Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 29 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κριτικη απο το προηγουμενο τουρ της απλα ΓΤΠ(Για Το Παλμαρέ) αν και μας επισκεπτεται συχνα

Η συναντηση εγινε αργα μετα απο ραντεβου με τη Vanessa, θα ακολουθησει κριτικη για να κλεισει ο παρων κυκλος

Προσωπο ενα τικ πιο στρογγυλο και χωρις τη λαμψη των φωτο, ηρθε χωρις make up, συμπαθητικο
Υπεροχες βυζαρες αλλα εχουν αρχισει να μην στεκονται στο υψος τους, 3.5-4αρι καπου εκει
Κορμι πληθωρικο απλα μια χαλαροτητα στον κωλο υπαρχει οπου και αυτος δεν στεκεται στο υψος του, αχλαδαρα
Μουνακι καλο, με καλη αισθηση
Αγγλικα οκ, δεν ειπαμε πολλα

Αγωνας

Φιλια με γλωσσα δινει, κανει καλη πιπα, ερεθιζεται στο 69, αλλα λογω ωρας δεν ειχα καμια απαιτηση να ... "ξεκλειδωσει"
Καλη αισθηση οταν την εχεις απο πανω και στα 4, με γραπωμα ή θέα την κωλαρα της
Αν και διεκρινα καποια κουραση, η κοπελα ηταν σωστη σε υπηρεσιες στο ραντεβου της
Καλη συμμετοχη σε μερικες στασεις και τελειωμα μεσα της(στο προφυλακτικο)
Αξιομνημονευτη δεν θα μου μεινει, εξ ου και το οχι για νεα συναντηση γιατι παντα προτιμω το κατι διαφορετικο πλην ελαχιστων περιπτωσεων(αρα το "σιγουρα" θα αρχισω να το κοβω σιγα-σιγα στις επομενες κριτικες μου, θα δουμε)

Δεν εχω να προσθεσω πολλα καθως κριτικες πολλες υπαρχουν, ισως αν την ειχα δει πιο νωρις και με make up να ειχε κερδισει μερικους ποντους παραπανω, τιμιο ραντεβου παντως, χωρις πολλα πολλα

Tested...."Τίμιο Ραντεβού" Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gymaster, Aragorn135, Constantinos27 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού