Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 55 10
Call-Girls 159270
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τα έχουν πει οι συναγωνιστές να προσθέσω και εγω 1-2 λεπτομέρειες να δικαιολογήσω τον τίτλο. Ότι βλέπετε στις φωτογραφίες θα πάρετε. Ακριβώς...Έτσι! 40αρα με πολύ καλό καμπυλωτό σώμα ,φυσικά γυμνασμένο, πεντακάθαρο από βάψιμο, ελιές, ραγάδες, βελούδινο. Τυφλα στα πιπίνια. Στηθος με σιλικόνες άψογες, χείλια ομοίως (χμμμ) πιπα βεντούζα της καλής ουκρανική σχολής. Ξέρει τι κάνει, της αρέσει και είναι εκεί για να περάσεις ,οχι καλά αλλά πολύ καλά. Είπαμε εμπειρία. Επιτέλους τα δάκτυλα δεν βγήκαν ποτέ από τις τρύπες, ομοίως και οι ζαρτιέρες, στήσιμο με μαεστρία σε όλεςτις στάσεις. ΑσάλιωταΔικαιολογιες τύπου μεγάλο ανακοντα κτλ δεν υπάρχουν τον τρώει από παντού άνετα, φτάνει να το πάτε μαζί.Εμβολιασμενη για οποίον ενδιαφέρεται, ξέρει πότε να ξεκινήσει, να σταματήσει ,να αρχίσει την παρέα. Εγώ πέρασα πολύ καλά, μου άρεσε που ήξερε τι έκανε ήταν αυτό που χρειαζόμουν στο ραντεβού. Ίσως μερικοί να μην το θέλουν αυτό όπως και την 40+ηλικία ,εγω πάντως θα ξαναπάρω αν θέλω safe απόλαυση ,νισάφι πια με τα ξεκλείδωματα..... Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.406
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, OUROBOROS, Constantinos27 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2021
@andronikos3 φίλε άμα η 40 προσέχει τον εαυτό της και μοιάζει με 30 όπως η συγκεκριμένη και έμενα δεν με χαλάει και γουστάρω με χίλια γιατι είχαμε μια κουβεντούλα στο ραντεβουδάκι μας και κάνει τα πάντα για να δείχνει νεούδη διατροφή, γυμναστική κλπ.
P
paparovicz
review reaction 1 hornyasfuck, andronikos3, TheTester
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1