Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εν συνεχεία των πιο μπαμ-μπαμ κριτικων για παμε

Η Τινα δεν εχει καμια σχεση με την κοπελα των φωτογραφιων, ή μαλλον εχει καποια..... αλλα μακρινη.... απο το παρελθον
Καμια σχεση με αυτο το voluptuous κορμι, σαφως πιο αδυνατη σε σωμα και προσωπο και οι φωτο κατα την εκτιμηση μου ειναι αρκετα παλιες(ειπε 32, δεν το χάβω)
Προσωπο σαν ποντικακι, γεματο φακιδες, δεν θυμαμαι αν ειχε κατι με τα δοντια, πρασινα ματια, φιλια με γλωσσα δινει
Κορμι ειναι λιγο ζελεδακι, πεσμενο ελαφρα μικρο στηθος, αλλά ρωγες που βγαζουν ματι οταν καβλωνει
Στα συν, ηρθε χωρις εσωρουχο κατι το οποιο παντα εκτιμω δεοντως αν δεν ειναι απο θεμα κουρασης οπως με κοπελες αλλου γραφειου.....
Πολυ ωραιο μουνακι, ροζούλι, μικρα χειλακια, αψογη κλειτοριδα, καλη κωλοτρυπιδα που δεν δινει χμμμμ
Αγγλικα μια χαρα, μου ειπε οτι μενει στην κεντρικη Ευρωπη
Πρεπει να τα ειχε πιει λιγακι και δεν ξερω μου εβγαλε κατι εκφυλο και την κρατησα
Φαουλ μεγαλο να ζητησει τα χρηματα στην αρχη, στο χωρο μου, της τα εδωσα για να μην εχουμε θεμα

Αγωνας

Στη διαισθηση μου επεσα μεσα, η κοπελα παροτι χανει σε ομορφια, ειναι μεσα στην καβλα, κατι το οποιο για εμενα συνηθως παιζει πολυ σημαντικοτερο ρολο απο την ομορφια ..... η διαθεση και η συμμετοχη
Αρχιζουμε με γλυψιμο σε εκεινη στον καναπε, μιας και καλόμαθα απο Ksenia, οπου η Τινα το νιωθει και καβλωνει, γυαλισμα και των δυο οπών, δαχτυλο δεχτηκε μπρος
Ειχα ρωτησει για squirt και επειδη δεν ηθελα να τα κανουμε μουνι στο σαλονι την πηγα κρεβατοκαμαρα
Πιπα για ενα λεπτο αντε 1.5, οποτε αποψη ιδιαιτερη δεν εχω, παντως deepthroat δεν δοκιμασαμε γιατι ηθελε να μπω μεσα της
Και καπου εδω ειναι που μου εβγαλε την πιστη με την καλη εννοια και με ζορισε, το μονο φαουλ ηταν οτι ειχε πιει και κατ'εκεινην ειχε τραβηξει μαλακία πριν ερθει και ηθελε να κοιμηθει(δεν το εχαψα, μαλλον το αλκοολ ηταν)
Αρκετα θετικη στον αγωνα, να τριβεται συνεχεια να κλεινει ματια, να τραβαει ρωγες, να θελει να squirt-αρει αλλά δεν.....
Με πεθανε να ειμαι με τα γονατα στο κρεβατι κι εκεινη ιεραποστολικο, για να μπορει να τριφτει και να σπρωχνω, οι τετρακεφαλοι μου "καηκαν", αλλα οταν μια γυναικα δειχνει οτι γουσταρει οπως εχω πει, εμενα μου περισσευει και βαθμολογω το ραντεβου με θετικο προσημο
Δεν μπορουσε να χυσει οποτε περασαμε στα 4 για αρκετη ωρα παλι, εκει να προσπαθει ενω φταναμε το τελος του ραντεβου .... τζιφος :(
Παλι ιεραποστολικο οπως πριν και η ωρα να εχει περασει κι εκεινη στα @@ της, δεν τα καταφεραμε τελικα, κριμα, σε καποια φαση της λεω αντε κοπελια θα μας κυνηγαει το γραφειο
Τελειωμα στο προσωπο, οπου τα πηρε πολυ ομορφα, παροτι ηταν αρκετα, αστραπιαιο ντουζ, φιλακι και γεια σας

Παρατηρησεις

Οπως ειπα αν και οπτικα η κοπελα δεν εχει καμια σχεση με τις φωτο, την καβλα την εχει, πιστευω οταν βρει τους ρυθμους της, γιατι δευτερη μερα της ηταν, θα παει καλυτερα
Σκεφτομαι να την ξαναπαρω, αν φυσικα δεν υπαρχουν αλλες επιλογες, γιατι αφησαμε κατι στη μεση......(τα ιδια ειχα πει και για Ksenia, αλλά 2 φορες που ειχα παρει δεν ηταν ελευθερη :( )
Στο στιβο πρεπει να ειναι αρκετα χρονια.... φαινεται εξαλλου
Απο τα ελαχιστα ραντεβου μου που εκανα 2 στασεις και κατι ψιλά πιπα, ισως και το μοναδικο, ηθελα να την τελειωσω, γιατι σου βγαζει κατι το καβλωτικο αλλα ειπαμε δεν..... καλα περασα παντως γιατι σε διαθεση και συμμετοχη το ειχε
Εξτρα δεν μου ζητησε αν και της εδωσα 150 γιατι δεν ειχε ψιλα, αν εχυνε πιστευω θα μου εδινε και ρεστα, με την καλη εννοια το λεω φυσικα 123
Το θεμα με την παρουσιαση των κοριτσιων στις φωτο, ηλικιες, κιλα, υπηρεσιες και σουξου μουξου μανταλακια εχει λιγο παραγινει και πρεπει να το κοιταξει ....λιγο το γραφειο κατα την αποψη μου.... τους ενημερωσα
Τιμιο ραντεβου με ενα καλο μιλφακι παντως

Tested ..... " The Milf's Toy Boy!" Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
TheTester
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
10 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
8.561
Πόντοι:
21.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ThE, Yatoputso και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2021
Περίμενα κριτική και χαίρομαι για το πολύ καλό ραντεβού. Τι ώρα ήταν το ραντεβού?
Κρίμα που δεν τελείωσε γιατί πιο καυλωτικό πράγμα δεν υπάρχει από το να βλέπεις τη κοπελιά να σπαρταράει για σενα Χαχαχα!
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, TOMCRUISE, TheTester
11 Νοεμβρίου, 2021
"Το θεμα με την παρουσιαση των κοριτσιων στις φωτο, ηλικιες, κιλα, υπηρεσιες και σουξου μουξου μανταλακια εχει λιγο παραγινει και πρεπει να το κοιταξει " ελπίζω να το λάβουν υπόψη τους, τουλάχιστον από έναν τόσο τακτικό πελάτη σαν και εσένα. Όντως είναι θέμα, αν και έχουμε μάθει να περιμένουμε να είναι τα κορίτσια τουλάχιστον 3 κλικ κάτω από τις φωτογραφίες
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, TheTester
11 Νοεμβρίου, 2021
@redb οχι πολυ αργα, πριν τα μεσανυχτα παντως Χαχαχα!

@eridon1877 τα εχω πει πολλακις και στο τελος ακουγομαι "κακος", αρκετα ραντεβου ειναι kinder surprise .... δεν ξερεις τι θα σου ερθει και φυσικα δεν το λεω μονο για το συγκεκριμενο γραφειο, αλλά για ΟΛΑ! Παντα μπαινω σε λεπτομερειες για να ξερει ο επομενως παιχτης τι θα συναντησει, αλλοι δεν το κανουν.........

Τα κοριτσια να ειναι καλα, αρκετες φορες σωζουν το ραντεβου για εμενα και τα ευχαριστω για τη διαθεση τους κι ας μην ειναι σαν τις φωτο τους Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
11 Νοεμβρίου, 2021
Βλέπεις την πρώτη φωτό και λες "τι ρουφοκαυλέτο είν' τούτο?!" Μετά βλέπεις τις επόμενες φωτό και λες "ποια είν' τούτη?Η ξαδέρφη της, η ασχημούλα?!"Money Mouth
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
11 Νοεμβρίου, 2021
Toy Boy θες να πεις μάλλον Ματάκι Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck
11 Νοεμβρίου, 2021
Το γραφείο θα σου έλεγε αν το ρωτούσες "αν βάλω πρόσφατες φωτογραφίες μπορεί να μην την ζητήσει κανείς, διότι οι καλές υπηρεσίες δεν αποτυπώνονται στην εικόνα" και θαχουν ένα δίκιο. Άσε που μπορεί να σου πουν "έχουμε βάλει και 2 πρόασφατες, οι άλλες είναι ώστε για να έχετε μια συνολική εικόνα για το κορίτσι". Τι να πεις τώρα; Ότι η αναλογία είναι 12-2 ?!

Πουλάνε γκλαμουριά κι όταν δημιουργούν τέτοιες ΦΡΟΥΔΕΣ προσδοκίες με τις παλιές/ επαγγελματικές φωτογραφίες χαλάνε το BRAND τους. Δεν το αντιλαμβάνονται βέβαια

Εγώ την συγκεκριμένη δεν θα την πάρω.

Αν ανεβαίνουν κριτικές σαν την δική σου που τονίζουν τις παραπλανητικές φωτογραφίες/ ηλικία και δώσουμε κόκκινη κάρτα πολλοί ΙΣΩΣ αντιληφθούν το ΣΥΜΦΕΡΟΝ τους

Πάνω απόλα η Ειλικρίνεια και η Αξιοπιστία προς τον πελάτη ...
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6