Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 50 10
Call-Girls 139615
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δεν έχω πολλά να προσθέσω στους προλαλήσαντες και γράφω κυρίως για την τελευταία μου παράγραφο.

Η συνάντηση μου με τη Dia ήταν ο ορισμός του οξύμωρου. Πρόκειται για μια κοπέλα που πληρούσε πλήρως τα εμφανισιακά μου, προσωπικά, γούστα, με τη μεγαλύτερη διάθεση να κλέψει χρόνο από οποιαδήποτε άλλη μου εμπειρία. Αν την άφηνα, θα μου μιλούσε ακόμα για τα σπίτια στη Ρωσία, τη μελλοντική της οικογένεια, τους πιστούς (17 τους μέτρησε) ακολούθους της από εδώ μέσα που έχτισαν πετραδάκι-πετραδάκι το σπιτικό της, τον κοροναϊό και τις συνέπειες των εμβολίων. Όσο έπαιρνα πρωτοβουλία και όσο γινόταν σεξ, αυτό ήταν μέτριο μέχρι πολύ καλό. Από την άλλη, δεν είχαμε βάψιμο, είχαμε ένα απλούστατο ντύσιμο (σαν μια κυρία που θα έρθει να σου σφουγγαρίσει το σπίτι), ένα βρωμερό i-QOS και μια μη κερδηθείσα οικειότητα, που έφτασε μέχρι στο να σκαλίζει το καρκάδι με περισσή επιμονή από τη μύτη.

Οι κύριοι λόγοι που γράφω αυτή την κριτική; 1) Μη γίνετε και εσείς χορηγός στο κορίτσι. Αφήστε τους άλλους 17. Καλό, χρυσό κοριτσάκι, πετίτ γυναικάρα, αλλά τα 150 ευρώ πρέπει να κερδίζονται με σκληρή δουλειά, όπως τα κερδίζω κι εγώ κι εσείς, κάτι που δεν είναι διατεθειμένη να πράξει. 2) Ας παροτρύνουμε τα γραφεία να εμβολιάσουν τις κοπέλες. Ότι γνώμη και να έχετε για την προσωπική ελευθερία και όποιο φόβο και να έχετε για τις παρενέργειες, το επάγγελμα είναι υγειονομικού ενδιαφέροντος. Θεωρώ ανεπίτρεπτο να τριγυρνάνε από δωμάτιο σε δωμάτιο ανεμβολίαστες, ενώ και για την ίδια την ποιότητα των παρεχόμενων υπηρεσιών, να στερούμαστε βασικών υπηρεσιών, λόγω του φόβου νόσησης.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 13, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
20 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
120
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HoneyVoskos, SinBarr, Διαγραμμένο μέλος 183939 και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 12
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 12
1 2