Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συναντηση πριν καμια 10ρια μερες ειχα πει και καποια πραγματα στο νημα Γκλαμουρα, λιγο πιο αναλυτικα να αναφερω ορισμενα ακομα

Η κοπελα κατεφθασε με ενα σκισμενο τζιν και ενα δερματινο μπουφαν λες και πηγαινε σε συναυλια Guns and Roses, κατα τα αλλα το γραφειο σωστο και απο μεσα ειχε ενημερωσει για ζαρτιερες
Προσωπο πιο στρογγυλο, το τρωει το φαι της
Κορμι απο τη μεση και πανω πιο μπαμπατσικη, στηθος ελαφρα πεσμενο
Απο τη μεση και κατω ομως ενας κωλος αλφάδι -που δεν δινει- και ωραια ποδια
Εχει και ενα τατου που μου ειμε οτι ειναι λιονταρι αλλα εγω δεν ειδα καμια... χαιτη, γιατι αυτη νιωθει σαν λιονταρι
Μουνακι καλο, με καλη αισθηση
Αγγλικα ικανοποιητικα

Αγωνας

Ηθελε μουσικη και εβαλε μια playlist δικια της με κατι ρομανζοτράγουδα και λικνιζόταν, για ¨ψυχη του παρτυ" κανει η κοπελα και αυτος θα ηταν και ο εναλλακτικος τιτλος της κριτικης μου
Πιπα συμπαθητικη, depthroat προσπαθει αλλα δεν το εχει ολοκληρωτικα, φιλια με γλωσσα δινει
Οπως ειπα εχει καλη αιθηση το μουνακι της, καλα χειλακια, τζελ ηθελε να βαλει, την αφησα
Δαχτυλο μπροστα οκ, αλλα αγγιγματα ημασταν στο "οχι", no touch hair, ηρεμα με το στηθος κλπ κλπ
Υπηρεσιες δεν θα μου μεινει κατι το αξιομνημονευτο, εχυσε? δεν θυμαμαι και δεν νομιζω
Τελειωμα με θεα την κωλάρα της
Γενικα μια συναντηση που δεν μου αφησε και πολλα, παρα τον πολυ ωραιο κωλο της

Το μονο που μου αφησε ηταν στο τελος που ειπαμε 2-3 κουβεντες και ρωτωντας την αν ειναι απο Μοσχα ή Αγια Πετρουπολη, γυρναει με ενα υφος και μου λεει.... Κρασνονταρ, λεω οκ μη δαγκωνεις, οι περισσοτερες κοπελες "δηλωνουν" τις πολεις που προανεφερα, δεν ηθελα να της θυμισω την 4αρα πριν 2 χρονια μην ... ετρωγα και ξυλο
Δεν ξερω αν ξεχασα κατι ή δεν θελω να θυμηθω
Τωρα τελευταια εχω πεσει σε αρκετα καλη συννενοηση και γρηγορο κλεισιμο ραντεβου με το γραφειο αλλά οι κοπελες αρχιζουν και χαλάνε τα ραντεβου, δεν ξερω τι συμβαινει, πριν ειχα την ακριβως αναποδη εμπειρια, αυτο το μια κρυο μια ζεστη εχει αρχισει να με κουραζει και φθινει στο τι θα συναντησω σε καθε ραντεβου, το οικονομικο θα το βαλω σε δευτερη μοιρα αλλα δεν παυει να υπαρχει "πεταγμα" χρηματων.....
Ο τιτλος ειναι "οτι να'ναι", οπως "οτι να'ναι" ηταν και το ραντεβου μου
Αυτα τα ολιγα...

Tested ...... "Oλυμπιακός - Κρασνοντάρ: 4-0" Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 giorgos2226, hornyasfuck, old boy και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2021
Μολις θυμηθηκα τι ξεχασα .... το χασαπη οπως μου ειπε κι εκεινη που της εχει κανει απαραδεκτη δουλεια(4 χρονια πριν) στο κατω χειλος ειδικα οταν τη φιλας νιωθεις την τομή εσωτερικα.... αυτα
review reaction 1 hornyasfuck, Yatoputso, olddog και 1 ακόμα μέλος
12 Νοεμβρίου, 2021
Μπορεί να βάλει κ στη Φενερ?? Αν όχι 4, ας βάλει κ 3....
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, james034 και 1 ακόμα μέλος
13 Νοεμβρίου, 2021
Τεστερ οι γκόμενα έχει ξανάρθει παλιότερα πριν το 2016 ίσως και παλιότερα μπορεί να είναι και η τρίτη της φορά εδώ από όσο θυμάμαι έχω χάσει τον λογαριασμό φίλε.
τουλάχιστον θα πάω στο παράδεισο με χαμόγελο στα χείλη αν υπάρχει Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!.
Keep going!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
P
paparovicz
review reaction 1 hornyasfuck, olddog, TOMCRUISE και 1 ακόμα μέλος
13 Νοεμβρίου, 2021
νομίζω και 1-0 μια χαρά είναι!!!!!
review reaction 1 hornyasfuck, Aragorn135, TOMCRUISE και 1 ακόμα μέλος
13 Νοεμβρίου, 2021
@paparovicz κριτικες δεν ειχε και θυμαμαι την πρωτη του @olddog που συμφωνησα, ειχα ενημερωσει στο νημα Γκλαμουρα προηγουμενως, ισως ειχε αλλο ονομα τοτε και αλλαξε

Οσο για τη μπαλα και με μισο μηδεν και να περασουμε Ναι!
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, Aragorn135, paparovicz και 1 ακόμα μέλος
13 Νοεμβρίου, 2021
Άριστη περιγραφή!

@paparovicz δεν το γνώριζα ότι έχει έρθει ξανά. Είπε ότι είναι η πρώτη φορά στη Ελλάδα.
review reaction 1 hornyasfuck, TheTester
13 Νοεμβρίου, 2021
@olddog δεν νομίζω σίγουρα έχει ξανάρθει κάποιες χαρακτηριστικές φάτσες τις θυμάμαι όλες κύκλο κάνουν και ειδικά όταν έχουν πολλές αρνητικές κριτικές κάνουν καιρό να έρθουν και ξαναέρχονται με άλλο γραφείο και όνομα είναι γνωστό αυτό νομίζω το γνωρίζετε.
P
paparovicz
review reaction 1 hornyasfuck, olddog, TheTester
15 Νοεμβρίου, 2021
Γιά τὴν ἱστορία. Οἱ λέοντες ἔχουν χαίτη. Οἱ λέαινες (ἤ λιονταρίνες) δέν ἔχουν χαίτη...
review reaction 1 Aragorn135
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8