Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 55 10
Call-Girls 158936
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εχόντας διαβάσει τις υπάρχουσες κριτικές, και ων λάτρης του παθιάρικου gfe με στιγμιαίες εκρήξεις, θέλω να παρουσιάσω μια άλλη πλευρά της (κατά γενική ομολογία) φοβερής Αναστασίας, που έβγαλε έντονα στην τελευταία μας συνάντηση. Γλήγορος αλλά εγκάρδιος χαιρετισμός με το που άνοιξε η πόρτα και αστραπιαίο πέρασμα σε love mode....Απίστευτα βαθιά και ρουφηχτά γλωσσόφιλα, ατέλειωτης (με την καλή εύνοια ) διάρκειας και χαμούρεμα στα όρθια σαν ερωτευμένοι που συναντιούνται μυστικά και έχουν περιορισμένο χρόνο. Καμιά διάθεση (εμφανής τουλάχιστον) για διεκπεραίωση η επιτάχυνση διαδικασιών (πολύ ενοχλητικό όταν συμβαίνει αυτό), μια ιδανική μίξη πάθους και πρόστυχης συμπεριφοράς που αποπνέει από μόνο του αυτό το σώμα. Παρότι είχα πάει με σκοπό για πιο σκληρές καταστάσεις η συνάντηση και κυρίως η διάθεση της Αναστασίας με οδήγησε σε μια συνάντηση ορισμό του gfe, και δεν με πείραξε καθόλου. Παρότι έγιναν βασικά πράγματα, στοματικό με περιποίηση της γύρω περιοχές, σπατουλάρισμα στα φοβερά υπερμεγέθη μ...χειλα (σημ κυριολεκτικά απογειωνόταν όταν της ακουμπούσες με την γλώσσα την πίσω τρυπούλα της), doggy,και ιεραποστολικό, η διάθεση της Αναστασίας τόσο να σε ευχαριστήσει αλλά παράλληλα να το ευχαριστηθεί και αυτή στο έπακρο, απογείωσε την συνάντηση. Ειδικά οι εκφράσεις κάβλας του προσώπου της μου εμπόδιζαν να κρατηθώ πολύ ώρα χωρίς τελείωμα. Και κάθε φορά ,ανάμεσα στους γύρους μόνο που βλέπεις αυτό το σώμα, που κατά τη γνώμη μου είναι γεννημένο για σεξ και μόνο, μένεις καβλωμένος συνέχεια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 10, 2021
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
2.183
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, George_1969, Annapurna και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού