Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ελα να σου ξηγησω τ'ονειρο γιατι μανα μου με το που μπηκα στο δωματιο μου αρχισε τα "oh you are so sexy" "baby" κτλπ και με το που βγηκα απο το δωματιο την βρηκα εντελως τσιτσιδι. Κορμι φετες, αρκετα λεπτη, βυζι φτιαγμενο τουμπανο, με ρωγες καγκελο πολυ ωραιες, μουνακι ωραιο, κωλος ποιημα. κοντουλα μελαχροινη με πολυ ωραια ματια (πρασινα). τα ματια της μου θυμισαν εντονα την τυπισσα που επαιζε στο λοστ, την evangeline lilly. Αρχιζουμε το χαμουρεμα στα ορθια με φιλια, γλυψιματα, ο πουτσος καγκελο να τριβεται στο μουνι της, να μου ανοιγει τα ποδια για να τριβω καλα. πολυ καλη φαση. την βαζω κατω την κανω γλυφομουνι και μου λεει ξαπλωσε. Εδω τρωω ενα ξενερωμα γιατι μου περασε σκουφο και αρχισε την πιπα με σκουφο. Οποτε προσοχη συναγωνιστες, αμα σας το κανει τραβατε το χερακι και της ζητατε να το βγαλει. Εγω επειδη ειχα αρχισει το σπατουλαρισμα και το κωλοδαχτυλο και επειδη το ρουφουσε καλα δεν πολυ εδωσα σημασια οποτε συνεχισαμε ετσι. Μετα απο λιγο την εβαλα στα 4 και μπηκα στον κωλο με την μια, μετα απο λιγο μπηκα να δω και πως ειναι το μουνακι της, παιδια πολυ σφιχτο μουνακι, σαν να γαμουσα κωλο, το ιδιο πραμα. Μια καλη περιπτωση!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 08, 2021
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.508
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, alladalla, doc_lin και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού