Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 50 10
Call-Girls 139479
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Δεν έχω πολλά να προσθέσω στους προλαλήσαντες και γράφω κυρίως για την τελευταία μου παράγραφο.

Η συνάντηση μου με τη Dia ήταν ο ορισμός του οξύμωρου. Πρόκειται για μια κοπέλα που πληρούσε πλήρως τα εμφανισιακά μου, προσωπικά, γούστα, με τη μεγαλύτερη διάθεση να κλέψει χρόνο από οποιαδήποτε άλλη μου εμπειρία. Αν την άφηνα, θα μου μιλούσε ακόμα για τα σπίτια στη Ρωσία, τη μελλοντική της οικογένεια, τους πιστούς (17 τους μέτρησε) ακολούθους της από εδώ μέσα που έχτισαν πετραδάκι-πετραδάκι το σπιτικό της, τον κοροναϊό και τις συνέπειες των εμβολίων. Όσο έπαιρνα πρωτοβουλία και όσο γινόταν σεξ, αυτό ήταν μέτριο μέχρι πολύ καλό. Από την άλλη, δεν είχαμε βάψιμο, είχαμε ένα απλούστατο ντύσιμο (σαν μια κυρία που θα έρθει να σου σφουγγαρίσει το σπίτι), ένα βρωμερό i-QOS και μια μη κερδηθείσα οικειότητα, που έφτασε μέχρι στο να σκαλίζει το καρκάδι με περισσή επιμονή από τη μύτη.

Οι κύριοι λόγοι που γράφω αυτή την κριτική; 1) Μη γίνετε και εσείς χορηγός στο κορίτσι. Αφήστε τους άλλους 17. Καλό, χρυσό κοριτσάκι, πετίτ γυναικάρα, αλλά τα 150 ευρώ πρέπει να κερδίζονται με σκληρή δουλειά, όπως τα κερδίζω κι εγώ κι εσείς, κάτι που δεν είναι διατεθειμένη να πράξει. 2) Ας παροτρύνουμε τα γραφεία να εμβολιάσουν τις κοπέλες. Ότι γνώμη και να έχετε για την προσωπική ελευθερία και όποιο φόβο και να έχετε για τις παρενέργειες, το επάγγελμα είναι υγειονομικού ενδιαφέροντος. Θεωρώ ανεπίτρεπτο να τριγυρνάνε από δωμάτιο σε δωμάτιο ανεμβολίαστες, ενώ και για την ίδια την ποιότητα των παρεχόμενων υπηρεσιών, να στερούμαστε βασικών υπηρεσιών, λόγω του φόβου νόσησης.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 13, 2021
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
20 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
120
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HoneyVoskos, SinBarr, Διαγραμμένο μέλος 183939 και 34 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2021
Πλακα μας κανεις τωρα,εδω δεν μπορουμε να πεισουμε τους γονεις μας να εμβολιαστουν που κινδυνευουν πραγματικα να παθουν ζημια,θα πεισουν τα γραφεια τις πιτσιρικες να εμβολιαστουν???
στην τελικη για αυτο εμβολιαστηκαμε εμεις,για να πηδαμε οποια θελουμε χωρις να ανησυχουμε ιδιαιτερα.
& ειναι καιρος να σταματησει λιγο αυτη η παρανοια με τα εμβολια που μας εχει οδηγησει σε εμφυλιο & διακρισεις που καταλυουν τη δημοκρατια εντελως.τουλαχιστον να εκανε τη δουλεια του το ρημαδι οπως μας ειχανε ταξει να πω χαλαλι & οι διακρισεις & ολα,τωρα κανεις το εμβολιο & νοσεις & το μεταδιδεις στους αλλους & τα κρουσματα ειναι διπλασια απο περσι & ανησυχουμε ολοι οσοι το καναμε μη βγαλουμε καρκινο σε 10 χρονια.
εξαλλου κ περσι & φετος οσον αφορα τους νεκρους ,η υποσημειωση κατω κατω δεν εχει αλλαξει αυτο που γραφει :95% των νεκρων ηταν ανω των 75 ή ειχαμ υποκειμενα νοσηματα,αρα ποια ακριβως αλλαγη εφερε στη ζωη μας το εμβολιο.
φερτε τα γαμημενα τα χαπια της θεραπειας να τελειωνουμε πια,αυτα εξαλλου θα διαπιστωσουμε αμεσως αν δουλευουν ή οχι,γιατι για το εμβολιο εχω πολυ μεγαλη αμφιβολια,αν πραγματικα κανει δουλεια,εκτος απο το να μας γαμαει τις ζωες μας.
review reaction 1 xxxa1a2b3c, Limperatore XXI, Annapurna και 2 άλλα μέλη
15 Νοεμβρίου, 2021
Η πιο σωστή κριτική για τη dia κ έχει 4 λαϊκ. Άλλοι γράφουν φρου φρου κ αρώματα κ έχουν 20+.
Η κοπέλα έχει μείνει τόσο καιρό που εμένα μου είπε μας βαρέθηκε . Θα γράψω κι εγώ μια κριτική για αυτήν όταν....ξεβαρεθω!
review reaction 1 monstercock greece, hornyasfuck, TheTester και 4 άλλα μέλη
15 Νοεμβρίου, 2021
Θεός "μια μη κερδηθείσα οικειότητα, που έφτασε μέχρι στο να σκαλίζει το καρκάδι με περισσή επιμονή από τη μύτη". ακόμα γελάω....
review reaction 3 Annapurna, monstercock greece, hornyasfuck και 8 άλλα μέλη
15 Νοεμβρίου, 2021
Ωπα ρε μάγκα που θα επιβάλλεις και στα γραφεία να μπολιασουν τις κοπέλες τους.... Μπας και είσαι ο Πλευρης ή ο Χαρδαλιας;
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 199414
review reaction 1 hornyasfuck, xxxa1a2b3c, TOMCRUISE και 1 ακόμα μέλος
15 Νοεμβρίου, 2021
Με 17 χορηγούς έχει μπόλικη πελατεία, δεν χρείαζεται παραπάνω!
review reaction 3 review reaction 1 TheTester, Aragorn135, TOMCRUISE και 1 ακόμα μέλος
15 Νοεμβρίου, 2021
@TomCruise Μέ ὅλο τὸ συμπάθιο ρέ Τόμ, ἀλλά γιά τὸ ἐμβόλιο δέν ξέρεις τί λές! Κατ'ἀρχάς τά ἐμβόλια κάνουν τὴ δουλειά τους καθώς μειώνουν τὶς μολύνσεις κατά +90%. Ἁπλῶς δέν κρατᾶνε γιά πάντα (ὅπως καί ὅλα στὴ ζωή) καί χρειάζονται ἐνίσχυση: τρίτη δόση. Δεύτερον, ΒΑΣΙΚΟΣ σκοπός τῶν ἐμβολίων (καί γιά ΑΛΛΕΣ ΝΟΣΟΥΣ, π.χ. γρίπη) ΔΕΝ εἶναι τόσο νά ἀποτρέπουν τὴ νόσηση, ὅσο τὴ νοσηλεία καί τὸν θάνατο. Τὰ κρούσματα αὐξάνονται ἐν πολλοῖς γιατί εἶναι ἀνοιχτή ἡ κοινωνία ἀλλά καί γιατί γίνονται ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΤΕΣΤ! Πέρυσι τέτοια ἐποχή γίνονταν γύρω στὰ 20.000-30.000 τέστ τὴν ἡμέρα! Τώρα γίνονται 300.000-400.000 τὴν ἡμέρα καί κάποιες ἡμέρες ἀκόμη παραπάνω! Μέχρι καί 600.000 Ἡ συντριπτική πλειονότητα τῶν θανάτων εἶναι ἀνεμβολίαστοι, ἀκόμη καί οἱ ἡλικιωμένοι! Στὴν Ἱσπανία, τὴν Πορτογαλία καί τὴν Ἰταλία ποὺ ἔχει ἐμβολιασθῆ τὸ 99% τῶν ἄνω τῶν 60καί 77 (Ἰταλία) μέ 85% (Ἰσπανία, Πορτογαλία) τοῦ γενικοῦ πληθυσμοῦ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΜΙΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΡΩΝΟΪΟ: ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΑ! Ἐδῶ ἔχει ἐμβολιασθῆ τὸ 80% τῶν ἄνω τῶν 60%. Μέ λίγα λόγια ἄν δέν εἴχαμε τὰ ἐμβόλια, μὲ 400.000 τέστ τὴν ἡμέρα θά διαγιγνώσκαμε ὄχι 6.000 κρούσματα τὴν ἡμέρα, ἀλλά 60.000 καί οἰ διασωληνωμένοι δέ θά'ταν 500-600, ἀλλά 10.000 (μεγαλύτερη ἀναλογικῶς αὔξηση τῶν διασωληνωμένων λόγω μεγάλου ἀριθμοῦ γερόντων στὴ χώρα γιά νά μήν πῶ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!
review reaction 1 Yatoputso, james034, TheTester και 2 άλλα μέλη
15 Νοεμβρίου, 2021
Τελειωσαν στην Ιταλια και στην Ισπανια;
Να δουμε τι θα πεις σε 2-3 εβδομαδες που θα φανε ολοι ενα lockdown....
και τα νοσοκομεια ηδη αρχιζουν αν γεμιζουν παλι στο εξωτερικο.

Πλεον δεν κλεινουν την οικονομια και μετραμε νεκρους (ετσι ή αλλιως).
Γιατι τα λεφτα τελειωσαν και η ζωη πρεπει να προχωρησει.
review reaction 1 TOMCRUISE
15 Νοεμβρίου, 2021
HOrnyasfuck που σε εχω κ σε πολυ εκτιμηση ,η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι ειδικος ,αλλα μιλαω με πολυ κοσμο λογω επαγγελματος,κ οι περισσοτεροι ειδικοι συμφωνουν με σενα.ενω καποιοι-πολυ λιγοτεροι μεν, ειδικοι δε & αυτοι διαφωνουν,η αληθεια ειναι οτι χθες το βραδυ αφου το ποσταρα το κειμενο,σκεφτηκα απο μεσα μου οτι ισως ημουν υπερβολικος,ομως προσφατα εχασα συγγενικο μου προσωπο απο κοβιντ πληρως εμβολιασμενο-ειχε θεμα υγειας βεβαια ο ανθρωπος,γυρω στα 65-& μου την εχει βαρεσει & με εχει παρει λιγο απο κατω με οσα ζουμε.
δεν ξερω αν καποιος ξερει ακριβως τι γινεται,παντως πρεπει να παραδεχτεις οτι τα πραγματα με τα εμβολια δεν ειναι οπως ακριβως μας τα ειχαν παρουσιασει στην αρχη.
κ δεν νομιζω οτι σαν χωρα τα εχουμε παει πια κ τοσο χαλια στους εμβολιασμους,εχει εμβολιαστει το 75% του ενηλικου πληθυσμου,τα κρουσματα το ξερω οτι ειναι τοσα πολλα γιατι γινονται πολυ περισσοτερα τεστ,αλλα με το 75% των ενηλικων εμβολιασμενο,μου φαινεται ακατανοητο πως γινεται να εχουμε τον ιδιο αριθμο διασωληνωμενων που ειχαμε τετοια εποχη περσι.
με αγαπη κ εκτιμηση τα γραφω ολα τα παραπανω ,εμβολιασμενος ειμαι,διοτι πιστευω στην επιστημη,αλλα περιμενα περισσοτερα,δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα & ολοι ευχομαστε να τελειωσει αυτη η ιστορια .
νταξει το βαρυναμε αρκετα,σε σαιτ για πουτανακια γραφουμε εξαλλου!
& πουτσα σιδερο μαγκες!
review reaction 1 hornyasfuck
16 Νοεμβρίου, 2021
Αυτή τη φορά...μίλησες ωράια γέροντα!

(@ΤΟΜ)
review reaction 1 TOMCRUISE
16 Νοεμβρίου, 2021
εγώ πάλι...δεν τα έγραψα κ πολύ καλά!! χαχαχα.... Μαλακία Χαμόγελο με γλώσσα Χεχε!
review reaction 2 review reaction 3 TOMCRUISE, hornyasfuck
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2