Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 21 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
...και τα όμορφα τατουάζ που της πηγαίνουν. Πρέπει να ξέρεις να τα “φοράς” και η ίδια το ξέρει καλά. Πανέμορφα γατίσια πράσινα μάτια που σε απογειώνουν. Το κορμί για μένα θανατηφόρο, αν την έβλεπα έξω σίγουρα θα πήγαινε ο νους μου στην αμαρτία :)
Οι φωτογραφίες είναι ακριβέστατες και από κοντά πολύ πιο όμορφη και γλυκιά. Γουστάρει αυτό που κάνει, περνάει και η ίδια καλά και σε κάνει να νιώσεις άνετα. Είχαμε φιλιά και χαμουρέματα με την είσοδο της στο δωμάτιο. Για τα δικά μου γούστα το κορμί της και ο τρόπος της άψογος. Είναι επαγγελματίας με την καλή έννοια. Στον αγώνα λόγω σώματοτύπου παίχτηκαν διάφορες στάσεις και βγάλαμε γούστα. Η θέα στα τέσσερα κολασμένη! Με ξετρελαίνει η μέση δακτυλίδι και ένα γυμνασμένο σώμα που διατηρεί έντονη θηλυκότητα. Καταπληκτική πίπα. Ωραία κουβεντούλα στα ενδιάμεσα με πολύ νάζι και πρωτοβουλίες από την μεριά της από την αρχή. Μοσχομυριστή και πεντακάθαρη. Σίγουρα θα την ξαναέβλεπα και πάλι ευχαριστώ το γραφείο για αυτό το δώρο και την ώρα που περάσαμε με την Έλενα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 11, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Katz
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
3.218
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Γιώργος Παπ., Constantinos27 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού