Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 19 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνεχιζω με παλαιοτερες συναντησεις για να κλεισω τον Γκλαμουρο-κυκλο απο οφειλομενες κριτικες σε εσας και το site(μην αρχισετε τη μουρμουρα που γραφω κριτικη περιπου 2 μηνες μετα, εχω αλλες 2, thanx)

Helena λοιπον που την ειχα βαλει στο ματι, καθως φαινεται και ειναι ομορφη(δεν εβαλα "παν"), συν το οτι εκανε "φουλ" πακετο
Το ραντεβου κλειστηκε πολυ αργα, οποτε θα ειμαι γενναιοδωρος στην κριτικη μου

Η κοπελα εφτασε ομορφα ντυμενη, αλλα δυστυχως χωρις ιχνος make-up, οποιεσδηποτε ατελειες στο προσωπο της φαινοντουσαν, εχει σημαδια σαν ακμης και καποιες σαν "λακουβιτσες", δεν ξερω πως να το προσδιορισω, ομορφα ματια εχει, αλλαζουν χρωμα αναλογα το φωτισμο
Κορμι πολυ καλο, στηθος σιλικονη καλο και ενας υπεροχος κωλος συμπληρωνει το σετ
Μουνακι με καλες αναλογιες και καλη αισθηση, οπως και κωλος που παροτι ανοιγει μετα τη χρηση, εχει τον τροπο η ιδια να σε εχει βεντουζα
Αγγλικα πολυ καλα και στον τομεα καθαριοτητας μπρος και πισω θετικος βαθμος επισης
7.5 προσωπο, 8.5 σωμα, εκανα συμψηφισμο

Στον αγωνα, σπαθια καταπινει στο 69 και ειναι ευγευστη, υγρα κατεβαζει
Φιλια με γλωσσα δινει
Υπεροχη αισθηση στα 4 ή οταν την εχεις απο πανω και γραπωνεις την brazilian style κωλαρα της
Και παμε στον κωλο οπου εννοειται ηταν ενας βασικος λογος που την επελεξα περαν της ομορφιας της
Δεν εχει μα και μου και πιστευω οτι της αρεσει, κλου της βραδιας οταν στο δευτερο γυρο μου ζητησε 2 δαχτυλα μεσα για να την "ανοιξω"??? :)
Γενικα εχει καλη αισθηση απο πισω και ξερει να δουλευει καλα τις συσπασεις της στην πισω τρυπα, εννοειται ενα τελειωμα απο τα δυο το εφαγε εκει
Λεπτομερειες αλλες δεν θα προσθεσω, πολυ καλα περασα στο κομματι υπηρεσιων, τα εχουν πει και αλλοι εξαλλου

Γενικες παρατηρησεις

Παρα το αργο της ωρας ηταν ακουραστη και σωστη επαγγελματιας, το θεμα ειναι οτι ενα "πεπειραμενο ματι"(ανάθεμα αν ειμαι, αλλά λεμε τωρα) μπορει να καταλαβει τη διαφορα "φαντασιωσης"-επαγγελματισμου, ξερει φυσικα να σε "κοψει" και να ξερει τι αναζητας στο δευτερολεπτο
Βαθμο θα της κοψω καπου για μια μαλακια που εκανε(δεν θα την αναφερω) χωρις προηγουμενη ενημερωση.... ενας αλλος τομεας του επαγγελματισμου που λεγαμε(δεν εννοω αυτου στο κρεβατι)
Περασα πολυ καλα και ευχαριστως θα την εβλεπα παλι, αν δεν υπαρχουν αλλες επιλογες σε επομενο τουρ της, εννοειται τη συστηνω για το φουλ πακετο και εννοω το ολο πακετο και οχι αποκλειστικα τον κωλο :)
Η κοπελα ειναι τετραπερατη και μας εχει ολους για .... πρωινο, δεν ξερω αν αυτη μπαινει στη λιστα μας ή εμεις στη δικη της, απο τα πολυ δυνατα χαρτια του γραφειου, με την καλη εννοια

Tested....."Gorgeous...Professional!" Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kontopodis, protaris2018, giorgos2226 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού