Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 1 10
Call-Girls 4515
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ποιος θα μου έλεγε στα γεράματα πως θα γίνω καμικάζι και θα πάω σε κοπέλα χωρίς κριτικές. Μέχρι στιγμής η συγκεκριμένη πρακτική με έχει στο 50-50 και δεν ήθελα να παίξω με μισές πιθανότητες.
Τέλος πάντων. Καμιά φορά πας με το ένστικτο και το γραφείο, αλλά θα γράψω τα αποτελέσματα αυτής της καταδρομικής επιχείρησης σε points και θα κρατήσω τη συγγραφική μου δεινότητα για τα ακαδημαϊκά συγγράματα γιατί είναι αργά και δε μας παίρνει.
Η συνάντηση με τη Mila κλείστηκε με προετοιμασία μόνο μισής ώρας κι έτσι δίνω τα εύσημα στο γραφείο που σε τόσο σύντομο χρόνο κατάφερε να με εξυπηρετήσει. Το γραφείο λοιπόν παίρνει το πρώτο δεκάρι για σήμερα, είναι πραγματικά άψογες (μόλις μάθω και με ποια μίλησα θα το συμπληρώσω στα σχόλια). Θα τους γράψω και κριτική. Το αξίζουν.
Η Μίλα είναι μια μαμά γύρω στα 40, give or take τώρα, η οποία μας έρχεται από το Sankt Petersburg. Καταφέραμε να συνεννοηθούμε στα βασικά, μιας και τα αγγλικά δεν είναι το φόρτε της αλλά έχει επικοινωνία γιατί έχει διάθεση και προσπαθεί.

Έχει σωματάρα που είναι αδιανόητη για την ηλικία της, κοιλιά πλάκα, κακή δουλειά στο βυζί (σφάχτης συνάδελφος πλαστικός), απίστευτο κώλο που απλά το σχήμα του δεν υπάρχει στην Ελλάδα, στενός και πεταχτός. Ωραία μαλλιά (όχι περούκες εξτέ κλπ κλπ.) και πολύ ωραία περιποιημένα άκρα (ποδοδάχτυλα περιγράφω και καυλώνω - κι έχω ρίξει 2 μόλις - τι να λέμε τώρα..ο καθένας με την κολοκυθόπιτά του).
Η διάθεση να με κάνει να περάσω καλά και να με (εξ)υπηρετήσει ήταν από την αρχή παρούσα και πήγε έτσι καθ'όλη τη διάρκεια της συνάντησης. Ό,τι ήθελα εγώ.
Ξέρει να γαμιέται όμορφα και ερωτικά, κάνει μοναδικό dt χωρίς αύριο, γλύφει παντού εκεί γύρω χωρίς να τη νοιάζουν τρίχες, σχήματα, αρώματα και τα συναφή. Πραγματική μηχανή.
Λεφτά στο τέλος, υπερθεματίζω γραφείο άψογο και όλα πεντακάθαρα. Next time κωλαράκι. μερακλίδικα πράματα.

Προσωπικά πέρασα υπέροχα και θα έχω να το λέω (μπορεί όχι στα εγγόνια μου αλλά νταξ λεπτομέρειες, θα το πω στον ψυχοθεραπευτή μου Χαχαχα!).

Αυτά από εμέ γιατι το ζάλισα και με τις παρενθέσεις και δεν είμαι για πολλά. Όποιος έχει απορίες θα με βρει στα σχόλια.

Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 10, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
monogamous
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
751
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Weruloa, TheTester, alpula και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2021
Με το συμπάθιο φιλε γουστα ειναι αυτα αλλοι πιπίνια αλλοι μιλφακια και αλλοι cougars. Αμα ειναι ετσι στα 40 δηλαδη στα 50 πάει για γηροκομείο???
P
paparovicz
review reaction 3 TOMCRUISE, hornyasfuck
17 Νοεμβρίου, 2021
ε μα πεστα ρε μαγκα,η τυπισσα εχει περασει τα 50 προ πολλου να πουμε!
review reaction 3 review reaction 1 paparovicz, George Mitsibonas
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2