ματάκι
Κανονικό σώμα με καλές αναλογίες , κανονικό ύψος , χωρίς περιττά κιλά ,ωραία βυζία 2 - 2,5 , κωλος με ωραίο σχήμα που στέκεται μια χαρά όρθιο κ σφικτό ,μαλλί ξανθό σγουρό μέχρι τους ώμους ,μεγάλα πράσινο γαλάζια μάτια , κ ωραία χείλη :)
Πρώτη εντύπωση, καλή
Έτσι! ( περίμενα χειρότερα η αλήθεια είναι, γιατί το φωτοσοπ δεν λειτουργεί υπέρ, επίσης το έχω παρατηρήσει αυτό κ με διάφορες που έχω γνωρίσει απ' τα social media, εννοώ στις φωτογραφίες φαίνονται πολύ εντυπωσιακές ,από κοντά όμως είναι ....άστο ..Money Mouth τυχαίνει όμως , τεσπά περί ορέξεως....) Ματάκι
Μιλάμε για μια φυσικότατη γυναίκα χωρίς υπερβολές με σιλικόνες ,περούκες,τατού και διάφορα άλλα τέτοια ...!!!
Η Diana γουστάρει πολύ τα φιλιά κ το σεξ εννοείται , κ δίνεται 100% ( τουλάχιστον μαζί μου :) )
Μιλάμε για επίθεση στην κυριολεξία κ σε γλωσσόφιλα κ σε πίπα κ στο σεξ Ναι! 3 στα 3 δλδ , σπάνιο αλλά υπάρχει Ματάκι
Δεν θα κουράσω να μπω σε λεπτομέρειες κλπ κλπ !!
Όποιος γουστάρει πιπινια φρεσκαδουρα μοντελε κλπ ΔΕΝ ...
Όποιος θέλει δυνατές κ καλές υπηρεσίες από ένα τίμιο κ εργατικό μιλφ , ΕΔΩ ΕΙΣΑΙ Έτσι!
Αυτά από μένα , καλή συνέχεια ...
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 14, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτατος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
4.191
Πόντοι:
11.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gpd, alpula, eridon1877 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού