Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 59 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αναμεσα στις επιλογες της ωρας υπηρχε και επιλογη του κωλου που ακουγε στο ονομα Veronika και ειπα να την τιμησω

Παλι πολυ καλη και γρηγορη συνεννοηση με το γραφειο(ευχαριστω), ηρθε με το σωστο dress code(υπεροχο σετ ζαρτερες) και ενημερωμενη για αναλ(καθαροτατη)
Η κοπελα ειναι ομορφη και οτι βλεπετε στις φωτο
Μια ενσταση στο προσωπο, ενα ελαχιστο τικ πιο κατω
Κορμι μινιον, ωραιο 0.5-1 στηθος με ρωγες μικροσκοπικες που καβλωνουν, κυταριτιδα δεν ειδα
Μουνι με μετρια προς μεγαλα χειλη, αισθηση ...οκ
Κωλος δουλεμενος
Αγγλικα οκ
7.5 προσωπο 8.5 κορμι εκανα συμψηφισμο

Αγωνας

Συμπαθητικη πιπα, οχι DT, φιλια δινει, με γλωσσα λιγα
Στο 69 σαν να πηρε μπρος και ετριβε κυκλικα το μουνι της στο στομα μου, κατεβασε και με κερασε τα υγρα της, ντεν εκυσε.....
Ε μετα τι να πω κλαταρε, ηταν κουρασμενη δεν ξερω, γενικα δεν την πηγα με τα χιλια
Οκ αισθηση απο πανω, ηξερε και για αναλ και πιανει το λαδακι που ειχε και μου τον βαζει απο πισω σε σταση cow
Εκει λιγακι τα γαμησε με τα λαδια και τα ξυδια και επειδη ειναι και δουλεμενη απο πισω η αισθηση δεν ηταν και κατι το ιδιαιτερο
Εναλλαγη καποιων στασεων, σε καποιο σημειο ζοριστηκε(δεν εχω τον ανακοντα ειπαμε), αρα κοψαμε
Μουνακι παλι οπου κι εκει εβαλε λαδι, που δεν στεγνωνει και γαμαγα τον αερα
Λιγο κωλο ακομα στο χαλαρο, γενικα εβγαζε εναν επαγγελματισμο "αντε χυσε να τελειωνουμε"
Μαλλι κι αυτη ηταν dont touch, οπως και δαχτυλα απο μπροστα και πιασιμο σε ρωγες
Σε καποιο σημειο στο τελος δεν ξερω ειχα ξενερωσει και πραγματικα σκεφτομουν να πληρωσω και να μη χυσω και να παρω αλλη, αλλα λεω χεστο
Κανει CIF οπου και ζητησα και μου λεει CIM, να εχουμε στιχομυθια για το τελειωμα ενω μου επαιρνε πιπα.......
Τελος παντων τη δαχτυλιαζα απο πισω μπας και ερθω σε mood και της τα εδωσα στο στομα, πηγε να φυγει σαν τον Carl Lewis ενω το πουλι σπαρταραγε


Δεν ξερω αν την πετυχα σε ασχημη μερα/ωρα, τη ρωτησα μερικες φορες αν ειναι κουρασμενη κι αν ολα οκ, ειπε ολα οκ
Αλλος ενας κωλος στη συλλογη and thats it, η κοπελα εχει αρκετες θετικες κριτικες εδω μεσα, ειναι ομορφη και δεν περιμενα το ραντεβου μου να εξελιχθει ετσι, ισως να μην "ταιριαξαμε" τι να πω.....


Αν χρειαστει ας κοπει το επομενο κομματι, ας κρινουν οι μοντς, απλα δεν θα εχει καμια σχεση η κριτικη με τον τιτλο

Ειναι κριμα γιατι το γραφειο ακουει/διαβαζει και απ'οτι βλεπω σουταρει και κοριτσια μετα απο κακες κριτικες, το θεμα ειναι οτι τα κοριτσια κανουν οτι τους καπνισει...
Πρεπει να γινει καλυτερος καταμερισμος ραντεβου και ισως να περιοριστουν και να μην πεταμε 100αδες ευρω ετσι, εγω προσωπικα ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ...........
Θα κατσω να σκεφθω πως θα προχωρησωκαι με τα ραντεβου μου και με τις κριτικες μου, ισως γραψω καποιες κριτικες που χρωσταω και μετα βλεπουμε
Σε πολλες κριτικες(συνηθως αρνητικες) βλεπω συναγωνιστες απο κατω να γραφουν οτι πηραν κοπελες και δεν περασαν καλα, γιατι δεν βαζετε κριτικη ρε μαγκες????
Ολοι πατε εκ του ασφαλους, βαλτε κριτικη και σωστε κανεναν
Ολοι θελετε να βγαλει καποιος αλλος το φιδι απο την τρυπα
Θα μπορουσα να πω και πολλα αλλα, αλλά ......ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ


Tested......"ΚΟΥΡΆΣΤΗΚΑ...." Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tawara, dracoumel, old boy και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2021
αφου καποιοι μολςγραφεις κριτικη αρχιζουν το μπουλινγκ
ή τις εξυπναδες
κι εγω εχω κουραστει
λεω να βαλω μια μερα μαζεμενες 3-4 κακες κριτικες
σου εχω πει
παμε στοιχημα οτι θα πεσει πεσιμο;
G
geroksouras
review reaction 1 Annapurna, TOMCRUISE, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
13 Νοεμβρίου, 2021
Κρίμα γιατί φάνηκε και καλή επιλογή....
Σε καταλαβαίνω απόλυτα με τις συνεχόμενες ξενέρες.... απλά λες κάποια στιγμή φτάνει.
Προσπάθησα και εγώ σήμερα να τη πάρω αλλά δεν έκατσε η ώρα ευτυχώς Εμμμμ
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck, TheTester
13 Νοεμβρίου, 2021
@geroksouras να τις βαλεις, στο εχω πει και κατ'ιδιαν εμενα οι γενικα καλες/πολυ καλες που βαζεις με προβληματιζουν, οσο κι αν εισαι ευκολος πελατης, οπως και η ελλειψη λεπτομερειων, σε διαβαζω και το ξερεις κι ας μη συμφωνουμε, βαλτες κι ασε τους αλλους να κουρευονται....

@redb να την παρεις φιλε, η κοπελα εχει πολυ καλο κορμι, κανει και φουλ, εμεις μαλλον δεν ταιριαξαμε ή ηταν κουρασμενη κι αυτα στο προγραμμα ειναι, στεναχωρηθηκα παντως γιατι εχει θετικο προσιμο στις κριτικες της εδω μεσα και πιστευα οτι παω στα "σιγουρα", απλα παρε τζελ και οχι λαδακι που δεν στεγνωνει.....

Καπέλο
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
13 Νοεμβρίου, 2021
H κοπέλα είναι παντώς μικρού μεγέθους!

Πολυ μικρές αντοχές! Πάλι καλά που πήρες κόλο!

Με έμενα δεν έκατσε για 2ο γύρο σε 2ωρο ραντεβού. Για κόλο ούτε να το διανοηθώ!
review reaction 1 Annapurna, TOMCRUISE, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
15 Νοεμβρίου, 2021
@geroksouras Συμφωνῶ μὲ τὸν @tester: Νά τὶς βάζης. Εἷναι κατατοπιστικές.... Ἄσε τοὺς ἄλλους!
review reaction 1 TOMCRUISE
15 Νοεμβρίου, 2021
Γεροκσούρα ή από πέσιμο ή από χέσιμο θα πάμε ...
Χεχε!
review reaction 1 review reaction 3 srek7, hornyasfuck
15 Νοεμβρίου, 2021
@tester
πιστευω οτι βαζω τις πληροφοριες που χρειαζονται
εμφανιση,χαρακτηριστικα,τατου.
ανταποκριση στο σεξ προς εμενα,φιλια κτλ
τωρα το πως την γαμησα νομιζω οτι δεν μου αρμοζει σαν ανθρωπο και δεν ειναι αξιο περιγραφης διοτι καθε ραντεβου ειναι ξεχωριστο
G
geroksouras
review reaction 1 hornyasfuck
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7