Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ραντεβου μετα την Τινα που παρολιγο να ακυρωσω, γιατι μου ειχε βγαλει την πιστη η προηγουμενη

Ομορφη κοπελα μπορω να πω με καποια μικρη αποκλιση απο τις φωτο
Προσωπο ενα τικ λιγοτερο αθωο, μαλλι μαυρο, ισιο πιο κοντο
Ματια σκουρα πρασινα ή καφε αναλογα με τη διαθεση της, παλι καλα την πετυχα στα καλά της και ηταν πρασινα....
Στηθος ενα τικ πιο πεσμενο, εχει αρχισει να κανει ψωμακια στη λεκανη, λακακια οπως στις φωτο σιγουρα οχι...
Το κορμι της παντως εχει βελουδινη αισθηση, μου θυμισε Ruslana γιατι εχουν και καρμπον μουνακι, πολυ μικρο, χειλη, κλειτοριδα και στενο, αυτο ηταν και το κλου του ραντεβου
Πειραγμα στα χειλη εχει κανει
Αγγλικα καλα
Ηλικιακα προς τα 27-8 την κανω, καταγωγη και Ρουμανα θα την εκανα, φερνει αρκετα

Στον αγωνα θυμαμαι ειχε φαει μελιτζανοσαλατα ή κατι με σκορδο, παλι καλα την αφησα να κανει ενα βρωμο-iqos και στα φιλια μετα δεν ειχαμε θεμα μυρωδιας, γλωσσα δινει
Πιπα συμπαθητικη, deepthroat δεν εχει, στο 69 υγρα κατεβασε, δαχτυλο δεν
Καρμπον με Ruslana απο πανω, πηρε το χρονο της να τον νιωσει, πολυ καλη αισθηση, ειπε εχυσε, ερωτηματικο βαζω
Την πηγα λαου λαου, gfe εβγαζε περισσοτερο, καλουτσικα ηταν αλλά οχι κατι να μου παρει τα μυαλα, περαν του οτι ειναι μινιόν και εχει καλο κορμακι
Το μονο που μου εμεινε γιατι τιτλο, αναθεμα αν μπορω να βρω, ειναι κατι "Oui...Oui" που εβγαζε κατα τη διαρκεια του αγωνα, ξερω γω μπορει να θελει να παει Γαλλια κι αυτη σαν τη ... Rose
Ειχα προλαβει να διαβασω την τελευταια κριτικη της και τα σχόλια απο κατω οποτε της ζητησα να μην μου κανει ανουσια κομπλιμεντα....
Κουρασμενη λιγο ηταν, το ραντεβου μας ηταν καπως αργα, ισως την ξαναεβλεπα αν ηταν πιο ξεκουραστη, ισως σε αλλο τουρ, αλλά προς το παρον οχι

Εν κατακλειδι, ενα ομορφο μινιον κοριτσι, ενα οκ ραντεβου που το εσωσε η "στενοτητα" της, μπηκε στο παλμαρέ μου και παμε παρακατω....

Tested ..... "Oui, Non ma petite" Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 giorgos2226, hornyasfuck, Antonis_Greece4 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2021
Τι μάστιγα είναι αυτό το πράγμα που τρώνε σκόρδα πριν τα ραντεβού!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Wandererwonder, TheTester
13 Νοεμβρίου, 2021
ας αλλαχτει ο τιτλος και στο τελος της κριτικης μου, εκ παραδρομης στη μεταφορα και εν ταχυ δεν αλλαχτηκε Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
13 Νοεμβρίου, 2021
@TheTester ok αλλάχτηκε.
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, TheTester
13 Νοεμβρίου, 2021
Την συγκεκριμένη την είχα πάρει και εγώ στο πρώτο της τουρ γιατι μου θύμιζε μια γνωστή ακριβός καρμπόν σε όλα ακόμα και στην φάτσα, ατομακι η πιτσιρικά είχα περάσει τελεία μαζί της αφού μου έδωσε και εύσημα που την έχυσα δυο φόρες αλλά και αυτή μαζί μου.
ίσως πάντα για αυτό και δεν επιδιώκω δεύτερη φορά με ίδια κοπέλα εκτός και αν είναι τεσταρισμενο ότι αξίζει τον κόποΈτσι!
P
paparovicz
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, TheTester
13 Νοεμβρίου, 2021
Τι μάστιγα είναι να είμαστε πιο καθαροί από τις κορασίδες... κυρίως σε θέμα στοματικής υγιεινής.... ΗΜΑΡΤΟΝ!
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, Pikatsu και 1 ακόμα μέλος
13 Νοεμβρίου, 2021
@antisthenis ευχαριστω Καπέλο

@paparovicz κι εγω σπανια ειμαι της επαναληψης, εκτος απο ανεξαρτητες, στην αρχικη περιοδο του κορονοιου φυσικα ειχα τιμησει αρκετες πολλακις, απο γραφεια παντα εξαρταται και απο τις επιλογες που υπαρχουν, τη συγκεκριμενη πρωτη φορα την ειδα

@redb παντα στα ραντεβου μου φροντιζω να ειμαι στην τριχα απο αποψη καθαριοτητας, οπως και περιμενω το αντιστοιχο απο την εκαστοτε κοπελα εστω κι ενα τικ πιο κατω
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, paparovicz
13 Νοεμβρίου, 2021
Σωστή κριτική και να ξέρεις ότι έχει εξειδίκευση στους οργασμούς!!!
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, TheTester
13 Νοεμβρίου, 2021
@FireRider(2) τα σχολια τα δικα σου και αλλων διαβασα στην κριτικη σου και πηγα προετοιμασμενος Ματάκι

Τα σκορδα λιγο με χαλασαν να πω την αληθεια, και εχει παρει καποια κιλακια και χαλαρωση(ο λογος .... φαινεται οταν τη δεις.... γυμνη)
Δεν περασα ασχημα, οκ απλα, ισως περιμενα το λιγο κατι παραπανω
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8